Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Adik
5 Styczeń 2014, 14:40
15 faktów o nas.
Autor Wiadomość
MissSunshine 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 4 Styczeń 2014, 20:27   15 faktów o nas.

Widziałam taki temat na niebieskim, fobicznym forum i doszłam do wniosku ze pomysł jest świetny więc można go spróbować i tutaj.
Chodzi o to żeby się opisać w 15 punktach. Mamy taki temat ‘forumowicze o sobie samych’ ale tam jedzie się wg schematu, a tutaj możecie wypisać rożnego rodzaju ciekawostki, cokolwiek będziecie chcieli.
Zacznę żeby było wiadomo o co chodzi, ale nie sugerujcie się tematyka jaką wybrałam, pisałam w sumie po kolei co mi przychodziło do głowy ;)

1. Jestem straszliwym furiatem. Na co dzień staram się być dość opanowana , ale to nie zmienia faktu ze kiedy tracę kontrole nad sobą to jestem nieobliczalna. Za to paradoksalnie nie mam tendencji do panikowania, raczej przyjmuje różne kontrowersyjne informacje z patologicznym spokojem.
2. Moim ulubionym kolorem jest czerwony.
3. U facetów zwracam szczególną uwagę na szyje, przedramiona i dłonie. Nie żebym była fetyszystką, ale...
4. Jestem strasznie uzależniona od słuchania muzyki i picia coca-coli. Wszędzie praktycznie chodzę podłączona do mp3, nawet ranne wyjście po bułki nie ma racji bytu bez muzyki.
5. Bardzo nie lubię truskawek i kawy, za to herbata, woda mineralna i różnego rodzaju zielone warzywa (szpinaki, szparagi i brokuły) zawsze znajdą miejsce w moim sercu.
6. Mam hopla na punkcie filmów do tego stopnia ze zdawałam do szkoły filmowej. Niestety mój urok osobisty tam nie zadziałał. W mniejszy stopniu też na punkcie książek, uważam ze maja dusze dlatego czasem je głaszczę. Czasem kupuje nową w sytuacji kiedy już 15 leży nieprzeczytanych.
7. Jestem łakomczuchem o miękkim sercu. Łatwo mnie wziąć na litość, a jeśli jestem zła(=głodna) - tul i karm. Jeśli to ci nie pomoże, to nic ci nie pomoże.
8. Boje się przechodzić przez ulice (zwłaszcza w niedozwolonych miejscach i na czerwonym) choć paradoksalnie uwielbiam miasta. Do tego ogarnia mnie jeszcze jakiś ciężki do opisania niepokój kiedy ktoś puka/dzwoni do drzwi. No i umieram na widok pająków i inny takich.
9. Mam jakąś dziwna fiksacje na punkcie prowadzenia statystyki o filmach i książkach które zobaczyłam/przeczytałam (choć ogólnie statystyki mi się podobają).
10. Lubię bardzo kontakt z ludźmi. Często długo patrzę rozmówcy w twarz, blisko niego siadam i raz za jakiś czas sporadycznie dotknę go w czasie rozmowy. Wychodzi to jakoś automatycznie, po prostu ludzie są fajni.
11. Jak widać, lubię się rozpisywać.
12. Przepadam za psami, koty niekoniecznie są w kręgu moich zainteresowań.
13. Mam jakieś nierówne wyczucie mody. Z jednej strony lubię od czasu do czasu być hipsterem, z drugiej czasem ubieram się dość elegancko.
14. Jestem człowiekiem-kontrastem. Pełno we mnie przeciwieństw w różnych dziedzinach, w związku z tym dość ciężko jest mnie zrozumieć.
15. Wyglądam na bardziej poważną niż jestem. Na internetach to wychodzi jeszcze mocniej, nie wiem dlaczego. Może mam dziwne poczucie humoru i opowiadam śmieszne rzeczy z poker facem. Nawet ten post wyszedł poważnie, dlatego proszę, wesoła emotka->

Ciastek 
Lucky One

Wysłany: 4 Styczeń 2014, 21:52   

Bardzo ciekawy pomysł ^^
Bardzo zwięźle :)
1. Wiara
2. Słońce
3. Rodzina
4. Przyjaźń
5. Bliskość
6. Fart
7. Uśmiech
8. Humor
9. Słodycze
10. Góry
11. Narty
12. Ruch
13. Sztuka
14. Szachy
15. LOL

Solitudo 

Wysłany: 4 Styczeń 2014, 22:46   

1. Podobnie jak MissSunshine jestem uzależniony od muzyki. Do tego stopnia, że zaniedbuje czynności przy których nie mogę jej słuchać.
2. Mimo wielkiego zamiłowania do muzyki, zawsze słucham z użyciem słuchawek. Nawet jak jestem sam w domu. Nie lubie się dzielić moimi utworami.
3. Straszny leń, który wszystko odkłada na ostatnią chwilę.
4. Straszne huśtawki nastroju w miesiącu. Przez pewną część chodzę z wiecznym bananem i jak tylko otworze oczy to zaczynam śpiewać, a przez drugą część jestem chodzącą depresją i na nic nie mam ochoty. Najlepsze jest to, że zmiany przychodzą z dnia na dzień.
5. Łakomczuch na wszelkie słodycze i śmieciowe żarcie.
6. Marzyciel. W moich myślach umieściłem się już chyba w tysiącu różnych scenariuszy. Byłem królem, żołnierzem, magiem, postacią z anime, filantropem, naukowcem, przestępcą, policjantem... wszystkim czym można być.
7. Zdarza mi się gwizdać idąc przez miasto, albo śpiewać będąc na praktykach.
8. Zostałem abstynentem, bo miałem, dosłownie kilka przygód powiązanych z alkoholem, a większość z nich kończyła się tym, że dnia następnego musiałem czyścić kurtkę z wymiocin.
9. To może jeszcze o muzyce. Słucham prawie każdego gatunku muzycznego, chociaż nie w tym samym czasie. Mam okresy słuchania disco, rocka, popu z lat 90, muzyki klasycznej hymny hipisowskie, oraz muzyki z lat 50.
43. Jestem kiepski z matematyki :mrgreen:
11. Mam strasznie hardcorowe poczucie humoru. Bawią mnie martwe płody, Holokaust, rasizm.
12. Stronię od ludzi. Jakoś wolę być sam i zajmować się swoimi sprawami.
13. Lubie książki. W świecie przesiąkniętym idiotyzmem, książki pozostały ostoją inteligentnych przemyśleń.
14. Jestem filmowym ignorantem. Przez całe życie widziałem, tylko kilka filmów. Bierze się to z tego, że podczas oglądania filmów nie mogę słuchać muzyki.
15. W ogóle nie oglądam telewizji. Reklamy, głupie programy stylizowane na reality-show, paradokumenty, czy medialna papka jakoś nie trafiają w mój gust.

To byłem ja, użytkownik Solitudo. Kłaniam się nisko zacnemu towarzystwu.

Vizz 

Wysłany: 5 Styczeń 2014, 01:17   

1.Jestem strasznym śpiochem. Gdy jestem zmęczony potrafię przespać ponad 15 godzin na dobę.
2.Moim ulubionym bohaterem literackim jest Tyler Durden. Niektórzy uważają, że mam z nim wiele wspólnego.
3.Wyznaję nihilizm moralny i nie potrafię osądzać czynów innych ludzi.
4.Jestem agnostykiem.
5.Uwielbiam walczyć, ale brzydzę się przemocą i agresją.
6.Często mam wahania nastroju jak i samooceny, jednak zawsze jestem bardzo pewny siebie.
7.Nie wiem czy jestem nieśmiały, ostatnio nie mam z tym problemów, jednak przez lwią część mojego krótkiego życia byłem.
8.Uwielbiam ryzyko.
9.Gdy byłem mały często nabawiałem się urazów głowy. Złośliwi twierdzą, że to wiele wyjaśnia.
10.Kocham podróżować.
11.Potrafię słuchać muzyki bez przerwy przez kilka godzin.
12.Z alkoholi smakują mi tylko: piwo, cydr i niektóre drinki.
13.Często nie wiem czego chcę.
14.Najwyżej cenioną przeze mnie wartością jest wolność, prawda jest na drugim miejscu.
15.Większość osób uważa mnie za osobę inteligentną, niektórzy nawet za geniusza, sam jednak uważam inaczej.

MissSunshine 

Wysłany: 5 Styczeń 2014, 02:08   

Zapomniałam dodać ze oczywiście może być więcej punktów niż 15, można z czasem pouzupełniać, have fun : D

koniec świata 

Wysłany: 5 Styczeń 2014, 11:19   

1. wykladam lodzika na takie tematy
2-15 mozecie sobie sami dopisac

elo breko 1 2 3

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 5 Styczeń 2014, 12:15   

1. Serwus jestem nerwus - strasznie łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, często mnie wszystko irytuje i mam ochotę komuś przyłożyć, za sam fakt jego istnienia.
2. Prawie wszystko chciałbym doprowadzić do perfekcji, co chwile coś zmieniam, żeby było lepsze. Referaty, czy prace zaliczeniowe to dla mnie horror - często zostaje z niczym, bo nie potrafię przejść do drugiego zdania.
3. Kocham spacerować. Jak trzeba wyjść do sklepu - to do najbardziej odległego. A dzień bez tych 4km. jest dla mnie stracony.
4. Uwielbiam piwo. To mój ulubiony napój i podobnie jak ze spacerem - wieczór bez niego jest stracony.
5. Jestem muzykoholikiem. Słuchawki to najważniejsza część mojego wyposażenia. A wszelkie zmiany melodyjne powodują u mnie 'fap fap'.
6. Każdą potrawę muszę posolić - to moja ulubiona przyprawa.
7. Za to nie lubię słodyczy. Chociaż czasami wpieprzam sam cukier, bo organizm się go domaga.
8. Mam małe dłonie, co jet obiektem mojej życiowej irytacji.
9. 'Bujam się'. Mam dziwny sposób poruszania się - rozszerzam szeroko stopy i chodzę z 'akcentem na krótszą nogę'.
10. Jestem nieogarnięty. Często czegoś/ o czymś zapomnę. Udało mi się raz nawet pójść do szkoły w 2 różnych butach.
11. Uwielbiam się przytulać.
12. Mam tendencje do 'rozkręcania się'. Z nieśmiałka przechodzę do totalnie rozgadanej osoby, a z niej do totalnego chama i prostaka - wtedy trzeba mnie gasić.
13. Jestem mistrzem bezsensownych rozmów i teorii. Patrząc na jakiś element, mam od razu co do niego jakieś 15 teorii. Wszystko ma dla mnie jakieś znaczenie.
14. Nie umiem robić kilku rzeczy naraz.
15. Żeby się lepiej skupić rysuję na kartach, czy częściach ciała jakieś niezidentyfikowane kreski i szlaczki, którymi nie pogardzili by marsjanie.

Adik 

Wysłany: 5 Styczeń 2014, 14:09   

To może i ja się odważę :)

1. Jestem wiecznym myślicielem. Potrafię bardzo długo myśleć nad danym tematem, szukając coraz to nowych elementów układanki, i z tego powodu często zamykam się w sobie. Potrafię bardzo długo przesiedzieć przed kompem, lub czasem przed jakąś książką.
2. Interesuję się naprawdę wieloma rzeczami :) . W zasadzie to wszystko, co znajduje się między religią, astronomią, historią i geografią, także zjawiska nadprzyrodzone, a nadto i wszystko, co dotyczy przyszłości świata. Nawet mam swoją teorię, co się wkrótce zacznie dziać :P .
3. Moje zainteresowania i gusta wzięły się chyba stąd, że od czasów dzieciństwa próbowałem szukać swojego miejsca w tej rzeczywistości. Często myślami uciekałem z tego świata, w naukę, a także w fikcję (głównie gry komputerowe). Astronomia, kosmologia, science fiction, ezoteryczna duchowość... Teraz jestem w pewnym mniejszościowym Kościele (wierzę, że znalazłem swe miejsce :) ), ale czasem dalej mnie ciągnie do powyższych rzeczy.
4. Potrafię się strasznie rozpisywać :D . Czasem boję się, że mój język może być dla kogoś zbyt skomplikowany. Z drugiej strony boję się prezentować swoje myśli szerszej publiczności, choć napisałbym parę artykułów czy książkę o tym, co (jak sądzę) odkryłem w związku z przyszłością świata.
5. Jestem lękliwym perfekcjonistą. Chciałbym żeby wszystko co robię było idealne, ale właśnie z powodu porażki czy krytyki często unikam robienia tych rzeczy. Potrafię się przejmować rzeczami, na które inni nawet nie zwróciliby uwagi.
6. Mój perfekcjonizm również sprawia, że jak faktycznie już coś robię, to staram się robić to jak najlepiej. Często czuję potrzebę pomagania i wyjaśniania innym różnych rzeczy. Również tu na forum, jak moderator.
7. Zasadniczo jestem jednak łagodną osobą, która stroni od wszelkich konfliktów :) . Bywam zbyt uległy, ale jednak powoli uczę się stanowczości.
8. Wszystko wskazuje na to, że jestem tzw. wysoce wrażliwą osobą (Highly Sensitive Person, HSP). Przejawia się to w wielu elementach życia, a najbardziej podczas jazdy samochodem - za duży stres, za dużo rzeczy które mnie oszołamiają :P .
9. W związku z powyższym unikam również wszelkich używek, np. alkoholu, ale również kawy. Ktoś by powiedział, że to nieprzyzwyczajenie organizmu, ale ja i tak wiem swoje ;) .
10. Za to lubię coś, czego chyba mało kto lubi: kwas chlebowy :D . Szkoda, że po ten najlepszy trzeba jechać na Ukrainę lub Litwę, zaś w Polsce jest on stosunkowo drogi (te tańsze są przesłodzone).
11. Co do gustów kulturalnych, jakoś nie lubię czytać literatury fabularnej, wolę poczytać coś naukowego, np. historię jakiegoś regionu świata. Z tych samych powodów wolę filmy dokumentalne od fabularnych, ale lubię też dobre kino :) . Ostatnio oglądam dużo dokumentów kryminalnych.
12. Nie lubię polskich seriali (wyjątki: "13 Posterunek" i "Miodowe lata"). Częściej oglądałem jakieś zagraniczne, i to też o odpowiedniej tematyce. Ostatnio czasem sięgam po "Stargate", a zaraz puszczą nową serię "Haven".
13. Mam dziwny gust muzyczny :D . Wychowałem się na muzyce elektronicznej, choć czasem sięgam też po chill-out, ambient lub nawet muzykę klasyczną. Ogólnie mało słów. Lubię jak muzyka stanowi tło dla moich myśli, marzeń lub wydarzeń w życiu. Bardzo łatwo wiążę je z daną muzyką :) . I nie narzucam się z nią.
14. Nie lubię: wiśni, czereśni, śliwek, rodzynków, a także grzybów. Nie znoszę też ludzkiej zarozumiałości, ani postawy typu "wiem wszystko, więc mnie słuchaj". Cenię sobie zaś otwartość na opinie innych i zrozumienie drugiego człowieka.
15. Jestem introwertykiem. Generalnie lubię rozmawiać z ludźmi, ale czasem mam tak, że wolę nie odzywać się pierwszy do nikogo. Ale jak ktoś sam się odezwie pierwszy, to rozmawiam :) .

smutno 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 27 Styczeń 2014, 15:54   

- Jestem raczej ciekawskim człowiekiem.
- Klnę jak szewc.
- Jestem sentymentalna. Zbieram "bzdety" z różnych wypadów/ spotkań/ sytuacji, składuje i co jakiś czas wspominam.
- Od jakiegoś czasu interesuje się tematyką filmową i poświęcam sporo czasu na oglądanie.
- Kolekcjonuję lakiery do paznokci, których rzecz jasna używam. Czasami wychodzą dziwne kombinacje kolorystyczne.
- Nie lubię powiedzonek "kobieta powinna/ nie powinna ..." itp.
- Nie cierpię zakupów ubraniowych, nienawidzę.

Lubię:
- Świnie, nie jak mięsożerca.
- Biegać. Pozbywam się stresu i ładuje pozytywną energią. Sporo też temu zawdzięczam.
- Spacery, tylko baaardzo długie.
- Poznawać ludzi.
- Ludzi, tak samo jak samotność.
- Alkohol, ale tylko w towarzystwie. Jak na kobietę mam podobno mocną głowę.
- Krwawe sceny.
- Się śmiać.

Aleksandra93 

Wysłany: 27 Styczeń 2014, 20:40   

1. Nie mam tendencji do chwalenia się na każdym kroku bo nie szukam oklasków ani podwyższenia swojej samooceny, chyba że pochwalę się w celu ciekawostki.

2. Znam różnicę między "być" a "mieć" i na tej podstawie zwracam uwagę na ludzi jakimi są a nie co mają. Gdy słyszę jak ktoś zaczyna się chwalić co to on nie ma, odchodzę bo widzę, że mam do czynienia z pustakiem.

3. Potrafię być szczera do bólu gdy ktoś na to zasługuje i gdy coś mówię nigdy nie pozostawiam wolnej interpretacji dlatego też nie przepadam za ludźmi którzy nie mówią konkretów tylko filozofują bez przerwy.

4. Cierpliwość jest moim drugim imieniem i gdy zaczynam tracić, staram się dać sygnały, chyba że ktoś nie chce zauważyć lub nie zauważy, wybucham i wtedy bywam kłótliwa.

5. Nie znoszę chamstwa i prostactwa, uciekam od tego jak od zarazy by sama nie schamieć (ani zgłupieć) chyba że muszę z taką osobą wytrzymać, to walę takie wiązanki, że na pewno się uspokoi bo niestety w tym momencie muszę wybrać czy być zjedzona czy dojść do ładu i lepiej czy gorzej tolerować się.

6. Nie znoszę ludzi którzy gadają głupoty na każdym kroku nie zastanawiając się nad tym co mówią i jak mówią, odchodzę od nich bo wolę sobie poczytać książkę czy pojechać i zobaczyć coś ciekawego niż słuchać głupot.

7. Dokładnie słucham co inni mają do powiedzenia i zastanawiam się nad tym co słyszałam i lubię wymienić spostrzeżenia, szkoda tylko, że ludzi którzy chcą nad czymkolwiek się zastanowić i podyskutować lub podzielić się, nie ma, bo oczywiście panuje pewna choroba społeczna która objawia się pokazaniem się kim to oni nie są, czego to oni nie mają, porównywaniem się i kto jest bardziej chamski, bezczelny, bez serca, jest lubiany. Bardzo cenię ludzi którzy nie mają klapek na oczach, którzy mają dużą wiedzę, którzy cenią wartości, którzy mają zasady, którzy umieją się zachować w różnych sytuacjach, którzy są ludźmi a nie pustymi maszynami.

8. Imprezy, dyskoteki, nie są na moje nerwy bo nie lubię pewnych zabaw jakie tam występują, nie lubię pochlaństwa ani smrodu papierosów.

9. Brzydzę się mężczyznami którzy mówią, że szukają mądrej i inteligentnej dziewczyny gdy prawda jest zupełnie inna: szukają głupiutkiej, milutkiej by było łatwiej nią rządzić.

10. Myślę poprawną częścią ciała.

11. Nie słucham muzyki na okrągło bo muszę się skupić nad tym co się dzieje koło mnie, słyszeć różne dźwięki, obserwować zachowania ludzi, zwrócić uwagę na to co mnie otacza. Bardzo lubię słuchać muzyki klasycznej z dzisiejszych czasów, rockowej ale nie w tonach ciężkich, tylko żeby miało to swoją melodię, popowej zmieszaną z innymi gatunkami. Unikam piosenek na tle seksualnym bo nie jest tematyką która mnie interesuje, na Internecie czytam teksty i w pewnym sensie douczam się języka angielskiego i często trafiam na piosenki które są jakby poezjami i lubię je czytać bo jest ciekawe słownictwo, sposób wyrażania się. Muzyki słucham wtedy kiedy jestem w domu i kiedy mam przed sobą bardzo długą drogę (nie mogę nic czytać bo od razu mnie mdli, szkoda bo bym raz posłuchała muzyki, raz poczytała, raz oglądała zmieniające się krajobrazy).

12. Nie znosze filmów w których najgorszy tuman, idiota, fajtłapa, jest bohaterem a inteligentny jest ktoś złym bo pokazują jakby być inteligentnym i mądrym doprowadza do bycia złym i nie pokazują problemy jakie ma osoba która niby widzi i nic nie widzi.

13. Dosłownie kocham pływać bo czuję się szczęśliwa, zostawiam problemy za plecami, zapominam o wszystkim, tylko skupiam się na pływaniu.

14. Wyglądam jakbym miała mniej lat niż jakie mam napisane w dokumentach (pomimo że nie jestem niska ani mam występlowanego uśmiechu 24/24 h) bo nigdy nie malowałam się, nie tapetowałam twarz, nie ubierałam się w sposób prowokacyjny czy arogancki, tylko w zależności od miejsca i okolicznościach ubierałam się w sposób prawidłowy.

15. Gdy widzę jak komuś tłuszcz się telepie gdy się porusza, czuję jak mi się w środku bebechy zaczynają się telepać ze wstrętu i takie same uczucie mam gdy słyszę "wyluuuuuuzuj".

andie 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 27 Styczeń 2014, 22:52   

wyznaję zasadę, że 'last prawdę Ci powie'.
nie znam się na muzyce, ja jedynie jej słucham. a słucham najlepszej.
jestem zmanierowana.
lubię kolorowe skarpetki. w paski i zwierzątka rulez.
lubię mieć pomalowane paznokcie. ciemnoróżowy najlepszy. albo fioletowy. albo inny ładny.
nienawidzę szpilek. trampki lepsze.
nie mam orientacji w przestrzeni, jak dojadę i google maps są podstawą mojego przemieszczania się.
nie pamiętam tekstów i tytułów piosenek, a słucham ich dużo.
nie lubię swojego imienia.
nie lubię zakupów w galeriach handlowych, zwłaszcza ciuchowych.
wkurza mnie niesamowicie jak ludzie przede mną wolno chodzą, a nie da się ich obejść.
przeklinam i będę przeklinać.
piję. czasem. i lubię.
mówię za dużo jak jestem zdenerwowana. albo mam coś do powiedzenia^^
czekam aż U2 przyjadą do Polski. wtedy będę mogła spokojnie zejść z tego świata.
nigdy nie pamiętam, w którą stronę przekręca się klucz w zamku. (podobno w prawo? :p )

takie tam drobnostki o mnie.

olivka 
1936

Wysłany: 5 Kwiecień 2014, 15:29   

Vizz napisał/a:
1.Jestem strasznym śpiochem. Gdy jestem zmęczony potrafię przespać ponad 15 godzin na dobę.

9.Gdy byłem mały często nabawiałem się urazów głowy. Złośliwi twierdzą, że to wiele wyjaśnia.

.

Leń, jak można spać 15 godzin na dobę? Fakt coś masz nie tak z tą głową.

[ Dodano: 5 Kwiecień 2014, 16:46 ]
Adik napisał/a:
. Nie znoszę też ludzkiej zarozumiałości, ani postawy typu "wiem wszystko, więc mnie słuchaj". Cenię sobie zaś otwartość na opinie innych i zrozumienie drugiego człowieka.
Jestem introwertykiem. Generalnie lubię rozmawiać z ludźmi, ale czasem mam tak, że wolę nie odzywać się pierwszy do nikogo. Ale jak ktoś sam się odezwie pierwszy, to rozmawiam :) .

Ja myślę że są ludzie którzy pewnych dziedzinach bardzo dużo wiedzą, niema to nic wspólnego zarozumiałością. Mądrość ludzka wynika z doświadczenia, a nie wyczytanych rzeczy z książek, wtedy pewnym ludziom wydaje się że wszystko wiedzą.
Lecz trochę dziwne jest to że nie chcesz odzywać się pierwszy, to można odebrać jako zarozumiałość. Jak już się odezwie pierwszy, to grzeczności trzeba rozmawiać. :)

qpr 

Wysłany: 5 Kwiecień 2014, 17:01   

olivka napisał/a:
Vizz napisał/a:

.

Leń, jak można spać 15 godzin na dobę? Fakt coś masz nie tak z tą głową.

wlasnie zamiast spac po 15h wez sie za robote nie bedziesz taki biedny :mrgreen:

spacja 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 6 Kwiecień 2014, 10:26   

też lubię kwas chlebowy, litewskiego co prawda nie piłam, ale te nasze polskie, mi smakują :)

emonkey 

Wysłany: 7 Kwiecień 2014, 21:29   

1. Jestem raczej na pozór cichą i małomówną osobą, w środku odbywam niekończący się monolog z własnymi myślami i uczuciami, dla przyjaciół jestem raczej pogodna, czasem nudna, czasem nieprzewidywalna. Według siebie jestem spokojna, ale nie do końca znam swoje ja, nie wiem jeszcze do czego jest zdolne ;)
2. ulubiony kolor to zdecydowanie czarny.
3. U płci przeciwnej największą uwagę zwracam na stosunek do innych, opiekuńczość i stanowczość.
4. Jestem uzależniona od... chyba nie ma czegoś takiego. Ale ciężko by mi było bez muzyki i kącika tylko dla siebie, gdzie można się zaszyć.
5. Nie za bardzo lubie mięso... U ludzi nie lubie kłamstwa, nieszczerości.
6. Lubie romantyczne, symboliczne gesty, symboliczne chwile w życiu, lubie wszystko wyolbrzymiać i nadawać sens czemuś, co sensu tak na logikę to nie ma.
7. Lubie słodycze, aczkolwiek ze względu na zdrowie jem tylko gorzką czekoladę. Moim przysmakiem jest nabiał! W każdej postaci!
8. Boje się starości i niedołężności swoich bliskich, rodziny a w końcu swojej. Boje się kataklizmów – huragany, wichury, burze.
9. Lubie filmy, które nie do końca mają jasny przekaz, które są pokręcone. Ulubiony motyw filmu to upływający czas i decyzje, tak jak w Mr. Nobody.
10. Lubie ludzi ' na odległość ', chciałabym dla nich dobra, chciałabym umieć z nimi postępować, jednak najcześciej dzieje się to tylko w mojej głowie. Jak większość mojego życia społecznego, która z mojej głowy nie wychodzi na światło dzienne.
11. Lubie konkrety.
12. Kocham zwierzęta, najbardziej psy oraz fretki.
13. Lubię się ubierać skromnie, pół elegancko, pół młodzieżowo, czasem odrobinę rockowo.
14. Wyglądam na młodszą niż jestem, kiedy kupuje alkohol, często pytają mnie o dowód.
15. Jestem zmienna i niestała w swoich opiniach/twierdzeniach a jednocześnie trudno mi zmieniać cokolwiek w życiu, wszystkie wahania odgrywają się w mojej głowie.

To mój pierwszy post tutaj, więc witajcie :mrgreen:

MissSunshine 

Wysłany: 7 Kwiecień 2014, 21:58   

emonkey napisał/a:
To mój pierwszy post tutaj, więc witajcie

Witaj. Dobry wybór tematu jak na pierwszy post ;)

Ramzes. 

Wysłany: 7 Kwiecień 2014, 22:00   

1) Większa część życia rozgrywa się w moich myślach
2) Mam ambiwalentny stosunek do siebie i świata
3) Lubię w tłumie nie zwracać na siebie uwagi swym wyglądem
4) Uwielbiam dobre perfumy
5) Nie cierpię gotować
6) Lubię koty
7) Od pół roku jestem praktykującym katolikiem i dobrze mi z tym
8) W podróżach i w życiu najbardziej interesuje mnie to co jest za następnym zakrętem
9) Mam skłonności do nałogów
10) Nieśmiałość nie jest moim problemem. Cierpię na depresję, ale na forum dla "branżowych" czuję się nie po swojemu
11) Myślę, że w sumie jestem dobrym człowiekiem. Wady mam na dłoni. Jak ktoś je zaakceptuje to później już z górki
12) lenistwo i ambicja podkreśla punkt drugi
13) Przeczytałem w życiu dużo książek. Dziś czytuję jedynie gazety o sporcie i Politykę
14) Mega angażuję się w to co robię
15)

hana 

Wysłany: 9 Sierpień 2014, 21:21   

1. Jestem miłośniczką herbaty. Piję ją zawsze, nawet po kilka razy dziennie. W zimie i w lato. dzień bez herbaty jest dniem straconym. :) Natomiast kawa mogła by nie istnieć.
2. Daj mi popatrzeć w Twoje oczy przez 30 sekund, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem - oceniam ludzi po pierwszym wrażeniu. Patrze komuś w oczy i od razu wiem czy mogę ufać, czy nie; czy ktoś jest dobry, czy nie; czy jest wartościowy, czy nie. 99 % przypadków się nie pomyliłam. Oczy to zwierciadło duszy.
3. Panicznie boję się tłumów ludzi. Uwielbiam koncerty, natomiast tłum ludzi na nich mnie przeraża. Tak wielu ludzi skupionych w tak małym miejscu, brrr... Cała drżę i prawie mdleję.
4. Uwielbiam pizzę. Moge jeść codziennie i nigdy mi się nie znudzi.
5. Słucham metalu, hip hopu, popu, klasyki, rocka.. Nie przepadam jedynie za disco polo, poezją śpiewaną i punkiem, pozostałą muzykę akceptuję i słucham. Nie znam drugiej osoby , która ma taki rozrzut gustu muzycznego, ale jeśli poznam i jeśli po punkcie nr 2 ocenię "OK", ta osoba stanie się bliska mojemu sercu.
6. Wierzę w równoległy wszechświat i w to, że istnieje druga planeta Ziemia, nawet nie jedna. Wierzę, że na tej bliźniaczce Ziemi, każdy ma swoją bratnią duszę - wyglądającą jak my, ubrana jak my, o takim samym charakterze.
7. Śpię w stoperach (zatyczkach) w uszach, nie zasnę bez. :)
8. Przed snem zawsze muszę coś obejrzeć, zazwyczaj jakiś serial.
9. Uwielbiam sok pomarańczowy, mniami.
10. Nienawidzę gdy ktoś głośno żuje gumę i otwiera wtedy całą paszczę, zwłaszcza, gdy ze mną rozmawia. FUJKA. ;x
11. Staram się nie oglądać horrorów, nie czytać nic o duchach itp.. Podczas oglądania filmu nie boję się, ale po skończeniu filmu, w nocy, moja wyobraźnia zaczyna działać i dopowiadam sobie różne rzeczy, przez co się panicznie boję. Bardzo wierzę w duchy.
12. W liceum , przez rok, może dwa ubierałam się cały czas na czarno, nosiłam glany, ćwieki, pieszczochy. Teraz rzadko ubieram się na czarno i uwielbiam kolor różowy. :D
13. Jedyne co umiem narysować to pies i dom, poza tym kompletnie nie umiem rysować, mam do tego dwie koślawe, lewe ręce.
14. Zanim zacznę czytać książkę, zawsze czytam ostatnie zdanie na jej końcu.
15. Czasami bardzo dużo mówię i chcę przekazać wiele rzeczy, wtedy mówię skrótami, nie mówię jakiś słów, bo zapominam, że ktoś się nie domyśli o co może mi chodzić.

VFL 

Wysłany: 23 Wrzesień 2014, 22:08   

1.Jestem bardzo niecierpliwy.
2.Jestem introwertykiem .
3.Jestem bardzo nieśmiały w stosunku do kobiet.
4.Nienawidzę jak ktoś zachowuje sie asertywnie.
5.Mam 17 lat ale czuje sie jakbym miał o wiele więcej :P .
6.Nienawidzę dziewczyn które palą papierosy.
7.Ludzie twierdzą że jestem miły i sympatyczny :) .
8.Mam mocno zaniżoną samoocene i mam kompleks własnej osoby (tak orzekł m.in psycholog).
9.Lubie rozmawiać no poważne tematy,nie nawidze rozmów o pogodzie itd.
10.Piłka nożna to moja druga religia :) .
11.Zawsze ciężko jest mi nawiązać nową znajomość,jednak po czasie się otwieram :)
12.Jestem oszczędny,nie lubie wydawać pieniędzy.
13.Słucham rapu i troszke reggae.
14.Dosyć często ludzie mnie nie rozumieją,i to mi sie nie podoba
15.Boje sie o swoją przyszłość,chodzi mi o rodzine i prace przedewszystkim :cry:

Seidhewedd 

Wysłany: 13 Grudzień 2014, 01:26   

1. Jest wiele rzeczy, o których chciałabym mówić. Niestety w takich momentach nic nie przychodzi mi do głowy.
2. Uwielbiam zwierzęta. Najbardziej koty. Robię się wtedy milusia i czuję się pewniej, bo w głowie mam obraz takiego złego charakteru z kotem na kolanach. Skoro czuję się zrelaksowana, to jestem przystępniejsza dla otoczenia i nawet udaje mi się powiedzieć coś z sensem, ewentualnie zabawnego. W miejsce zwykłego odwarkiwania i złośliwości.
3. Gdy muszę gdzieś wyjść, to zawsze słuchając muzyki, która powinna być dostosowana do mojego tempa, rytmu, a że chodzę dosyć szybko, to musi być żywiołowa.
4. Jestem cholerykiem. Wybucham momentalnie, a dopiero później uświadamiam sobie, że właściwie wkurzyła mnie błahostka. Nie zmienia to faktu, że poziom wzburzenia opada powoli, a najczęściej utrzymuje się przez resztę dnia. Grymas na facjacie zostaje, a ja korzystam z tego, że robi się wokół mnie luźniej, np. w autobusie :)
5. Jestem introwertykiem. Zdarza mi się wstać i powiedzieć sobie jaki piękny dzień. Wtedy planuję, co zrobię po tym, gdy skończę zajęcia - jakieś zakupy, wyjście, cokolwiek. Wrócę do domu, zjem obiad i poudzielam się gdzieś na zewnątrz. Jednak zderzenie z "obowiązkowymi" ludźmi powoduje, że jestem przesycona kontaktem z nimi i po powrocie trawię do nich niechęć.
6. Mam beznadziejną orientację w terenie. Każdą trasę muszę opanować we wszystkich możliwych warunkach - przede wszystkim w dzień i w nocy. Potrafię długi czas codziennie chodzić daną ulicą i nie znać jej nazwy. Gdy z kimś idę i ten ktoś wie, gdzie idzie, to nie zwracam uwagi na trasę. Sama w dane miejsce nie trafię. Czasem w głowie pojawiają mi się jakieś punkty terenu, jednak nie jestem w stanie połączyć ich w dłuższą trasę :)
7. Uwielbiam anime i mangę. I różności związane z Japonią. Mam ochotę osobie, która powie "chińskie bajki", wepchnąć z powrotem do gardła te słowa.
8. Mam specyficzne poczucie humoru. Bawi mnie słowo i to jak absurdalnie można przejść od jednej myśli do drugiej.
9. Chcę mieć własnego konia fryzyjskiego.
10. Nie potrafię rozmawiać z nowo poznanymi ludźmi twarzą w twarz, a że ta druga strona przeważnie nie ma cierpliwości, to kolejne znajomości umierają w zarodku.
11. Paradoksalnie są osoby, które wytrzymały ze mną dostatecznie długo, by docenić moje spaczone podejście do życia. Są nie mniej spaczone.
12. Jestem staroświecka. W życiu kieruję się kodeksem samurajskim w głównej mierze opartym na honorze, dumie i godności.
13. Chciałabym hasać z mieczem na plecach. I zabijać potwory.
14. Przestałam słuchać muzyki "na głos". Słucham tylko w słuchawkach. Otoczenie nie akceptuje mojego gustu muzycznego.
15. Uwielbiam śnieg skrzący się w słońcu. I nietknięty stopą ludzką. Lubię, gdy to ja pierwsza postawię na nim swój bucior :) Wiąże się to z pewnym wahaniem i uczuciem pewnej podniosłości.

szklarz 

Wysłany: 28 Styczeń 2015, 23:46   

1. Jestem uzależniony od kawy, piję 3 razy dziennie mocną bez cukru, po wypiciu kubka zaparzam fusy i piję jeszcze raz
2. Potrafię otworzyć drzwi z domofonem z zewnątrz bez użycia klucza
3. W czasie jazdy samochodem wolę słuchać silnika niż radia
4. Boję się TIR-ów
5. Nie lubię miejsc gdzie jest dużo ludzi
6. Nie lubię słuchać muzyki przez słuchawki, w zasadzie mogę się bez niej obyć
7. Mogę jeść tą samą potrawę przez kilka tygodni
8. Lubię się gapić na obce kobiety
9. Lubię monotonne, powtarzalne prace, wykonuję je całkowicie automatycznie ale bardzo sprawnie, nie myśląc o niczym
10. Czytam po kilka książek, artykułów jednocześnie, oglądając jednocześnie telewizję i pisząc meile,
11. Interesuję się botaniką i geologią, kolekcjonuję i naprawiam stare motocykle, maszyny i np. lampy przemysłowe uwielbiam buszować po skupach złomu
12. Lubię podejmować zachowania ryzykowne
13. Śpię 6 godzin, jesli śpię dłużej, miewam ataki migreny
14. Mam lęk wysokości, lecz mimo to lubię przebywać na wysokości (patrz 12)
15. Lubię kolor biały

ambrose 

Wysłany: 29 Marzec 2015, 18:06   

1. Nie pale papierosów bo mi nie smakują i robi mi się niedobrze po nich.
2. Lubię dobrą muzykę i dobry film.
3. Słodzę 2 łyżeczki cukru do herbaty czy kawy.
4. Lubię spokojną jazdę samochodem ;)
5. Jestem śpiochem ale przez to że rano mam do pracy mogę pospać sobie w weekend :D
6. Czasem pochodzę po górach.
7. Nie lubię zakupów po galeriach
8. Jadam dużo zupek chińskich.
9. Mam jednego kota.
10. Gram w konsole ps 3.
11. Nie lubię obgadywaczy.
12. Lubię placki :D
13. Nigdy nie byłem na siłowni.
14. Lubie kiełbasę z grilla i karczek.
15. Unikam wizyt u dentysty.

VFL 

Wysłany: 1 Kwiecień 2015, 15:26   

ambrose, W co grasz na ps3 ? :)

Missing 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 7 Kwiecień 2015, 20:57   

1. Nie umiem normalnie jeść ( potrafie nie jesc przez kilka dni nie czujac glodu a po kilku dniach wyjesc pół lodowki )
2. bez telefonu czuje się jak bez ręki - moge z niego nie korzystac ważne aby obok leżał
3. Popadam z jednej skrajności w drugą... nigdy nie ma szarości
4. Kiedyś nienawidziłam rapu a teraz tylko on leci u mnie w słuchawkach
5 ? Mam 5 tatuaży
6- Mogłabym spać 20h a tylko 4 funkcjonowac
7- Miewam czesto straszny przyplyw energii
8- Chłopczyca w sukience ( wyglądam dziewczeco ale od zakupow wole dobre gry i piwo )
9- kiedys chodziłam na break dance i box
10- Na poczatku znajomosci jestem mega niesmiala ale gdy kogos juz dobrze poznam to mowi ze nie ma bardziej towarzyskiej i radosnej ode mnie osoby ( wtf )
11- nienawidze zycia w niepewnosci- zawsze musze wiedziec na czym stoje nawet jak to ma zabolec
12- jestem uzależniona od kawy- pije czasem 4-6 kaw dziennie przez co czesto trafiam u lekarza. NIE PIJCIE DUZO KAWY TO NISZCZY ORGANIZM
13- Czesto wszystko bagatelizuje ale jak sie zaangazuje to na 74265278465 % i walcze o to do konca.
14. Panicznie boje się zwiazkow (bylam w kilku angazowalam sie na max a zawsze bylam zdradzana
15. Kiedyś zostałam pobita przez własnego chłopaka tylko dlatego,że powiedzialam koledze "czesc" gdy nas mijał...

alkohol to zło 

Wysłany: 7 Kwiecień 2015, 21:41   

1. Kiedyś chciałem być programistą i byłem w tym dobry, przez ostatnie kilka lat nie chciałem być komputerowcem i nolifem, a teraz znowu chcę być programistą, ale mam duże zaległości, które staram się nadrobić.

2. Nigdy nie byłem w związku dłużej niż kilka miesięcy.

3. Zawsze byłem zbyt chudy, 2 lata temu ważyłem 67kg, starałem się przytyć i rok temu pobiłem swój rekord - 89kg, ale cały czas miałem wrażenie, że jestem za chudy. Teraz ważę 80 kg i staram się utrzymać tą wagę.

4. Mogę nie pić alkoholu przez długi czas, ale gdy już się napiję, to najczęściej muszę się upić jak świnia i miałem tak od kiedy poznałem alkohol.
Od 10 lat rzucam palenie, najdłużej nie paliłem pół roku.
Miałem okresy, gdy bardzo przesadzałem z kofeiną, ale nigdy nie miałem problemu z odstawieniem jej.

5. Muzyka mnie rozprasza, lubię ciszę.

6. Im mniej mam, tym bezpieczniej się czuję. Lubię perfekcyjny porządek, ale ciężko mi go utrzymać dłużej niż jeden dzień.

7. Mam lęk wysokości, ale skoczyłem na bungee z 73 metrów. Nie zdawałem sobie z niego sprawy, aż zacząłem chodzić na ściankę wspinaczkową.

8. Lubiłem jeździć po Polsce i spotykać się z ludźmi z internetu, a od kiedy zamieszkałem we Wrocławiu - nie chce mi się nigdzie jeździć, chyba pokocham to miasto i zostanę tu na zawsze.

9. Lubię łykać tabletki.

10. Jeździłem po alkoholu i miałem dwie rozprawy z tego powodu.

11. Kupiłem motor i zrobiłem prawko A, mimo że motocykle nigdy nie były moją pasją.

12. Najczęściej chodzę w koszulach, ale nie lubię tych z krótkimi rękawami.

13. Zdarzało się, że w jeden wieczór wydawałem kilkaset złotych, a w następny dzień miałem dużego kaca moralnego.

14. Od ponad dwóch lat mieszkam w wynajętych pokojach i tak mi się mieszka najlepiej, nie czuję się przywiązany do żadnego miejsca.

15. Zawsze wcześnie wstawałem - najczęściej budzę się jak tylko robi się jasno.

Odpowiedz do tematu