Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Koncerty w Trójmieście
Autor Wiadomość
Iron 

Wysłany: 5 Wrzesień 2014, 18:09   

Nie wiedziałem gdzie to dać więc wrzucam do najbardziej poczytnego wątku :)
Faith No More nagrywa płytę po 18 latach :577:
http://kultura.gazeta.pl/...html#BoxKultTxt

Emilie21 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 5 Wrzesień 2014, 19:58   

To i ja pospamuję (i przy okazji podniosę ciśnienie pumpkin 8-) )

Dawid Podsiadło wraz z kolegami wypuścili syngla. Jest ok, ale dupy nie urywa. Ludzie niby piszą, że The Strokes, że The Kooks, że Kings of Leon. Niby lubię wszystkie te zespoły ale dla mnie jakos nieprofesjonalnie ten kawałek brzmi. Chyba już z Dawida wyrosłam, ale dam szansę i poczekam na długograja.

Ale przyznam, że chłopaki całkiem całkiem się prezentują :P

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 6 Wrzesień 2014, 13:16   

Widzę, że wątek zmienił profil na bardziej informacyjno-newsowy :D Może to i słuszny kierunek :P

Z Faith No More świetna sprawa, tym bardziej, że na pewno nie wydadzą gniota spod szyldu ‘my dojrzeliśmy, nasza muzyka dojrzała, więc nagrywamy pseudo ambitne smęty bez pierdolnięcia’ :P I to jeszcze w kwietniu, dopisuję do listy prezentów :P

Emilie, ten kawałek nawet nie jest taki zły, tylko moim skromnym zdaniem Podsiadło i jego pazur :P jak zwykle wszystko popsuli :P A na tym fociszu normalnie się prezentują, bez rewelacji, nawet pazur nie jest wyeksponowany :P
Ale jak wypuszczą jakiś teledysk to koniecznie wrzuć na forum, pokomentujemy :evil2:

A tak jeszcze odnośnie newsów, to ktoś mógłby zapytać ‘czy będą jakieś ciekawe premiery płytowe we wrześniu?’ Yo :D , będzie nowa płytka Electric Wizard :D Jakby przypadkiem trafili na ziółkowskiego heavy stagea to byłoby mega :D A gdyby promowali płytkę w B90 to już w ogóle bajeczka :D Byle nie Warszafka... :P
No i jeszcze mogłabym zapowiedzieć nowy album Melvins w październiku, ale to raczej nikogo nie interesuje :P

pumpkin 

Wysłany: 8 Październik 2014, 13:25   

No kurcze no, gdyby nie to, że mam w niedzielę zajęcia na 8 to szłabym , boże jakbym szła :D Miałam ochotę to jakoś złośliwie skomentować, ale bóg w ostatniej chwili odwiódł mnie od tej myśli. Boże, jak dobrze, że jesteś! Adaś! Jeszcze jest dla Ciebie szansa, uwierz w to, uwierz!

Iron 

Wysłany: 12 Październik 2014, 15:02   

pumpkin napisał/a:
Yo , będzie nowa płytka Electric Wizard

Płytka już przesłuchana :-) weszła bez popity 10/10 :P - kolejna rzecz do kupienia.

pumpkin napisał/a:
Jakby przypadkiem trafili na ziółkowskiego heavy stagea to byłoby mega

...i nie miałbym już problemu z wyborem dnia na Opka :evil2:

vrest 

Wysłany: 16 Październik 2014, 10:09   

Mela Koteluk będzie w niedzielę w Gdańsku :mrgreen:

Emilie21 

Wysłany: 25 Październik 2014, 19:30   

Ale tu jest smutno :(

Archive wracają do Gdańska (marzec) a jutro jest fajny koncert w Żaku Norwega, który bardzo przyzwoicie smęci.

6 listopada w Sopocie z kolei Danielk Spaleniak, chyba za free ale nie jestem pewna bo nie doczytałam. Ktoś z Openerowiczów widział/znalazł się przypadkiem i może polecić?

robertoss 

Wysłany: 4 Listopad 2014, 10:36   

Ktoś z trójmiejskich koncertowiczów wybiera się w tym roku na SpaceFest? W zależności od czasu myślę, czy nie wpaść na jeden/dwa dni i przy okazji zobaczyć morze zimą (w końcu!) :D

Emilie21 

Wysłany: 4 Listopad 2014, 13:38   

O jak miło, zapraszamy zapraszamy :) <też się kiedyś jarałam morzem zimą. tak już chyba mają południowcy :P >

Rok temu na Spejsie była skromna reprezentacja, było całkiem sympatycznie chociaż na mój gust trochę zalatywało hipsteriadą (w kawiarnii przewaga panów brodaczy w marynarkach pijących czerwone wino, nawet moje Huntery nie pomogły mi poczuć się tak fajnie :( ). Może w tym roku też się uzbiera paru chętnych.

robertoss 

Wysłany: 4 Listopad 2014, 23:09   

Tak właśnie myślałem, że Ty albo ktoś z gdańskiej ekipy Off'owej się wybiera (w sumie podobne klimaty muzyczne) :) Fajnie byłoby się znowu spotkać i razem 'pohipsterzyć' (ale bez przesady oczywiście, nie mam Hunterów, więc chyba zacznę zapuszczać brodę :P )

pumpkin 

Wysłany: 5 Listopad 2014, 10:07   

Oj Hipsterki moje <3, jak ładnie temacik ożywiliście <3 ale czegoś mi tutaj jeszcze brakuje do pełni szczęścia……… tak, macie rację, brakuje Dejwidka <3

Curly Heads

Pasjonującej, pełnej wzruszeń i poruszeń lektury :D

robertoss 

Wysłany: 5 Listopad 2014, 13:01   

oj tam, Podsiadło to u mnie ta sama szuflada co Mela Koteluk czy Kari, na koncert się raczej nie wybiorę, ale gdy włączy się znienacka w samochodzie, to nie mam ciśnienia, żeby nagle zmieniać stację ;)

swoją drogą na jednej stronie zawrzeć wywiad z Dawidem i info o koncertach Slash i Deep Purple, takie rzeczy tylko w TerazRock :lol:

Emilie21 

Wysłany: 5 Listopad 2014, 21:31   

Cytat:
ale gdy włączy się znienacka w samochodzie, to nie mam ciśnienia, żeby nagle zmieniać stację ;)

Pumpkin to ma pewnie tak ;)

pumpkin 

Wysłany: 6 Listopad 2014, 19:59   

Dokładnie! Dzień w dzień to samo! :mrgreen: Jak żyć :P

pumpkin 

Wysłany: 8 Grudzień 2014, 12:21   

Drodzy Forumowicze :D Pragnę podzielić się z Wami moim szczęściem :P :P Otóż niedawno weszłam w posiadanie swojej nowej relikwii, przedmiotu, który jest w stanie zaspokoić wiele ludzkich pragnień :P , a mianowicie PAŁKI, którą dzierżył w swojej wątłej rączce :P sam… no właśnie, kto ? Każdy już chyba wie o kogo chodzi :P , i chociaż odpowiedz może się w pierwszym momencie wydawać absurdalna :P , to jednak jest prawdziwa :P :P Zachęcam do wzięcia udziału w zabawie :P dla zwycięzcy przewidziane bardzo liche nagrody :P

Blaise 

Wysłany: 8 Grudzień 2014, 17:03   

na pewno rączkę ma wątłą ? :P

Iron 

Wysłany: 8 Grudzień 2014, 18:33   

Ja wiem ale nie powiem :P nie będę psuł pumpkinowego kalambura :P powiem tylko ,że wiele determinacji i siły woli :mrgreen: trzeba było by je zdobyć znaczy się zaczerpnąć dłonią jak gdzieniegdzie się mówi :P Dla ułatwienia dodam ,że były właściciel tej pałki nie jest pałkerem i może przebywać na tym forum incognito :P <chyba zamieszałem :> >

Blaise 

Wysłany: 8 Grudzień 2014, 18:49   

absurdalność tego że miał pałkę w dłoni, może przebywa na tym forum, wątłe rączki... Podsiadło ? xD

pumpkin 

Wysłany: 8 Grudzień 2014, 19:38   

Brawo Blaise! :D Chodziło o Dejvidka :D A tą pałkę nie tylko miał w dłoni, ale nawet nią trochę pouderzał :P I rzeczywiście jej zdobycie nie było proste :P ale Polak potrafi :P jakby lepiej jej pilnował to by nie stracił, tyle :P :P

A oto i NAGRODY!!!

NAGRODA NR 1 !!! FORUMOWY LAJK !!! BLAISE, OD TERAZ TWÓJ PROFIL BĘDZIE PREZENTOWAŁ SIĘ JESZCZE CIEKAWIEJ :p :p

NAGRODA NR 2 !!! UZANANIE CAŁEJ FORUMOWEJ SPOŁECZNOŚCI !!! JAK CENNA TO NAGRODA CHYBA NIE MUSZĘ WYJAŚNIAĆ… :p

Jeszcze raz gratuluję :P

Blaise 

Wysłany: 8 Grudzień 2014, 19:58   

Tyle szczęścia! *_*

Emilie21 

Wysłany: 11 Grudzień 2014, 16:53   

pumpkin, serio czy to są jakieś dżołki których nie łapię? Skąd to masz, czy możesz potwierdzić jakoś autentyczność i za ile sprzedasz? 8-) (mam w planach zbudowanie ołtarzyka więc będzie pasować)

Blaise 

Wysłany: 11 Grudzień 2014, 18:07   

Śmiem przypuszczać, że Iron był świadkiem "zaczerpnięcia dłonią" :mrgreen:
Ale najlepiej, żeby się wypowiedział sam Podsiadło, czy mu czasem nie zniknęła pałeczka :P

pumpkin 

Wysłany: 13 Grudzień 2014, 14:16   

Oczywiście, że pałka jest autentyczna, oryginalna, certyfikowana itd. :P Mam na to focie, wideło, świadków, protokół policyjny z miejsca kradzieży :p i dziarę z odsiadki :P :P Za nic w świecie jej nie sprzedam, ale mogę się ewentualnie na coś zamienić, np. na curly kosmyk włosów Podsiadły, zawiązany różową wstążeczką :P Albo coś innego :P

Emilie21 

Wysłany: 4 Styczeń 2015, 19:18   

No i nie dowiedziałam się skąd masz taką relikwię, damn it! Liczyłam, że przyniesiesz i pokażesz na żywo, a tak uraczyłaś nas tylko niedziałającym głosnikiem. I dziarą tez się nie chwaliłaś, także trochę to podejrzane :P

Ale ja nie o tym, Fink (tak, typowe smęty) będzie w lutym w Parlamencie. Jakby jakimś cudem znalazł się ktoś chętny to niech do mnie napisze :)

pumpkin 

Wysłany: 6 Styczeń 2015, 13:31   

Głośnik był dobry :) Najlepszy był :P Stereo :D :P A zamiast na Fink to lepiej byłoby iść na Fusion Fest do Ergo na Katatonie i inne takie (też smęty :P ), z tym że bilety są na to strasznie drogie, szkoda trochę…

Odpowiedz do tematu