Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Katowicka grupa facebookowa - wydzielone z "Górny Śląsk
Autor Wiadomość
nieromeq 

Wysłany: 25 Lipiec 2013, 13:24   

Właśnie o tym pisze. Sorry, ale taka nadwrażliwość nie pomaga grupie w żadnym stopniu. O jakim egoizmie Ty piszesz? Zasłyszałeś jakieś rozmowy na spotkaniu i nieopatrznie zrozumiałeś - end of story. (ich przytaczanie tutaj wyrwanych z kontekstu, to lekki brak kultury, ale juz mniejsza o to). Ja nie widze podzialów, czesc ludzi jest bardziej zżyta i ma prawo robic z tym co chce. Przepraszanie za to to jakis absurd.

Ryba 

Wysłany: 25 Lipiec 2013, 13:31   

nieromeq napisał/a:
Ja nie widze podzialów

Ale inni tak.
nieromeq napisał/a:
end of story.

Its just a begining.
nieromeq napisał/a:
Przepraszanie za to to jakis absurd.

Absurdem jest ignorowanie tego problemu.
nieromeq napisał/a:
lekki brak kultury

Trochę bardziej poważny, ale na to przyjdzie czas później.

nieromeq 

Wysłany: 25 Lipiec 2013, 13:53   

Nikt raczej nie wystosuje oficjalnych przeprosin, więc możesz być zawiedziony. Po prostu to o czym piszesz to część życia i każdego z nas spotkało. Wyobraz sobie, ze też często czekałem w zamieci i nikt nie przychodził na umówione spotkanie, ale nie skarżyłem się na forum z tego powodu. Ludzie czasami nawalają i takie jest zycie.

Ryba 

Wysłany: 25 Lipiec 2013, 14:01   

Dalej nie rozumiesz.
Nie ja rozpocząłem tą oficjalną dyskusję, więc nie piszcie tylko w stosunku do mnie.
Bronie tylko nowych osób, które dzisiaj z wiadomych powodów nie pojawią się na spotkaniu. Swoją drogą jeżeli dalej to Ciebie nie dociera to nie pozostaje nic innego jak stworzyć 2 grupe(co jest debilnym pomysłem) na której ludzie nie będą chcieli w trakcie uciec do domu.

nieromeq 

Wysłany: 25 Lipiec 2013, 14:10   

No fakt, że chyba nie zrozumiem przed czym ich bronisz. Wydaje mi się, że jestem bardzo zyczliwy dla nowych osób i każdemu udzielam wszelkich informacji, żeby tylko nie stresowali się na spotkaniu. Później i tak nie przychodzą, ale to osobny temat.

Ryba 

Wysłany: 25 Lipiec 2013, 14:31   

Dobra, zatem jestem "Ten zły" i koniec tematu.

nieromeq 

Wysłany: 25 Lipiec 2013, 14:34   

Nie, nie, to ja jestem ten Zły. Choc najgorszy jest Harry, a ja jestem tylko rzecznikiem imperatora zła.

PS. Jak ktoś czuł się urażony czymkolwiek i w jakikolwiek sposób, to przepraszam w swoim imieniu oraz reszty masonów (bez ironii).

Harry Styles 

Wysłany: 25 Lipiec 2013, 15:10   

Kurna, miałęm już tu nie odpowiadac, ale znowu pojechano na mnie z prawa i lewa, a nie chcę by wyszło, ze nie odpowiadam na krytykę. Choć to już ostatni raz, bo z tego co widze, do niektórych nic nie dociera.

nika napisał/a:
Poza tym Ty nie musisz wchodzić na żadne fobiczne czy nieśmiałościowe forum aby mieć życie towarzyskie, z tego co zauważyłam masz grupę znajomych co można było oglądać choćby na zdjęciach z jakiejś imprezy na fb

Wiesz, może ty przychodziłaś na te spotkania bo nie miałaś pogadać z nikim innym, ale - i tu cię pewnie zdziwię - ja po prostu większość osób tu bardzo lubię, i dlatego się z nimi spotykam.
nika napisał/a:
Biorąc pod uwagę długość czasu jej istnienia to ilość spotkań, które się odbyły za jej pośrednictwem jest "powalająca" ponieważ było całe jedno (o ile w ogóle się odbyło), chyba że i w tej grupie tworzą się podziały i były jakieś spotkania dla "wybranych" do których się nie zakwalifikowałam.

No tak, było parę domówek, a na nie z definicji nie może przychodzić sto osób, bo nikt z nas nie jest Carringtonem. Poza tym organizowały je osoby których nie znasz (bo od dawna nie bywasz na spotkaniach), albo jawnie nie lubisz. Wiec chyba nie powinnaś się poczuć urażona. a gdyby ktoś jeszcze był, tak bywa i u "normalsów". Takie jest życie.
nika napisał/a:
Uważam, że ta grupa to sztuczny twór zakompleksionego umysłu który musi się dowartościować stając się niejako na krótką chwilę bogiem który dobiera godnych obcowania z nim. Każda metoda leczenia kompleksów jest podobno dobra jeśli skuteczna, szkoda tylko że tutaj się to odbywa kosztem pominiętych.

To tak, jakbym na każdy wypad na piwo który organizuję musiał zapraszać wszystkich 150 znajomych z Fejsa, bo ktoś poczuje się pominięty. Quite logic.
robertoss napisał/a:
Jak dla mnie tworzenie takiej grupy to dublowanie tej strony, a osoby pominięte, albo nie mające fb mogą poczuć się omijane, co zrozumiane.

Ryjli? Wiem, ze tylko krowa nie zmienia swojego zdania, ale przypominam, ze ty też stworzyłeś równolegle ze mną taką grupę zanim się dowiedziałeś, ze ja też już to zrobiłem...

I mam jeszcze pytanie - czy jest sens bym w ogóle pojawiał się na spotkaniach? Bo z tego co widze, dlatego że akurat ja przypadkiem wszedłem pewnego dnia pierwszy na Facebooka i stworzyłem tą cholerną grupę stałem się obiektem powszechnej pogardy. Bo tak, pewnie was zdziwi, ale nic tu do nikogo nie mam i nikim nie gardzę, i naprawdę chcę się na tych spotkaniach zjawiać.

Ryba 

Wysłany: 25 Lipiec 2013, 15:57   

Nie chodzi tu o zadna grupe powtarzam po raz nty, tylko o Twoje zachowanie.

robertoss 

Wysłany: 25 Lipiec 2013, 16:16   

Mialem intuicjé, ze nie skonczyliscie tej jalowej dyskusji na forum i nie zawiedliscie mnie ;-) Pawel z perspektywy czasu widze, ze grupa na facebooku w takim ksztalcie nie ma sensu, bo daje pole do popisu wyobrazni, ze robimy tam bog wie co i dzielimy grupe. Prywatne sprawy trzeba zalatwiac po prostu inna droga. Tymczasem starczy juz tego wzajemnego napinania na forum, jak macie czas to wpadnijcie po prostu na dzisiejsze spotkanie, to wyjasnimy sobie twarza w twarz co nas gryzie, bez niedomowien i insynuacji.
Przepraszam za brak polskich znakow.

Ryba 

Wysłany: 26 Lipiec 2013, 00:37   

Śniący, Śniący zbudź się!
(i nikt mi jeszcze ktoś odpisze na ten temat, muszę być ostatni, bo zginę)

matik90 

Wysłany: 31 Lipiec 2013, 10:15   

Siemka

W Sobotę przyjeżdża Bielsko Biała jak by ktoś chciał wpaść to zapraszam.
Start godzina 16.00 Mikołów Dworzec pkp

Ryba 

Wysłany: 31 Lipiec 2013, 11:16   

Pewnie to będzie dla was szok i niespodzianka, ale wpadnę na tą impreze.

ona88 

Wysłany: 31 Lipiec 2013, 18:41   

Ale później przenosicie się do Katowic?

bindi 
nudziara

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 31 Lipiec 2013, 20:06   

Raczej nie. Ale nic nie stoi na przeszkodzie by Katowice przyjechały do Mikołowa, ta sama droga ;P

ona88 

Wysłany: 31 Lipiec 2013, 20:33   

No tak, ale trzeba jeszcze wiedzieć jak dojechać i namówić drugą połówkę na wycieczkę, a to trudniejsze zadanie :D

been insane 

Wysłany: 31 Lipiec 2013, 21:44   

Chyba, że się jej nie ma i zadanie jest łatwiejsze, heh. :) Ale bielszczanie nie wybrali najlepszego terminu, bo większość osób ze Śląska rozjeżdża się w ten weekend na OFFa i Woodstock.

Ryba 

Wysłany: 1 Sierpień 2013, 10:40   

Bo panowie z Bielska to dresy i słuchają tylko rapu bynajmniej tak mówią o sobie.

http://img208.imageshack.us/img208/7393/m5z.png
Spotkanie proponuje w tych okolicach, nie bedzie duzo ludkow, takze sie dogramy.

adiyoung1812
[Usunięty]

Wysłany: 1 Sierpień 2013, 17:33   

ja również się zjawie :D i może nie będę tam sam ;)

Ryba 

Wysłany: 7 Sierpień 2013, 14:19   

Pomóż Maćkowi!
Niedawno zachorował na straszną chorobę, przez która musi przynajmniej raz w tygodniu wyjść z domu. Nie mogę przejść wobec tego obojętnie, zawsze był szczęśliwy siedząc sobie przed monitorem marnując życie, bez kolegów, znajomych... a teraz... już nigdy tego nie zazna. Wyobrażacie sobie przez co on teraz przechodzi? Niepojęte...
Dlatego chciałbym zorganizować spotkanie w ten weekend, aby mu pomóc. A i mam nadzieje, że inni dzięki temu ruszą z podobną inicjatywą.
Co wy na to?
Ostatnio zmieniony przez Ryba 7 Sierpień 2013, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  

heto1830 

Wysłany: 7 Sierpień 2013, 17:58   

Ja byl bym zainteresowany jak na razie ta sobota przykladowo by pasiła, chyba ze zły pan bedzie mnie potrzebował, ale bez walki sie nie poddam.

Ryba 

Wysłany: 7 Sierpień 2013, 18:54   

Spoko Sobota brzmi okej. Nie daj się ciemnej stronie mocy, oni nigdy nie mają fajnych dziewczyn.

rafi92 

Wysłany: 7 Sierpień 2013, 21:29   

Sobota <3 ma być chłodniej je ! :)

matik90 

Wysłany: 7 Sierpień 2013, 23:49   

Też za sobota

Ryba 

Wysłany: 9 Sierpień 2013, 12:11   

Skoro nie ma żadnych kłótni, a tamta została usunięta pewnie nie będzie większego odzewu.
Jak coś to do jutra.
Po 5-tej obok żabusi.

Odpowiedz do tematu