Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
warszawskie koncerty itp.
Autor Wiadomość
robertoss 

Wysłany: 18 Listopad 2015, 11:33   

pumpkin napisał/a:
Hydrozagadka klub no. 1 w Warszawie ! :D

Trzyma klasę! Na pewno bardziej surowa i klimatyczna niż większe Palladium ;)

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 27 Listopad 2015, 18:45   

Z wieści dobrych - jednak zdecydowałam się iść na Petera Hooka 30 stycznia do Stodoły :D Niech stracę :P

Z wieści złych - King Crimson w Zabrzu i Wrocławiu, nie w Warszawie, szkoda :/

robertoss 

Wysłany: 28 Listopad 2015, 00:29   

Nie kuś z tym Hookiem;p A te Zabrze nie jest złe, przyjedziecie na Śląsk na Off'a (bez wymówek!) i tak się Wam spodoba, że wpadniecie znowu we wrześniu ;)

Heh, najgorsze, że sprzedaż biletów ruszy pewnie jakoś zaraz, do tego jeszcze The Cure w Łodzi, no po prostu istna kumulacja :P na serio, to nie wiem czy na coś z tego dam radę się wybrać

pumpkin 

Wysłany: 30 Listopad 2015, 17:34   

A OFF wypada zawsze w pierwszy weekend sierpnia ? czyli w przyszłym roku 5-6-7?

Byliśmy w ten weekend na europejskich targach muzycznych, był Rojek, siedział nieśmiało na kanapie :P opowiadał o swojej książce :P ale nie zdradził ani jednego offowego headlinera :P Szkoda :P

Iron 

Wysłany: 30 Listopad 2015, 18:16   

Odpowiadał grzecznie całą godzinę :P głównie historie opisane w książce(nie wiedziałem,że Rojek to taki sportsman ,medale w pływactwie ,medale w bieganiu ,zresztą do tej pory biega..ze słuchawkami na uszach :) ) a na pytanie czym zajmuje się jako dyrektor artystyczny OFF FESTIVAL odpowiedział...że głównie udzielaniem wywiadów :P ciekawy gość ,jak dla mnie zdecydowanie ciekawszy niż Roguc ,który plótł farmazony :P szkoda tylko ,że na Podsiadło nie poszliśmy :mrgreen:

robertoss 

Wysłany: 1 Grudzień 2015, 00:17   

pumpkin napisał/a:
OFF (...) w przyszłym roku 5-6-7?

dokładnie :)

Rojas wydaje się ok, choć muzycznie mocno spuścił z tonu po czasach Lenny Valentino i starego Myslovitz, ten jego solo album jest dla mnie mocno średni. A Rogucki już chyba dawno odleciał, kiedyś nawet lubiłem Comę;p z czasem mi przeszło (choć nadal uważam, że niektóre ich dawne kawałki trzymają klasę)

Iron 

Wysłany: 1 Grudzień 2015, 21:44   

robertoss napisał/a:
pumpkin napisał/a:
OFF (...) w przyszłym roku 5-6-7?

dokładnie :)

No to trzeba urlop planować ;)

A tutaj filmik (nie mój) z sobotniego koncertu Samaela w Progresji.Koncert średni ale w końcu Samael zaliczony 8-)

https://www.youtube.com/watch?v=LkZBlFSQidY

Emilie21 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 6 Grudzień 2015, 15:58   

A propo warszawskich koncertów, to wybiera się może ktoś stąd na tego sylwestra miejskiego na narodowym? The Kooks to całkiem miły zespół do posłuchania w trakcie witania Nowego Roku, chociaż ja ich bardziej widziałabym w Gdyni, bo jak to tak nucić "Seaside" nie będąc nad morzem ;)

Ariel 

Wysłany: 6 Grudzień 2015, 17:50   

Całkiem możliwe ze się wybiorę na ten koncert, bo nie mam jak narazie jakiś konkretnych planów :D

pumpkin 

Wysłany: 9 Grudzień 2015, 18:29   

Znam ich dwa kawałki, nawet spoko :P ale to trzeba by było zaplanować coś jeszcze na tę noc :)

robertoss 

Wysłany: 7 Styczeń 2016, 12:12   

Można już kupić karnety na Offa (230 do końca lutego), polecam warszawskim festiwalowiczom ;)

Iron 

Wysłany: 8 Styczeń 2016, 08:43   

robertoss napisał/a:
polecam warszawskim festiwalowiczom

Dzięki ,pracujemy nad tym ;)

Iron 

Wysłany: 5 Luty 2016, 21:26   

Wieści z Offa.
SBB zagra w całości album "Nowy Horyzont". Niezwykła okazja usłyszenia tej płyty na żywo z Jerzym Piotrowskim za bębnami przekonuje mnie żeby jechać na festiwal :D Niebawem kupujemy karnety :):

Iron 

Wysłany: 14 Marzec 2016, 19:35   

Coś dla terefere :>

PLACEBO ŚWIĘTUJE 20 ROCZNICĘ ŚWIATOWĄ TRASĄ

29 PAŹDZIERNIKA, WARSZAWA, TORWAR

Placebo, świętując 20 rocznicę wydania pokrytego platyną debiutanckiego albumu zatytułowanego ’Placebo’, wyrusza w światową trasę koncertową.

Pierwsza część trasy ’20 Years of Placebo’ rozpocznie się w Danii 13 października a zakończy w Wembley Arena w Londynie 15 grudnia 2016. Kolejne daty na 2017 rok będą ogłoszone później.

Zespół obiecuje grać utwory pochodzące z wszystkich dotychczasowych płyt. Brian Molko droczy się z fanami…

“Powiem, że set lista obejmować będzie piosenki, co do których zarzekałem się, że już ich więcej nie zagram. Nadszedł czas, kiedy uświadomiliśmy sobie, co fani naprawdę chcą usłyszeć. Byli bardzo cierpliwi wobec nas… bardzo rzadko graliśmy nasze najbardziej komercyjne numery. Trasa z okazji 20 rocznicy wydaje się być dobrym momentem, by to zmienić. Taki mamy zamiar. To ma być specjalna trasa przygotowana pod kątem fanów, przy okazji której ponownie sięgniemy do naszego wcześniejszego materiału. Zatem… jeśli chcesz zobaczyć nas grających takie piosenki jak 'Pure Morning’ czy 'Nancy Boy’, których nie graliśmy od prawie 10 lat i których prawdopodobnie już nie zagramy, lepiej przyjdź na nadchodzące koncerty! Mamy też kilka niespodzianek".

Placebo we współpracy z Ticketmaster umożliwi fanom zakup biletów w trwającej 48 godzin przedsprzedaży. Przedsprzedaż ruszy w środę 16 marca o 10.00, a sprzedaż ogólna w piątek 18 marca o 10.00.

HTTP://WWW.APLACEFORUSTODREAM.COM/

Bilety w cenie od 179 zł dostępne będą na www.LiveNation.pl

terefere 
Andrzej

Wysłany: 14 Marzec 2016, 19:41   

O, świetna wiadomość, nie wiedziałem o tym :shock: Będę na pewno, żeby przypomnieć sobie stare dobre czasy.

Odpowiedz do tematu