Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Co dalej z...
Autor Wiadomość
ShyGrande 
alias Ramzes

Wysłany: 25 Czerwiec 2012, 22:53   Co dalej z...

Witam.

Może uznacie mnie za marudę, ale chciałbym powiedzieć, że wkurza mnie to co się dzieje na poznańskim forum. Kiedyś wycieczki, spotkania, wspólne wyjścia na kawę itp itd A dziś? Lukim rzuca hasło spotkania: cisza lub grzeczne, ale stanowcze nie. Aż strach rzucić nową propozycję...
Dużą część z Was znam i wiem, że każdy lubi spędzić trochę czasu w fajnym towarzystwie. W sumie chyba mniejsza o to w jaki sposób. Dla mnie forum było i jest ważnym miejscem w którym można dość szybko umówić się na spotkanie nie pisząc i nie dzwoniąc do każdego z osobna.
Zapraszam do dyskusji tych którzy mają na to ochotę i tych dla których to forum nadal odgrywa ważną rolę.

misia333 

Wysłany: 27 Lipiec 2012, 18:32   

Dla mnie forum odgrywa ważną rolę, tęsknię za tymi spotkaniami, ogniskiem, wspólnymi wycieczkami i fajnymi rozmowami. Mam nadzieję, że niebawem Was zobaczę. Musiałam niestety na jakiś czas wyjechać niespodziewanie, dlatego nie było mnie u Lukima, mam nadzieję, że nie zmartwiłam Was. czekam na spotkania.... :D

kritya 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 27 Lipiec 2012, 22:13   

Miśka wszyscy zastanawialiśmy się co się z Tobą stało, cieszę się że jednak jesteś

Odpowiedz do tematu