Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Katowicka grupa facebookowa - wydzielone z "Górny Śląsk
Autor Wiadomość
rafi92 

Wysłany: 9 Sierpień 2013, 19:52   

Tak,Zapraszamy :)
ja ew. sie spóznie więc mozecie zaczekać na mnie te 20 min ;D

matik90 

Wysłany: 10 Sierpień 2013, 11:40   

Niema kłótni i już nie będzie :)

Ryba 

Wysłany: 10 Sierpień 2013, 12:13   

matik90 napisał/a:
Niema kłótni i już nie będzie :)

Skoro pierw płaczesz na temat tego, że Cie nie zapraszają, a potem sam próbujesz robić spotkania na wybranych, to chyba jednak jeszcze mogą być.

matik90 

Wysłany: 10 Sierpień 2013, 12:21   

Tyle, że ja miałem na myśli inna kłótnie
ale to już jest mało ważne
koniec tematu.

bindi 
nudziara

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 10 Sierpień 2013, 13:29   

Również się zjawię 8-)

robertoss 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 10:59   

Nie macie wszyscy wrażenia, że wczoraj wyszło to trochę komicznie? :lol: Kilka osób zjawiło się w Katowicach jakby z doskoku (przynajmniej ja do końca nie wiedziałem czy będę, stąd moja bierność na forum). Jakoś szczęśliwym trafem (łaskawy los) wypatrujemy Rybę pod mcdon już w trakcie spotkania, coś tam gadamy, wypalamy fajkę pokoju. Nagle kolega Ryba odchodzi bez słowa i zmieniacie lokację. Po prostu prawdziwe pęknięcie w łonie forumowego kolektywu. :shock: Jak znam życie to obie grupy w myślach (i nie tylko) zarzucą sobie izolowanie się czy rozbijanie grupy. No po prostu Monty Python w biały dzień i to w Katowicach :lol:

Tymczasem na niedzielny chillout zespół, który odpędził deszcz na OFFie, może tym razem oczyści atmosferę na tym forum ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Zii6ym0DO3I

Ryba 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 11:19   

Czułem w kościach, że któryś z was napisze o tym na forum, odwracając kota ogonem.
Nie mam zamiaru o tym pisać, bo szkoda mojego czasu. Dodam tylko, że wracają do domu zrobiłem sobie mały ranking, określający, który z was okazał się najbardziej żałosny.
Brawo Robert, wygrałeś.

robertoss 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 11:30   

Miło mi, że Cię nie zawiodłem. Pomimo tego, że jestem osobą nad wyraz spokojną i pozytywnie nastawioną do innych (Ty możesz tego nie wiedzieć, bo w sumie słabo się znamy), wkurza mnie, że po raz kolejny wchodzisz w argumentację ad personam w dyskusji na tym forum. Jeśli masz coś do mnie osobiście napisz po prostu na priv, to załatwimy sprawę po ludzku. Na prawdę nie musisz po raz kolejny zaśmiecać forum o spotkaniach swoimi dygresjami.

Tymczasem miłej niedzieli, na razie bez odbioru ;)

been insane 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 11:32   

Robert, jesteś mistrzem kompozycji, gdy już zrozumiałem co napisałeś (dwa posty wyżej) to prawie w to uwierzyłem! Zrobiliście drugie spotkanie tak by nie spotkać osób z tego spotkania, ale jednak do tego doszło, jak już piszesz coś na forum to przynajmniej pisz jak było naprawdę. Nie mam nic przeciwko organizacji "konkurencyjnych" spotkań i ukrywaniu się (co w sumie jest śmieszne), bo niby dlaczego, ale nie lubię gdy ktoś kłamie/zakrzywia rzeczywistość. Tylko na to chciałem zwrócić uwagę, bo co do reszty jest mi wszystko jedno. Niech sobie będą podziały itp. I tym czasem to chyba mój ostatni post tutaj, pozdro.

@Ryba, no niestety, ale soczku mogę się napić. :D
Ostatnio zmieniony przez been insane 11 Sierpień 2013, 12:06, w całości zmieniany 5 razy  

Ryba 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 11:33   

Polał bym Ci Tomek, ale chyba nie lubisz alkoholu. :roll:

bindi 
nudziara

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 11:36   

robertoss napisał/a:
Jeśli masz coś do mnie osobiście napisz po prostu na priv, to załatwimy sprawę po ludzku. Na prawdę nie musisz po raz kolejny zaśmiecać forum o spotkaniach swoimi dygresjami.

Ja tu widzę, że jedyną osoba robiącą syf jesteś Ty. By nie śmiecić na forum napisałam Ci swoje odczucia w sposób najbardziej merytoryczny na pw i jak to wygląda z naszej perspektywy ale nie raczyłeś nawet odpisać, więc chyba jednak nie jesteś osobą tak "spokojną i pozytywnie nastawioną, z którą można sprawę załatwić po ludzku" jak deklarujesz. I rzeczywiście odwracasz kota ogonem.

robertoss 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 12:27   

widzę, że w czasie przerwy obiadowej sporo się tutaj działo, ale po kolei.
Tomek, na forum piszę wyłącznie we własnym imieniu, więc przedstawiam sytuację z mojego punktu widzenia. Ja byłem wczoraj w Katowicach z doskoku, więc nie widziałem sensu wcześniejszego pisania na forum. Być może były plany osobnego prywatnego spotkania, ale idąc stawową i widząc Rybę, sam namówiłem resztę :P , żeby jakoś zagadnąć i być może zintegrować się przynajmniej na pół godziny. Z perspektywy tej komicznej sytuacji teraz zastanowiłbym się nad tym dwa razy dłużej.;)

bindi, Tobie odpisałem już na priv, przepraszam, że tak późno, ale chciałem w spokoju zjeść obiad, chyba nie ma sensu się powtarzać

Ryba, z całym szacunkiem dla Ciebie ale czasami strasznie wyolbrzymiasz. Od kiedy jesteś na forum często mam wrażenie, że po prostu wymyślasz sobie, że ktoś jest w stosunku do Ciebie wrogo nastawiony. Nie znam kontekstu Twoich uprzejmości z niką, więc zostawię to bez komentarza, ale sprawę z Pawłem potraktowałeś bardzo emocjonalnie i mimo, że po części podzielałem Twoje zdanie to strasznie to rozdmuchałeś. Teraz jest podobnie.

Nie interesują mnie wasze wzajemne antypatie z Pawłem. Z tego co wiem jest kilka osób które mają zamiar dalej uczestniczyć w spotkaniach forum, (w tym ja) które jest przecież dla wszystkich zainteresowanych.
To już chyba mój ostatni taki długi post tutaj. Irytuje mnie już powoli te ciągłe zaśmiecanie tego forum, wszelkie pretensje, niedomówienia wyjaśniajmy sobie na priv.

Hiawatha 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 12:51   

Co to się zrobiło z tymi spotkaniami. :roll:
I tak jesteście mocni, tyle lat trwają spotkania. :P

nieromeq 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 13:13   

TEN POST RESETUJE WSZELKIE RELACJE NA TYM FORUM, BO PRZECIEŻ WSZYSCY MAMY CIEPLE SERDUSZKA ---> <RESET>

PS. Wszystkie złe c'nie.
Ostatnio zmieniony przez nieromeq 11 Sierpień 2013, 13:20, w całości zmieniany 1 raz  

Hiawatha 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 13:16   

Te dobre też? :P Dziwny ten post. :mrgreen:

Ryba 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 13:17   

nieromeq napisał/a:
TEN POST RESETUJE WSZELKIE RELACJE NA TYM FORUM, BO PRZECIEŻ WSZYSCY MAMY CIEPLE SERDUSZKA ---> <RESET>

Czyt. rozpocznijmy kolejną selekcje naturalną.

nieromeq 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 13:22   

WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WSZYSCY STOIMY W OKRĘGU I TRZYMAMY SIĘ ZA RĘCE. JEST FAJNIE.

Ryba 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 17:40   

Cytat:
WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WSZYSCY STOIMY W OKRĘGU I TRZYMAMY SIĘ ZA RĘCE. JEST FAJNIE.

Wyobrażam sobie, że jednak macie jeszcze ciut kultury i już nigdy nie przyjdziecie na spotkanie.
Wkopaliście się w jeszcze większe gówno, ale zamiast przyjąć to na klatę zachowujecie się jak banda gimnazjalistów. Wątpie, czy jeszcze kiedykolwiek uda wam się odbudować utracone zaufanie.
Po prostu - s$dalać z tego forum i koniec tematu, nie będzie już nigdy więcej takich anomalnych sytuacji.
Dziękuje za uwagę. Mam nadzieje, że nast. postem będzie ogłoszenie o spotkaniu.
Pozdrawiam.

nieromeq 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 20:49   

Świat nie kręci się wokół ciebie, a to, że 1 nowa osoba kwalifikuje sie bardziej pod psychiatrę niż na spotkania fobiczne, to już inna sprawa i raczej nie będziemy podejmować decyzji pod jej wpływem.

Ryba 

Wysłany: 11 Sierpień 2013, 21:29   

Spotkania kręcą się wokół waszego skrajnego egoizmu przyjacielu i tak już schrzaniliście wystarczająco dobrze, aby reszta grupy nie chciała przychodzić na spotkania.
Ale zamiast przeprosić za zachowanie, lepiej zmyślać i wymyślać. Wasza selekcja naturalna jest już tak żałosna, że w ramach czytania tego co macie do powiedzenia, raz dostaje szału, a raz się śmieje. Tak jak już ktoś stwierdził, jeżeli się wypowiem, to ja zostanę tym złym. Ale to nie zmieni faktu, że w owym świecie znajdują się tak fałszywe osoby jak wy.
Pozostaje zadań jedno zasadnicze pytanie, skoro organizujecie własne spotkania, dlaczego wciąż mieszacie z kontekstem nieśmiałości, ciężko odnaleść w tym jakąkolwiek logikę.
Skoro stwierdziliście, że jesteście bandą znajomych i nie wiąże się to z forum, dlaczego ktoś dalej przychodzi na forum i tłumaczy się w tak żenujący sposób.
Jakie ja mam tutaj znaczenie? Nie rozumiem, staram się tylko, aby ludzie przyszli na spotkanie. Wyobrażasz sobie jak bardzo chorym muszę być wykonując takie działania.
Uczepiliście się Facebooka, potem Pawła, głupiej sytuacji, o której nikt z "poszkodowanyc" nawet nie chciał rozmawiać, a teraz czepiacie się mnie.
Wyrzekliście się spotkań forumowych, wyrzekliście się starych dobrych znajomych. A teraz ja Mariusz R. wyrzekam się was.
Pisał chory psychicznie hipokryta, egoista i fobik. Pozdrawiam. Na nic więcej nie mam zamiariu odpisywać, więc możesz sobie darować.

[ Dodano: 11 Sierpień 2013, 23:53 ]
http://forum.niesmialosc....p=152018#152018
Odsyłam chętnych do spotkań w Mikołowie, w miłym gronie, bez żadnych selekcji.

nieromeq 

Wysłany: 16 Sierpień 2013, 14:38   

Problem polega na tym, że nie wszyscy "nowi" podzielają twoje zdanie i nie czuja sie wyselekcjonowani (dostaje cala mase glosow poparcia), ale spoko, zyj dalej we wlasnym swiecie. pozdro600.

Ryba 

Wysłany: 19 Sierpień 2013, 14:20   

Przykro mi, ale nie mam już na to siły.
Powodzenia i udanych spotkań życzę.

bindi 
nudziara

Wysłany: 19 Sierpień 2013, 23:59   

nieromeq napisał/a:
Problem polega na tym, że nie wszyscy "nowi" podzielają twoje zdanie i nie czuja sie wyselekcjonowani (dostaje cala mase glosow poparcia), ale spoko, zyj dalej we wlasnym swiecie..

Czy te głosy poparcia pochodzą od osób bezpośrednio związanych ze sprawą? Jeśli nie to w moim odczuciu ich zdanie nie jest w najmniejszym stopniu miarodajne i powinny odpuścić sobie komentowanie. Bardzo łatwo wypowiadać się w sytuacji która kogoś nie dotyczy, ale gdy staje się ona czyimś udziałem to często zdanie zmienia się o 180 stopni.

bindi 
nudziara

Wysłany: 21 Sierpień 2013, 02:39   

Tak mi się skojarzyło
http://www.youtube.com/wa...ph18S-mjLKNfy0w

nieromeq 

Wysłany: 21 Sierpień 2013, 17:51   

Jasne, że od ludzi, których to dotyczy, przeciez w innym wypadku po co mialbym o tym pisać...

A filmik smieszny, ale nijak pasuje do sytuacji z forum. Ci pracownicy nie organizują sobie prywatnych imprez z łakociami tak jak grupa z FB, tylko w niesprawiedliwy sposób korzystają z czegoś co należy do wszystkich.

Odpowiedz do tematu