Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock 2012 lub inny ,wspólny wyjazd
Autor Wiadomość
Monstero 

Wysłany: 21 Grudzień 2012, 21:33   

Ja już się wybieram od 3 lat, więc może w końcu pojadę :D Nie, no na pewno pojadę.

[ Dodano: 21 Grudzień 2012, 21:34 ]
A na GDYNIA ROCK FEST 2013 ktoś się wybiera ? W tamtym roku było ponoć dość spoko.

Pawel831 
b

Wysłany: 21 Grudzień 2012, 21:47   

misiaczek napisał/a:
Prosze o wystawienie listy wszystkich osob z tego forum jadacych na te impreze na widok publiczny lub chociaz na moje pw. Dzieki temu misiaczek bedzie wiedzial komu nigdy nie podac reki na spotkaniu.

Załatwione. Możesz mi ręki nie podawać. Na Woodstock pewnie przyjadę.

misiaczek 

Wysłany: 21 Grudzień 2012, 22:31   

pumpkin napisał/a:
A czego się boisz misiaczku?

Z moich informacji wynika, ze na tego typu festiwale jezdzi specyficzna grupa osob. Misiaczek nie chcialby sie zarazic jakims strasznym chorobskiem.

Cytat:
Załatwione. Możesz mi ręki nie podawać. Na Woodstock pewnie przyjadę.

Dziekuje. Mam nadzieje, ze twoje slowo jest cos warte i dotrzymasz obietnicy. Nie wynagrodze cie za to usciskiem dloni, ale to na twoje wlasne zyczenie.

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 21 Grudzień 2012, 22:59   

Monstero napisał/a:
A na GDYNIA ROCK FEST 2013 ktoś się wybiera ? W tamtym roku było ponoć dość spoko.

Można iść :)

misiaczek napisał/a:
Z moich informacji wynika, ze na tego typu festiwale jezdzi specyficzna grupa osob. Misiaczek nie chcialby sie zarazic jakims strasznym chorobskiem.

Jeśli o mnie chodzi możesz być spokojny – pumpkin pod żadnym pozorem nie zamierza dotykać misiaczka.

Kasztan 

Wysłany: 22 Grudzień 2012, 07:08   

pumpkin napisał/a:
Monstero napisał/a:

Można iść :)

Na Gdynia Rock Fest też bym się wybrał chętnie ;) W ogóle mieszkam jakieś 15 minut pieszo od tej hali, gdzie to ma się odbywać :mrgreen:

Monstero 

Wysłany: 22 Grudzień 2012, 12:50   

Super, no to już się mała grupka zbiera powoli :D

ninja 

Wysłany: 27 Grudzień 2012, 00:11   

ja jadę na woodstock. do gdyni na rock fest nie

[ Dodano: 27 Grudzień 2012, 10:54 ]
chcę poczuć ten klimat woodstocku na trzeźwo oczywiście. nie mogę się już doczekać. fajna piosenka. http://www.youtube.com/watch?v=vGzWBbpX4-0

nousmiaua 

Wysłany: 27 Grudzień 2012, 22:09   

Kurde, ja też jestem chętna by powtórzyć zeszłoroczne wspaniałe chwile na Woodzie ;)

Na Gdyni Rock Fest byłam rok temu ale to już nie ten klimat ;P Raczej w tym roku moje fundusze już mi nie pozwolą na to pójść. Oszczędzam np na Jarocin Festival, na który się nastawiam w te wakacje, tamtejszy klimat również mnie zachęca. Oraz także Kortowiady, słyszałam że klimat porównywalny do Woodstocka, też mnie fascynuje :) Ktoś, coś?

pumpkin 

Wysłany: 27 Grudzień 2012, 22:35   

nousmiaua napisał/a:
Kurde, ja też jestem chętna by powtórzyć zeszłoroczne wspaniałe chwile na Woodzie ;)

Fajnie:> Gdyby zebrała się ekipa która jechałaby z Trójmiasta czy okolic to chętnie się przyłączę :D

Cheese 

Wysłany: 28 Grudzień 2012, 00:26   

Może ja też bym się pisała :) to już trzeci czy czwarty rok jak się wybieram na Woodstock :P podobno choć raz w życiu trzeba pojechać ;)

Emilie21 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 28 Grudzień 2012, 13:15   

O, ladnie się temat rozrósł :> Mnie Woodstock jakos nie przekonuje, ale też nie chce oceniać jak nie byłam. Jesli nie wyjdą moje plany openerowo/pohodowe to może się skusze na Woodstock. :)

Serafin 

Wysłany: 28 Grudzień 2012, 13:37   

Cheese napisał/a:
Może ja też bym się pisała :) to już trzeci czy czwarty rok jak się wybieram na Woodstock :P podobno choć raz w życiu trzeba pojechać ;)
Jest duże ryzyko, że na jednym razie się nie skończy. Woodstock strasznie wciąga 8-)

Monstero 

Wysłany: 28 Grudzień 2012, 13:48   

Słyszałem, że wood jest fajny i Lidla specjalnie otwierają, nie wiem czy co roku ale w zeszłym tak było. Jakaś prohibicja też tam jest, coś tego? Albo coś pokręciłem.

Clarice 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 28 Grudzień 2012, 14:17   

Monstero napisał/a:
Słyszałem, że wood jest fajny i Lidla specjalnie otwierają, nie wiem czy co roku ale w zeszłym tak było. Jakaś prohibicja też tam jest, coś tego? Albo coś pokręciłem.

Tak, jest prohibicja na czas Woodstocku, a Lidla stawiają od dwóch lat.

ninja 

Wysłany: 28 Grudzień 2012, 14:20   

prohibicja musi być na tak dużym festiwalu........ no cóż szczerze to do Wood nie jestem przekonana. nigdy tam nie byłam. ale jak oglądam filmiki to przecież widzę np facetów chodzących bez ubrania, kobiety. ta kąpiel w błocie też jakoś mnie nie przekonuje... nie rozumiem jak ludzie mogą brać na taki festiwal małe dzieci. też raczej nie jest to miejsce dla kobiet w ciąży. noo ale jest to chyba prawie największy festiwal w europie. więc wiadomo, że przyjeżdżają tam różni ludzie. jakoś też nie czuje potrzeby żeby to sprawdzać i jechać tam. ale moja kol jeździ tam od 15 roku życia, więc pojadę sobie z nią. raz się żyje . choć też boję sie troche tego tłumu. tam tyle ludzi przecież jest.

alkohol to zło
[Usunięty]

Wysłany: 28 Grudzień 2012, 14:28   

Ale na czym polega ta prohibicja? Przecież sprzedają piwa, a gdy ktoś sobie coś swojego przyniesie z miasta, to nic się nie stanie.

Clarice 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 28 Grudzień 2012, 14:37   

alkohol to zło napisał/a:
Ale na czym polega ta prohibicja? Przecież sprzedają piwa, a gdy ktoś sobie coś swojego przyniesie z miasta, to nic się nie stanie.

Po prostu nie można sprzedawać w mieście mocnego alkoholu, tylko piwo. Jak ktoś chce coś mocniejszego musi sobie przywieźć z domu.

pumpkin 

Wysłany: 28 Grudzień 2012, 16:38   

ninja napisał/a:
ale jak oglądam filmiki to przecież widzę np facetów chodzących bez ubrania

Na to ja bym tam akurat nie narzekała :P

ninja 

Wysłany: 28 Grudzień 2012, 17:19   

demonstrowanie swoich narządów płciowych w miejscu publicznym nie jest fajne. wiadomo, że prohibicja to ściema. i tak ludzie na festiwalach nadużywają alk.

pumpkin 

Wysłany: 28 Grudzień 2012, 17:57   

Oj tam, bez przesady :) Nawet jeśli ktoś od czasu do czasu przebiegnie Ci nago przed oczami to nie jest powód żeby się od razu oburzać, mnie by to raczej rozśmieszyło :P Zresztą Woodstock to nie jest impreza dla obrońców obyczajności.

Wyindualizowany 

Wysłany: 28 Grudzień 2012, 18:06   

Dwa lata temu chodziła taka dziewczyna ubrana w krótką czarną sukienke z gitarą na plecach i nie miała majtek ;) pamietam tylko jaka była kolejka żeby sobie zrobić z nią zdjęcie :evil2: prędzej bym na bungee skoczył.

Ja w tym roku także zamierzam jechać.

Monstero 

Wysłany: 29 Grudzień 2012, 00:15   

Zdarza sie, czasami tak bywa, majtki nie majtki i jets. Bede na woodziek. pewniakl

pumpkin 

Wysłany: 29 Grudzień 2012, 14:50   

Monstero napisał/a:
Zdarza sie, czasami tak bywa, majtki nie majtki i jets.

Sama bym tego lepiej nie ujęła :mrgreen:

Emilie21 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 29 Grudzień 2012, 16:43   

Czy tylko ja mam problem ze zrozumieniem postów Monstero? A wracając do Woodstocka, to mi nie przeszkadzają alkohol/dragi/golizna/błoto bo ja raczej tolerancyjna jestem pod tym względem, martwi mnie raczej słaby repertuar :<

Cheese 

Wysłany: 29 Grudzień 2012, 17:01   

Dla mnie spoko, że będzie Anthrax, Farben Lehre no i Ugly Kid Joe których w sumie znam tylko jeden kawałek ale bardzo przypadł mi do gustu ;) w wolnej chwili ich przesłucham. Resztę o ile kojarzę to tylko z nazwy. No ale najważniejszy jest klimat całej imprezy :mrgreen:

Odpowiedz do tematu