Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock 2012 lub inny ,wspólny wyjazd
Autor Wiadomość
Kas_u 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2 Lipiec 2012, 18:27   Woodstock 2012 lub inny ,wspólny wyjazd

Czy wybiera się ktoś na tegoroczny woodstock ? :D

A jak nie...to może chciałby ktoś się wybrać ,nad jezioro pod namiot...
(choć niekoniecznie to muszą być namioty) jest kilka propozycji miejsc ,nad jeziorem na mazurach...ale szczegóły to już dla zainteresowanych :)
Termin : koniec lipa, lub początek sierpnia...

Jak ktoś ma jakieś swoje pomysły , toooo śmiało piszcie ;)

elo_breko 
NIEŚMIAŁY TROLL

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 18:38   

brudstock? nie dzieki. preferuje inne towarzystwo niz alkoholicy i narkomani.

terefere 
Andrzej

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 18:49   

Ja na Woodstock juz z 10 lat sie wybieram i nie moge dojechac.

Hahaczyk 

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 18:50   

elo-breko i tak jestes za mlody zeby gdziekolwiek pojechac, rodzice cie nie puszcza ;P

Kas_u 

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 18:56   

terefere to może w tym roku uda się dojechać : )
Mnie najbardziej przeraza, jeśli chodzi o woodstock to dojazd..i później powrót , te zapchane pociągi...w tym upale....."bezcenne"

elo_breko 
NIEŚMIAŁY TROLL

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 18:56   

bo o mnie dbaja. nie chca zebym stoczyl sie na samo dno i znalazl w jakims blotnym bajorku obok kolesia, ktory za duzo dal w zyle.

terefere 
Andrzej

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 20:28   

Kas_u napisał/a:

Mnie najbardziej przeraza, jeśli chodzi o woodstock to dojazd..i później powrót , te zapchane pociągi...w tym upale....."bezcenne"

hehe, no co Ty, to jest taka wspolczesna szkola przetrwania. Jak przezyjesz taka kilkunastogodzinna podroz w wagonie przypominajacym puszke sardynek, pelna kolesi w koszulkach Iron Maiden pachnacych winem za 3,80 i marzacych cala droge, zeby w tym scisku wepchnac reke pod bluzke pierwszej z brzegu dziewczynie - to juz chyba dasz rade w kazdej sytuacji ;-)
A tak na powaznie (bez stereotypow) to wlasnie idea woodstocku polega na tym, zeby na kilka dni zrezygnowac z wygody i pozyc w lekko spartanskich warunkach. A co Cie przekonalo zeby w tym roku jechac?

alkohol to zło
[Usunięty]

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 20:57   

Akurat mi się w pociągu podobało. Otwiera się piwo, staje w kolejce do WC, piwo za piwem, a po wyjściu z WC staje się od razu do kolejki. A przy WC przepuszczałem ludzi jak mi się jeszcze nie chciało, dziewczyny i tak dłużej tam siedziały, to było ok :P

Kas_u 

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 21:12   

W sumie zawsze mnie "ciekawił "ten Woodstock , napisałam w " ,żeby było bezpieczniej :) Jeszcze np rok temu ,Woodstock mnie bardziej odpychał niż przyciągał,..ale teraz sobie myślę, ze można by pojechać i się przekonać jak tam jest...,Podałam wyżej co mnie odpycha,te warunki sanitarne tez nie najlepsze, no ale wiadomo,że luksusów nie mamy co się spodziewać... Właśnie, tak jak napisałeś, o to też w tym wszystkim chodzi, a jak komuś się nie podoba to może sobie wypoczywać w hotelu :) Te spartańskie warunki.. można to przeżyć, ale później tez nie wiem czy się przystosuje do tych tłumów, jakoo osoba ,jak na te forum przystało - nieśmiała.. :)

Chociaż w tym roku się nie postarali ze składem.. ale myślę, że nawet przy takiej muzyce jaka tam będzie, nie znając zespołów, będzie można się dobrze bawić... :->

ehhh gdyby nie ta nieśmiałość życie byłoby łatwiejsze...

a Ciebie co zachęca, żeby tam pojechać ? ;O

alkohol to zło
[Usunięty]

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 21:18   

Dla mnie za duży hałas. Nie mogę się skupić jak jest głośno, a jak jest tak przez 24h, to działa źle na mózg... i namioty tak samo, komary, twardo... ja wolę duże miasta. A ludzie mi nie przeszkadzają. A nad woodstockiem w tym roku się jeszcze zastanawiam... może jak się przygotuję, stopery, miękki materac jakiś, itp... to nie będzie źle.

spero 

Wysłany: 2 Lipiec 2012, 23:01   

hmm woodstock... opcja warta rozważenia, krąży o nim tyle legend zarowno pozytywnych jak i negatywnych ze warto by bylo samemu się przekonać i spróbować czegoś nowego :P

terefere 
Andrzej

Wysłany: 3 Lipiec 2012, 16:17   

Kas_u napisał/a:
nie wiem czy się przystosuje do tych tłumów, jakoo osoba ,jak na te forum przystało - nieśmiała.. :)

No to ja tez mialem kiedys z tym problem. Zawsze wydawalo mi sie, ze jak pojade na jakis koncert/festiwal czy cokolwiek innego, gdzie jest duza grupa ludzi, to wszyscy beda patrzec na mnie jak na marsjanina - no bo nie dosc ze bylem przewaznie sam, to jeszcze przeciez z wypisanym na czole "niesmialy":-)
Potem z biegiem czasu, im wiecej takich wyjazdow zaliczylem, tym bardziej to myslenie zaczelo mi przechodzic; po prostu z reguly ludzie, ktorzy jezdza na tego typu wydarzenia sa przyjaznie nastawieni do kazdego i z tego punktu widzenia nie ma sie czego obawiac. A nawet, gdyby chcieli na kogos dziwnie spojrzec, to mozna tam spotkac tyle "nietypowych" osob skupiajacych uwage, ze mozesz miec pewnosc, ze Ciebie jako niesmiala takie sytuacje omina (chyba ze wpadniesz komus w oko ;-) ).

Aha, no chyba ze problemem jest agorafobia czy cos podobnego, to juz jest inna historia.

alkohol to zło napisał/a:
może jak się przygotuję, stopery, miękki materac jakiś, itp... to nie będzie źle.

Tak zawczasu przypominam Ci o styropianie 10 cm i wytloczkach od jajek do wygluszenia namiotu, to absolutnie podstawa:-)

Clarice 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 3 Lipiec 2012, 17:51   

Najlepiej zamiast gdybać i zastanawiać się jak jest na Woodstocku, po prostu jedźcie i sami to sprawdźcie. Najwyżej będzie to pierwszy i ostatni raz. ;-) Tam naprawdę nikt nikogo nie wytyka palcami, ludzie są tak różni, a niektórzy naprawdę oryginalni, że łatwo wtopić się w tłum i po prostu cieszyć się koncertami, spotkaniami itd. Warunki sanitarne to największy minus tego wszystkiego, ale te trzy dni jakoś można przeżyć. ;-)

elo_breko 
NIEŚMIAŁY TROLL

Wysłany: 3 Lipiec 2012, 18:17   

Clarice napisał/a:
Warunki sanitarne to największy minus tego wszystkiego, ale te trzy dni jakoś można przeżyć.

trzy dni tam moze i rzeczywiscie da sie przezyc, szkoda tylko ze po powrcie bedzie juz ciezej jak przywieziesz pamiatki typu kila albo ejds...

Clarice 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 3 Lipiec 2012, 18:27   

elo_breko napisał/a:
Clarice napisał/a:
Warunki sanitarne to największy minus tego wszystkiego, ale te trzy dni jakoś można przeżyć.

trzy dni tam moze i rzeczywiscie da sie przezyc, szkoda tylko ze po powrcie bedzie juz ciezej jak przywieziesz pamiatki typu kila albo ejds...

A to już zależy jaki kto tryb życia prowadzi/jak się prowadzi ;)

Hahaczyk 

Wysłany: 3 Lipiec 2012, 19:29   

zamiast gadać o wodstocku zorganizujmy sobie jakiś wypad ;-) podawajcie terminy i propozycje miejsc ;-)

spero 

Wysłany: 3 Lipiec 2012, 21:32   

z innych form wypoczynku to może jakiś 2-3 dniowy spływ kajakowy?

Kas_u 

Wysłany: 3 Lipiec 2012, 21:44   

Ja jestem jak najbardziej za! great idea :-0

Hahaczyk 

Wysłany: 4 Lipiec 2012, 18:46   

no to ustalcie termin ;-)

spero 

Wysłany: 4 Lipiec 2012, 20:53   

TO może TY powiedz kiedy Ci pasuje, dla mnie termin jest obojętny :)

nousmiaua 

Wysłany: 9 Lipiec 2012, 22:33   

Ja również czekam, aż ktoś ustali termin, bo w moim przypadku na razie jeszcze nic pewnego.

Ale na woodstock wiem że chciałabym się wybrać.
Może ktoś jeszcze jest chętny, spośród tych którzy się jescze w tym temacie nie udzielali? również spośród forumowiczów spoza trójmiasta?

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 21 Grudzień 2012, 18:36   

I jak, dojechał ktoś w tym roku na Łuda? A w przyszłym roku ktoś się wybiera? Wiem że jeszcze jest sporo czasu ale tak tylko chciałam sprawdzić czy temat rokuje :D

misiaczek 

Wysłany: 21 Grudzień 2012, 19:54   

Prosze o wystawienie listy wszystkich osob z tego forum jadacych na te impreze na widok publiczny lub chociaz na moje pw. Dzieki temu misiaczek bedzie wiedzial komu nigdy nie podac reki na spotkaniu.

alkohol to zło
[Usunięty]

Wysłany: 21 Grudzień 2012, 20:04   

Jeśli jest taka okazja, to ja się zgłaszam.

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 21 Grudzień 2012, 20:39   

alkohol to zło napisał/a:
Jeśli jest taka okazja, to ja się zgłaszam.

Fajnie, alkohol na Woodstocku jest zawsze najmilej witanym gościem :mrgreen:

misiaczek napisał/a:
Dzieki temu misiaczek bedzie wiedzial komu nigdy nie podac reki na spotkaniu.

A czego się boisz misiaczku?

Odpowiedz do tematu