Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiosenne Ognisko
Autor Wiadomość
Emilie21 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 28 Luty 2013, 22:40   

Sheldon92, ja nikomu na złość nie robię. Zasugerowałeś, że powinnam zostać usunięta z forum, bo nie chciałam Ci odpisać na PW i uważam twoje wiadomości za irytujące. Całkiem na poważnie zaproponowałam, co powinieneś w związku z tym zrobić, jeśli masz z tym problem.

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 28 Luty 2013, 22:54   

Emilie, odważna jesteś, ale zobaczysz, Monstero wróci z partyjki Munchkina i na Ciebie nakrzyczy :P Ja tam wolę się nie narażać, bo wiesz, on ma cały czas moją paczkę fajek i jak napiszę coś nie tak to mi nie odda :D

Adik 

Wysłany: 28 Luty 2013, 23:36   

Pozwolicie, że również się wypowiem, bo mnie trochę zaciekawiła dyskusja :) .

Po pierwsze, Sheldon, sugerujesz że do Pucka to tylko kilka km z Gdańska. W samej prostej linii jest to około 44 km ;) . Szacuję, że w trasie wyszłoby to nawet z 70 km. Nie wszystkim chce się jechać tyle i wydawać pieniądze na transport (pewnie z 15-20 zł w obie strony) na spotkanie, co do którego nikt nie jest pewien i nie wie, o jakiej porze dnia jest organizowane - ludzie muszą przecież wrócić do domów, a ostatnie kursy pewnie są o godzinach 20-21. Pewnie można załatwić nocleg, ale to kolejny niemały wydatek (ewentualnie w namiotach, ale jest jeszcze zbyt chłodno na to).

Druga sprawa, sama organizacja. Aby w ogóle coś takiego zorganizować w swoim miejscu zamieszkania, trzeba poznać ludzi, których chce się wyciągnąć do siebie, w miejscu gdzie sami mieszkają :) . Najpierw powinni Cię poznać i potem zaufać, a nie na odwrót (na odwrót to nigdy nie zadziała). W sytuacji, kiedy nikt Cię nie widział na żywo taka propozycja może wyglądać co najmniej podejrzanie. Inaczej by to wyglądało, gdyby taka inicjatywa wyszła od kogoś z Trójmiasta (i mogłaby się zająć organizacją), a Ty mógłbyś po prostu te osoby ugościć i oprowadzić. I może się ktoś na to skusi ;) . Póki co, dla Ciebie najlepiej byłoby kiedyś przyjechać do Trójmiasta na takie spotkanie (wiem że to wydatek, my w końcu w Lublinie też mamy spotkania), poznać ludzi i dać się samemu poznać.

Takie drobne rady od kolegi z Lublina ;) .

Emilie21 

Wysłany: 1 Marzec 2013, 00:15   

Oho, i przyciągnęliśmy uwagę moderatora :)

Btw, Świdnik to jeszcze nie Lublin :) Ale pozdrawiam kolegę z moich rodzinnych stron :)

Kasztan 

Wysłany: 1 Marzec 2013, 00:20   

Adik moim zdaniem bardzo trafnie podsumował zaistniałą sytuację ;) Nie potrafiłbym tego lepiej ująć.

Adik 

Wysłany: 1 Marzec 2013, 10:36   

Przykuły moją uwagę niepotrzebne sugestie o usunięciu niektórych osób z forum, podczas gdy nie ma ku temu żadnych podstaw. Poza tym nie lubię, kiedy z powodu niedopowiedzeń narasta niepotrzebny konflikt komunikacyjny :P .

Emilie21 napisał/a:
Btw, Świdnik to jeszcze nie Lublin :) Ale pozdrawiam kolegę z moich rodzinnych stron :)
Owszem, nie i nie zamierza być ;) . Ale skoro spotkania robimy w Lublinie, to sobie to dopisałem :P . No i oczywiście dzięki :) .

PS. Byłem ze 2 razy w Gdańsku, raz na dłużej i objeżdżaliśmy wtedy całe Pomorze Gdańskie :) . Dość dobrze wspominam ten czas (poza tym tylko, że nie udało się pojechać do Helu :( ).

Sheldon92 

Wysłany: 1 Marzec 2013, 10:56   

Cały konflikt jest z głupiego powodu,jakim założyłem temat o wiosennym ognisku to była tylko moja propozycja,ale ktoś może to przejąć i zorganizować to ognisko,jest bardzo dobry pomysł,ale nie ma co już ciągnąć konfliktu co o tym sądzicie ?

[ Dodano: 1 Marzec 2013, 10:58 ]
Co do wiadomości ode mnie z pw ,to dlatego że chce kogoś dobrze zapoznać,żeby starać się być potem często na spotkaniach,no ale przykro mi Emilie21 nie pozwala mi to dlatego,że robisz z tego taka wielką aferę

Emilie21 

Wysłany: 1 Marzec 2013, 12:20   

Bardzo fajnie, ze to ja zrobiłam aferę :roll:

Adik, nie przejmuj się, ja mieszkam w Gdańsku od 3 lat i też nie udało mi się jeszcze dotrzeć na hel ;)

Sheldon92 

Wysłany: 1 Marzec 2013, 12:30   

Myślę że masz powód do dumy co ? : )

Emilie21 

Wysłany: 1 Marzec 2013, 13:20   

Aha.

terefere 
Andrzej

Wysłany: 2 Marzec 2013, 19:08   

Adik napisał/a:

PS. Byłem ze 2 razy w Gdańsku, raz na dłużej i objeżdżaliśmy wtedy całe Pomorze Gdańskie :) . Dość dobrze wspominam ten czas (poza tym tylko, że nie udało się pojechać do Helu :( ).

Adik, byłeś na zlocie Adwentystów na pomorzu 2-3 lata temu w lipcu? Kiedyś trafiłem na taką dużą grupę w gdańskiej SKM-ce, zajmującą ze 2 wagony, z której każda osoba miała identyfikator z imieniem i nazwą parafii i jechali chyba na jakieś spotkanie do Wejherowa czy gdzieś dalej. Tak mi się przypomniało.

pumpkin 

Wysłany: 2 Marzec 2013, 20:22   

Terefere, chodź z nami poimprezować do Szafy, poprosimy dja, żeby puścił People are people i zaprezentowałbyś nam swoją choreografię :P :P

terefere 
Andrzej

Wysłany: 2 Marzec 2013, 21:16   

Może innym razem pumpkin, jeszcze sobie trochę poćwiczę. Nie chcę potem trafić na youtuba jak Ian

pumpkin 

Wysłany: 2 Marzec 2013, 21:30   

Fanom Joy Division by się podobało :D

Emilie21 

Wysłany: 2 Marzec 2013, 22:01   

Oh my god, Ian Curtis jest boski. terefere, jeśli ty tak tańczysz to wierz mi, wszystkie laski są twoje ;)

terefere 
Andrzej

Wysłany: 2 Marzec 2013, 22:23   

No, mniej więcej tak to wyglądało, kiedy tańczyłem publicznie ostatni raz (czyli na studniówce). Żadnego pozytywnego zainteresowania sobie nie przypominam, za to potem musiałem się zwalniać z lekcji jak mieliśmy oglądać film z imprezy :D

Ale wracając do ogniska...

Adik 

Wysłany: 2 Marzec 2013, 23:01   

Terefere napisał/a:
Adik, byłeś na zlocie Adwentystów na pomorzu 2-3 lata temu w lipcu?
2-3 lata temu, czyli pewnie rok 2010 - nie, wtedy mnie w Gdańsku nie było :) . Ale całkiem możliwe, że był jakiś zjazd wtedy i robili wtedy jakąś akcję (dość często są).

ninja 

Wysłany: 4 Kwiecień 2013, 17:56   

kiedy robimy wiosenne ognisko ?

Kasztan 

Wysłany: 4 Kwiecień 2013, 18:31   

Myślę, że zanim zaczniemy proponować jakiekolwiek terminy wiosennego ogniska, to poczekajmy najpierw na tę wiosnę :P Póki co to za każdym razem, kiedy jest już nieco ładniej na dworze i wydaje mi się, że wreszcie idzie wiosna, to za moment robi się taka pogoda jak przykładowo dzisiaj ;)

Shandy 

Wysłany: 5 Kwiecień 2013, 00:01   

Chcialam zapytac o to ognisko ale potem spojrzalam na wiek pod avkami. Sama mlodziez :P starszakow pewnie nie przyjmujecie? :D

pumpkin 

Wysłany: 5 Kwiecień 2013, 15:00   

Bierzemy wszystkich jak leci :P

terefere 
Andrzej

Wysłany: 5 Kwiecień 2013, 17:34   

Shandy, starszaki czasem pojawiają się na spotkaniach. Ja co prawda chodzę dwa razy na rok, ale jak już jestem, to wyraźnie zawyżam średnią wieku. A żeby było ciekawiej, na niegdysiejszą wyprawę na Wyspę Sobieszewską przybyło tyle "starych dziadów", że pierwszy raz poczułem się młodo :P (a byłem gdzieś pośrodku stawki)
Także przychodź śmiało. A ile sobie liczysz?:>

Shandy 

Wysłany: 5 Kwiecień 2013, 20:58   

pumpkin, :D super. A tak normalnie w weekendy tez sie umawiacie gdzies? Ja jestem fanka planszowek i chetnie bym sie na granie umowila i pogaduchy.

pumpkin 

Wysłany: 5 Kwiecień 2013, 22:00   

Jeśli chodzi o weekendy to zazwyczaj umawiamy się na piwko gdzieś do pubu (chociaż ja ostatnio zaniedbuje spotkania, ale raczej niewiele się w tej kwestii zmieniło :P ).

Szawel 

Wysłany: 5 Kwiecień 2013, 22:20   

Warto wziąć od kogos z forum numer telefonu alby nie było problemów z odnalezieniem się.

Odpowiedz do tematu