Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
warszawskie koncerty itp.
Autor Wiadomość
andie 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 14 Październik 2013, 21:36   

przesłuchałam sobie, ale muszę posłuchać jeszcze raz, żeby sobie wyrobić opinię 8-) ale brzmi całkiem całkiem.

Iron 
Supporterzy

Wysłany: 14 Październik 2013, 21:47   

no właśnie,mnie wszedł za drugim razem a najlepiej słuchać na drugi dzień :P

andie 

Wysłany: 14 Październik 2013, 22:47   

się zrobi.

nie wiem, czy tu wspominałam, ale 22. listopada dwóch smutnych panów w Warszawie - Glen Hansard i Fismoll, wstępnie zamierzam się wybrać na tego drugiego.

a z ostatnich ogłoszeń ciekawych (dla mnie :P ) to Anna Calvi w marcu 2014 :)

andie 

Wysłany: 17 Listopad 2013, 19:51   

Rebeka + Kamp! wczoraj - fan-ta-sty-cznie :D jeszcze dziś czuję zmęczenie pokoncertowe.

Iron 
Supporterzy

Wysłany: 18 Listopad 2013, 20:35   

a u mnie weekendowo ARIA i TURBO - coś pięknego,czysty heavy metal w najlepszym wydaniu a Proxima jak nigdy pełnaaa!!!!

andie 

Wysłany: 23 Styczeń 2014, 23:13   

łeee, tak zaniedbć wątek? nie godzi się. warszawiacy koncertujący biernie bądź czynnie proszeni są o ujawnienie się.

a ja chciałam napisać, że Fismoll bardzo pro, ale Nowa Jerozolima nie jest odpowiednim miejscem na takie koncerty. i mróz. mróz jak na Syberii.

the fragile 

Wysłany: 20 Marzec 2014, 12:54   

Pomyślałam, że zapytam czy może ktoś z Warszawiaków wybiera się na Electronic Beats 4.04, bo jadę z koleżankami z Poznania a im więcej ludzi tym weselej, więc jakby ktoś miał ochotę dołączyć albo nie ma z kim iść niech po prostu da znać ;)

andie 

Wysłany: 20 Marzec 2014, 13:00   

ach, zazdroszczę :) bo właśnie bym się wybrała, ale finanse trochę nie pozwalają. gdyby coś się u mnie zmieniło, to dam znać :)

za to na pewno idę na Rojka do Palladium.

the fragile 

Wysłany: 20 Marzec 2014, 14:43   

O to trzymam kciuki, żeby fundusze jakoś się znalazły, bo kwota całkiem znośna przy aktualnych cenach no i unikalna okazja, żeby zobaczyć wreszcie Olafura z Arnorem na wokalu ;) I przy okazji andie po twoich wpisach muszę powiedzieć, że masz fajny gust :) i szacun za np. niezbyt niestety znane Efterklang - mam nadzieję, że w Wawie spisali się równie świetnie co w Poznaniu ;)

andie 

Wysłany: 20 Marzec 2014, 18:48   

też trzymam kciuki za siebie^^ póki co różne festyniarskie karnety trochę wymęczyły mi kieszeń.

a dzięki :D ja zawsze skromnie twierdzę, że gust mam najlepszy 8-) co do Efterklang, to w końcu nie byłam (oczywiście z wiadomych powodów^^). w sumie ciekawe, że są mało znani, a grają w miarę przystępną muzykę IMO.

wogle skoro już tu piszę - 30. kwietnia bardzo bardzo ciekawy koncert, a mianowicie: Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Chorus ze specjalnym udziałem Polskiej Orkiestry Radiowej pod batutą Cannibal Mitcha ( http://www.facebook.com/e...025924/?fref=ts )! kto widział Zbyszka z Mitchami na zeszłorocznym OFFie wie, że warto :) niestety bilety też 5 dych, więc jeszcze się waham. ale polecam :)

the fragile 

Wysłany: 22 Marzec 2014, 17:16   

Ech a ja właśnie na karnety teraz zbieram i dłuuga droga przede mną jak tyle chęci..

Haha faktycznie całkiem skromnie ;) oj to szkoda, że Cię ominęli, bo poznański występ bardzo dobrze wspominam, szczególnie te rozbudowane i lekko improwizacyjne wersje moich ulubionych piosenek :) No i kontakt z publiczością wzorcowy!

andie 

Wysłany: 29 Marzec 2014, 13:04   

za dużo koncertów, tak mało pieniędzy. dylemat mojego życia. chociaż może ten bardziej odpowiedni - za dużo muzyki, tak mało czasu ;)

chyba pisałam, że już idę na Rojka; natomiast być może jeszcze pójdę na Daniela Spaleniaka (taki polski Bon Iver, powiedziałabym) 10. kwietnia w Hydro. i 12. kwietnia Super Girl & Romantic Boys grają na otwarcie jakiegoś nowego klubu na Mokotowie! o cenach jeszcze nic nie wiem, ale chcę iść.

natomiast z ciekawszych rzeczy w Warszawie w ciągu najbliższego miesiąca:
dzisiaj Rebeka w Kulturalnej (smuteczek, nie będzie mnie. ale w sumie ile razy można na nich chodzić, jeszcze by mi się znudzili!)
4. kwietnia Electronic Beast -m.in. Talabot, Ólafur Arnalds;
.. i tego samego dnia Kamp w 1500 (co prawda DJ set, ale kusi :P no pewnie też nie pójdę);
8. kwietnia Rykarda Parasol w Powiększeniu;
11. kwietnia Sorry Boys w Hybrydach;
13. kwietnia Organizm w kosmos kosmos;
22. Cut Copy w Basenie.

wybaczam, jeśli nie znacie.

Iron 
Supporterzy

Wysłany: 29 Marzec 2014, 16:19   

andie napisał/a:
wybaczam, jeśli nie znacie.

Znamy :P !Znam jedną piosenkę Sorry Boys -swego czasu często leciała w Esce Rock.Nawet mi się podobała a tak w ogóle to sporo tych koncertów ,ciekawe ile wypali ;)

andie 

Wysłany: 30 Marzec 2014, 00:09   

nooo tę dłuższą listę to wrzuciłam raczej informacyjnie :D

natomiast co do Sorry Boys to maja wystąpić na Tauronie z towarzyszeniem chóru gospel, ciekawostka. ale tam mnie nie będzie, sierpień i tak będę mieć dość zajęty.

Emilie21 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 15 Wrzesień 2014, 12:32   

Uuu, wątek państwu umiera! Ktoś ma zamiar wybrać się na staruszka Morrisseya 19 listopada w pstrokatej Stodole?

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 15 Wrzesień 2014, 17:19   

Dokładnie, uuu, tylko dwie strony postów, nie to co u nas :P

Ps. :P :P

robertoss 

Wysłany: 15 Wrzesień 2014, 21:20   

z tego co widzę, to wątek trójmiejski faktycznie trzyma klasę ;)
Skoro Emilie już reaktywowała ten warszawski, to może ktoś wybiera się na Warpaint w Basenie (18.11)?

Emilie21 

Wysłany: 16 Wrzesień 2014, 18:57   

Ja chciałam, ale odkąd Selector już nie jest dwudniowym festiwalem tylko "serią koncertów" w listopadzie to ze względów finansowych muszę spasować. Ale Warszawiaków zachęcam :)

A nasz trójmiejski wątek koncertowy tylko dobrze się prezentuje, wieeeeki temu byliśmy większą grupą na jakims koncercie. Trzeba to zmienić! pumpkin, słuchaj Gogola, wlejemy w Ciebie dużo alko i będziesz się świetnie bawić, gwarantuje :P

Samuraj666 

Wysłany: 16 Wrzesień 2014, 22:54   

Cześć. Jestem nowy tutaj, ale widzę wątek idealnie dla mnie. Chętnie wybiorę się na jakiś koncert. Preferuję metal, rock, punk, reggae i blues głównie. W listopadzie chętnie przeszedłbym się na Huntera, w grudniu Luxtorpedę, Kabanosa. To takie propozycje, ale mogę pójść na jakiś inny :)

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 17 Wrzesień 2014, 20:36   

Emilie21 napisał/a:
A nasz trójmiejski wątek koncertowy tylko dobrze się prezentuje

Ciii… nikt nie musi o tym wiedzieć :P

Emilie21 napisał/a:
pumpkin, słuchaj Gogola, wlejemy w Ciebie dużo alko i będziesz się świetnie bawić, gwarantuje :P

Nie powiem, ta wypowiedz mnie zachęciła, aż postanowiłam sprawdzić po ile bilet i niestety… 90/100 zł w życiu za takiego Gogola nie dam :P

the fragile 

Wysłany: 18 Wrzesień 2014, 18:19   

Ja od czasu do czasu korzystam z koncertowej oferty stolicy i planuję zobaczyć 7.11 Chet Fakera a 14.11 Fink, więc zainteresowanych oczywiście zapraszam do kontaktu ;)

Kas_u 

Wysłany: 29 Wrzesień 2014, 21:49   

Hej hej:) mam do sprzedania karnet na FreeFormFestival w Warszawie na 3,4 pazdziernika(piatek i sobota). Moze jest ktos zainteresowany? :D
A jak nie, to moze ktos sie wybiera z warszawskich niesmialych i chcialby sie dolaczyc do skromnej ekipy z trojmiasta? :)

robertoss 

Wysłany: 30 Wrzesień 2014, 13:14   

Ja muszę spasować ze względów finansowych, a szkoda, bo line up jest naprawdę niezły (Skalpel z nową płytą, Trentemoller, Moderat) :P

Iron 
Supporterzy

Wysłany: 30 Wrzesień 2014, 14:01   

Jejku to jakiś festiwal w Warszawie się kroi :mrgreen: ja to chyba zacofany jestem bo nic nie wiedziałem a tych zespołów to w ogóle pierwsze słyszę :P

Kas_u 

Wysłany: 30 Wrzesień 2014, 14:06   

Mozna wygrac bilet albo dostac bon znizkowy ;p. :
"Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie - do wygrania 2 dwudniowe karnety! https://www.facebook.com/...973605907"

Ci ktorzy nie wygrywaja karnetow za free, maja bony znizkowe :)

A i jeszcze o 15 nad wisla, (nie wiem dokladnie w ktorym miejscu jeszcze) jest integracja ludzi, ktorzy ida na festiwal ale tez niekoniecznie tylko te osoby, wiec moze ktos chcialby sie przylaczyc do integracji ?: )

Odpowiedz do tematu