Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest tu ktoś po 30?
Autor Wiadomość
cotec 

Wysłany: 27 Sierpień 2013, 20:08   

Mi stuknie 30stka za 2 m-ce, nie poradziłem sobie z niesmialością, z roku na rok jest coraz gorzej w kwestiach towarzyskich, bo z ogólnym radzeniem sobie w zyciu nie mam problemów.
Samotność to moje drugie imię. ;/
Nie miałem nigdy związku, jedynie jakieś przelotne, przez napalone kobiety szukające przygód.

Iron 

Wysłany: 28 Sierpień 2013, 15:28   

Nie ty jedna zmarnowałaś sporo lat życia.Myslę ,ze niesmiałość to tylko jedna z rzeczy ,”dzięki” której wiele osób się tu zarejestrowało.Są różnego rodzaju fobie,zaburzenia,choroby czy choćby samotność ale nieśmiałość jest tym najbezpieczniejszym wyborem do którego można się tu przyznać :) (biorąc po uwagę ,że są tu osoby które regularnie uczęszczają na forumowe spotkania i niekoniecznie chcą się do końca odkrywać co im w duszy gra ;) )

terefere 
Andrzej

Wysłany: 28 Sierpień 2013, 16:50   

Iron napisał/a:
Są różnego rodzaju fobie,zaburzenia,choroby czy choćby samotność ale nieśmiałość jest tym najbezpieczniejszym wyborem do którego można się tu przyznać :)

E, nie wiem. Mi nigdy przez usta publicznie nie przeszłoby chyba "JESTEM NIEŚMIAŁY", natomiast przyznanie się, powiedzmy, do F60 nie wywołałoby we mnie jakiegoś wielkiego zażenowania (zawsze opowieści o takich "hardkorowych" zaburzeniach częściej druga strona można przyjąć z zainteresowaniem zamiast z uśmieszkiem politowania ;-) ).

Vroo 

Wysłany: 28 Sierpień 2013, 18:51   

Hmm, ja po 30-ce nie nazwałbym się nieśmiałym, choć niektóre rzeczy w relacjach z ludźmi wypadają gorzej niż jakieś 10 lat temu. No, ale się mozna przyzwyczaić. :)

Iron 

Wysłany: 28 Sierpień 2013, 20:50   

terefere napisał/a:
przyznanie się, powiedzmy, do F60 nie wywołałoby we mnie jakiegoś wielkiego zażenowania (zawsze opowieści o takich "hardkorowych" zaburzeniach częściej druga strona można przyjąć z zainteresowaniem zamiast z uśmieszkiem politowania ;-) ).

No nie zgodzę się ;) nie generalizuję ale to wszystko zależy z kim rozmawiasz – jeśli jest to ktoś z zaburzeniami - żyjący/wgłębiający cały dzień/analizujący w te swoje stany (znałem takie osoby) to zgodzę się że taka osoba może zainteresować się takimi hardkorowymi opowieściami natomiast zwykły zdrowy nieśmialec czy zwykły człowiek raczej ucieka od takich historii i znajomości (też znam takie przypadki) :)

1gosia 

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 30 Sierpień 2013, 23:30   

Iron napisał/a:
terefere napisał/a:
przyznanie się, powiedzmy, do F60 nie wywołałoby we mnie jakiegoś wielkiego zażenowania (zawsze opowieści o takich "hardkorowych" zaburzeniach częściej druga strona można przyjąć z zainteresowaniem zamiast z uśmieszkiem politowania ;-) ).

No nie zgodzę się ;) nie generalizuję ale to wszystko zależy z kim rozmawiasz – jeśli jest to ktoś z zaburzeniami - żyjący/wgłębiający cały dzień/analizujący w te swoje stany (znałem takie osoby) to zgodzę się że taka osoba może zainteresować się takimi hardkorowymi opowieściami natomiast zwykły zdrowy nieśmialec czy zwykły człowiek raczej ucieka od takich historii i znajomości (też znam takie przypadki) :)

zdrowy nieśmialec? ech, jak ja chciałabym się tego pozbyć... najlepiej na zawsze

Ryba 

Wysłany: 31 Sierpień 2013, 21:15   

Za 10 lat się wypowiem. Dozo baczenia.

1gosia 

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 31 Sierpień 2013, 23:46   

Ryba napisał/a:
Za 10 lat się wypowiem. Dozo baczenia.

Czekamy na Ciebie z niecierpliwością:)

enchanted 

Wysłany: 1 Wrzesień 2013, 14:23   

Ja mam 25 lat. Nie wiem, czy jestem nieśmiała - raczej potwornie samotna z powodu różnych życiowych decyzji. Coraz bardziej mi to doskwiera i coraz mocniej zamykam się w sobie, nie mając mocy żeby coś zmienić.

zalogowana 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 1 Wrzesień 2013, 21:29   

Jeszcze ' po ' to nie jestem ale w trakcie:)

W sumie to tego zupełnie nie odczuwam oczywiście jak patrzę w pesel i widzę datę urodzenia to jest to czerwone światło że coś jednak w życiu i w głowie :) poszło nie tak:)

Ale z drugiej strony czuję się teraz bardziej świadoma siebie, poświęcam czas na pasje, nie rozglądam sie już tak bardzo co inni powiedzą, pomyślą ..a przez to mniej sie frustruję, bardziej zaczynam akceptować.. Mam nadzieję że ta 3 na początku nie będzie oznaczać tylko świadomości straconego czasu bo każdy wiek jest dobry na zmianę..nie traktujmy tej 30 jako zmarnowanego życia bo wtedy stanie się tego symbolem.. Po prostu zacznijmy żyć. po swojemu.... to nie boli :) czasami najwyżej trochę szczypie:) Nie ma co się zadręczać tym co mogło być a nie było, wyliczać niewykorzystane szanse.. widocznie to nie był ten czas.. teraz jest czas, który możemy 'przespać' albo zwyczajnie zacząć podejmować swoje decyzje.. no i działać...powoli, krok po kroku ale jednak przed siebie:) każdy etap w życiu niesie jakieś szanse ..życie to nie tylko pierwsze 20 lat:)

Pawel831 
b

Wysłany: 1 Wrzesień 2013, 22:25   

cotec napisał/a:
Mi stuknie 30stka za 2 m-ce

Mi też :)

zalogowana napisał/a:
jak patrzę w pesel

My pesel is my castle.

vini, vidi, ???

Czyli przybyłem tu z nieśmiałością, jestem z nią a ona ze mną widzę jak ona się zmienia, i nie wiem co będzie w przyszłości (???). Ale chcę w przyszłości napisać na końcu vici.

szinuja1 

Wysłany: 2 Wrzesień 2013, 00:59   

Za mloda jestem na trzydziestke, a niestety zbliza sie nieublaganie. :552:

plecak 
wagabunda

Wysłany: 2 Wrzesień 2013, 17:17   

musisz też paweł dokończyć swoją powieść!

zalogowana 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2 Wrzesień 2013, 20:28   

Ale tak swoją drogą to dobrze że takich nieśmiałych dinozaurów:) jest trochę , myślałam że to tylko ja:)

Milomi 

Wysłany: 2 Wrzesień 2013, 21:48   

A mi juz stuknela 30.Myslalam ze na tym portalu nie ma ludzi po 30-ale jestem milo zaskoczona:)Ja jestem pol smiala pol niesmiala:) :oops:
I zamiast spac buszuje po stronkach w poszukiwaniu przyjaciol:)Kto chetny?

biały_kruk 

Wysłany: 2 Wrzesień 2013, 21:57   

zalogowana napisał/a:
Ale tak swoją drogą to dobrze że takich nieśmiałych dinozaurów:) jest trochę , myślałam że to tylko ja:)

Dinozaury ze stada Staruchy pozdrawiają dinozaurów z gromady „Czy jest tu ktoś po 30?” ;)

Kate-K 

Wysłany: 2 Wrzesień 2013, 22:40   

zbliża się, zbliża... ja już wszystkim zapowiedziałam, że jak mi wybije 30 to zacznę zbierać na trumnę. A co! >:)

Pablo89 

Wysłany: 2 Wrzesień 2013, 22:53   

hahaha a ja się nie mogę doczekać 30, bo może nie będę wtedy wyglądał jak dzieciak... ;)

Kate-K 

Wysłany: 2 Wrzesień 2013, 22:54   

wyglądać a być to 2 różne rzeczy

Pablo89 

Wysłany: 3 Wrzesień 2013, 11:21   

Kate-K napisał/a:
wyglądać a być to 2 różne rzeczy
Nie rozumiem? :mrgreen: Skoro chcę 'starzej' wygladać to znaczy, że też chce być - to się z tym wiąże :D :D

Kate-K 

Wysłany: 3 Wrzesień 2013, 18:12   

oj ale ja nie mówie o Tobie tylko ogólnie.

róznie bywa - ile jest osób teoretycznie dorosłych a zachowujących się jak dzieciaki. >:)

Pawel831 
b

Wysłany: 3 Wrzesień 2013, 21:52   

Milomi napisał/a:
I zamiast spac buszuje po stronkach w poszukiwaniu przyjaciol:)Kto chetny?

Na poszukiwanie przyjaciół? Zawsze i wszędzie.

szinuja1 napisał/a:
Za mloda jestem na trzydziestke, a niestety zbliza sie nieublaganie. :552:

Wyczuwam strach w Twoich oczach. A to przecież tylko 30 lat i nic więcej.

ubavpopahy 

Wysłany: 6 Wrzesień 2013, 17:25   

ja mam ponad 30 lat

Hahaczyk 

Wysłany: 7 Wrzesień 2013, 20:09   

Masz tyle lat na ile się czujesz, czyli w moim przypadku jakieś 60 ;-)

sensual 

Wysłany: 8 Wrzesień 2013, 10:21   

mi w czerwcu stuknela 30stka, niewielu nas tutaj.

Odpowiedz do tematu