Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
FIFA, Lotto, klocki Lego...
Autor Wiadomość
Difane 

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 20:23   FIFA, Lotto, klocki Lego...

Proszę bardzo. Oto temat, w którym można pisać o wszystkim i więcej niż wszystkim. Pojęcie "off-topu" w tym miejscu nie istnieje. Niechaj spełnia swoją rolę do końca istnienia forum i o jeden dzień dłużej. ;)

Emilie21 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 31 Styczeń 2014, 20:32   

Wiem, że to był mój pomysł, ale z drugiej strony to nie wiem czy się sprawdzi. Spam, który nikomu nie przeszkadza nie jest spamem i nie bawi tak bardzo ;) No ale we'll see.

To co, kto się chce jakąś złotą myślą podzielić? :P

hubaman 

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 20:49   

teraz to cisza zapadla xD

Kasztan 

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 22:00   

Nie postępujemy w ten sposób przeciwko jakiemuś punktowi regulaminu? :P

Ale dobra, najwyżej burę dostaniemy ;)

Emilie21 

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 22:18   

Kasztan, czytałes regulamin? :shock:

Kasztan 

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 22:22   

Kiedyś nawet sam pisałem regulamin na forum, gdzie byłem adminem ;)

Emilie21 

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 22:24   

Wooow, a jakie to było forum?

[ Dodano: 31 Styczeń 2014, 22:28 ]
A w sumie to o co chodzi? Jaki punkt regulaminu łamie ten wątek?

Kasztan 

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 22:38   

Być może właśnie się zdziwisz, że takie fora w ogóle istnieją :P

W sumie tak naprawdę to pisałem regulaminy na dwóch forach. Pierwsze z nich to forum mojego klanu z gry komputerowej Warcraft III. Klan czyli taka drużyna po prostu, grupa graczy (około 20 w moim przypadku), która się zbiera i gra z innymi klanami w turniejach itp. A ja tam byłem takim szefem jakby, zwanym wodzem ;)

Drugi regulamin to na takim większym już forum (choć z pewnością mniejszym od nieśmiałości), tematyką wciąż była ta sama gra :P

Może dziwny jestem, ale podobało mi się takie poważne wypisywanie zasad, których należy przestrzegać :>

Zaś co do łamanego punktu regulaminu, to nie jestem pewien w sumie, zadając pytanie w tamtym poście ja tak tylko głośno myślałem :P Choć nie ma ten temat zbyt wiele wspólnego ze spotkaniami, a do tego ten dział forum został stworzony ;)

Difane 

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 22:57   

Kasztan napisał/a:
Choć nie ma ten temat zbyt wiele wspólnego ze spotkaniami, a do tego ten dział forum został stworzony ;)

To fakt. :P Do tego temat łamie trzeci punkt regulaminu, który brzmi następująco:

3. Nadawaj wątkom sensowne, jednoznaczne tematy!

Ale mam nadzieję, że z uwagi na szczególny charakter wątku zostanie on potraktowany ulgowo. W razie czego ewentualne konsekwencje nieregulaminowego postępowania poniesie jego założyciel. :E

Kasztan 

Wysłany: 31 Styczeń 2014, 23:18   

Difane napisał/a:
Ale mam nadzieję, że z uwagi na szczególny charakter wątku zostanie on potraktowany ulgowo. W razie czego ewentualne konsekwencje nieregulaminowego postępowania poniesie jego założyciel. :E

Istnieje też takie coś jak podżeganie do przestępstwa. Zawsze możesz przyjąć linię obrony, że uległeś sugestii Emilie21 :P

Emilie21 napisał/a:
Nom, zróbcie oddzielny wątek do spamowania :) Chetnie bede się w nim udzielać :D

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 1 Luty 2014, 10:50   

Łe, zdezertowaliście tutaj? Dlaczego? Przestraszyliście się Misiaczka, dream_or_die czy wynika to z Waszych osobistych przekonań? Oprócz punktów regulaminu (które i tak nota bene są a'la klauzulami generalnymi, co oznacza, że można je interpretować dość szeroko) są jeszcze zwyczaje i prawo zwyczajowe, które jak najbardziej dopuszczają obecność spamu. Spam jest dobry. Spam to jedna z bardziej autentycznych form uczestnictwa na forum, nawet jeśli wprowadza mały chaos. Zresztą co tam chaos. Na grupie facebookowej ile razy panował wręcz burdel, a mimo to osobne burdelwątki nie postawały i jakoś wszyscy żyją i mają się dobrze. To naturalne, że w czasie rozmowy powstają wątki poboczne i co? Dla każdego tworzyć wtedy osobny temat, żeby treść zgadzała się z nazwą tematu? Bez sensu.

Ktoś może napisać, że grupa facebookowa to co innego, bo tam z założenia wszyscy się znają, a tu jest forum publiczne, że czytają to potencjalni nowi uczestnicy spotkań. No i dobrze. I powinni czytać spam! Powinni wiedzieć z kim mniej więcej będą mieli do czynienia na spotkaniu, a chociażby wyczytać między wierszami, że grupa już jako tako się zna, ma wspólne tematy, żeby później nie obudzić się z ręką w nocniku jak hubaman (sorry :P ) Myślę, że taka transparentność byłaby fair.

Po kolejne nie oszukujmy się – większość wchodząc na forum i widząc nowe posty i w temacie spotkaniowym, i w temacie burdelowym, sprawdzi co się dzieje w obu, więc i tak z obiema kategoriami treści będzie obcować. Po co więc stawiać takie sztuczne bariery.

Nie jest to post na temat fify czy lotto, ale zaryzykuję, umieszczę tutaj…

Buziaki :*

hubaman 

Wysłany: 1 Luty 2014, 12:08   

cos w tym jest pumpkin xD
gdyby wczesniej taki temat istnial moze nie siedzialbym cicho jak makiem zasial xD

Emilie21 

Wysłany: 3 Luty 2014, 20:04   

http://www.buzzfeed.com/p...rl-are-you?bffb

Kto Wam wyszedł? Mi Tori, ale zaznaczyłam zły smak lodów. Nie ma moich ulubionych- pistacjowych więc chciałam wziac truskawkowe. Ale te truskawkowe okazały sie jakies dziwaczne o smaku białej czekolady, syropu truskawowego i trufli więc ostateczny wynik wyszedł zafałszowany. Metodologia tego testu kuleje ;)

pumpkin 

Wysłany: 3 Luty 2014, 21:05   

Haha, no tak, kim/czym jesteś, nasza specjalność :P Mnie wyszła Shirley Manson, może być chyba :P

Kasztan 

Wysłany: 3 Luty 2014, 21:57   

Mnie wyszła Björk, choć jej nie znam :P

Wygląda jak jakaś eskomiska, ale to całkiem pasuje, bo wg Wikipedii jest z Islandii. No i ma miły opis taki, jakby była dobrą osobą. Więc mogę nią być, podnosi mi to ego ;>

http://www.digyourowngrave.com/blosics-2/ - zagrajcie sobie w tę minigrę. Jest ciekawa bardzo, trzeba myśleć przy niej ;) Musisz strącać kulą (są 4 różne kulki do wyboru) zielone klocki, a czerwone zostawiać bo punkty tracisz. Fajne takie, uspokajające, po raz pierwszy nie wkurzam się w jakiejś grze kiedy coś mi nie wychodzi :P Jestem teraz w 10 poziomie, jeszcze 20 przede mną ;>

Difane 

Wysłany: 4 Luty 2014, 00:57   

Mi też jakaś dobra dusza wyszła, konkretnie niejaka Alanis Morissette. Z kolei w grze doszedłem do 25 lvl, ale wtedy skapitulowałem, bo zabrakło mi pomysłu co zrobić z napotkaną konfiguracją. :P

Kasztan 

Wysłany: 4 Luty 2014, 08:36   

25 level głupi jest, też początkowo nie wiedziałem, co tam zrobić :P Musisz strzelić kulą w tę belkę po prawej i ona się przesunie na drugą stronę uniemożliwiając spadek klocków.

http://www.digyourowngrav...s-2-level-pack/ - tu jest więcej poziomów jakby ktoś był zainteresowany ;>

pumpkin 

Wysłany: 4 Luty 2014, 17:02   

Te testy są bez sensu :P Zrobiłam sobie męską wersję http://www.buzzfeed.com/p...ck-dude-are-you i wyszedł mi Scott Weiland. Jako że wynik mi się nie spodobał :P zrobiłam jeszcze raz, zaznaczając po części inne odpowiedzi, i znów wyszedł mi Weiland :P Nadal nie zgadzam się z wynikiem :P

Emilie21 

Wysłany: 4 Luty 2014, 17:17   

Ja mam kolesia z Green Daya. Nawet spoko, słuchałam ich w gimnazjum i nawet się w nim podkochiwałam, ale opis nie jest zbytnio zachęcający :/

"You’re goofy and kind of a brat, but sometimes you surprise people with very clever insights about the world around you. You identify with losers and weirdos, but you’re definitely not an underachiever."

:(

pumpkin 

Wysłany: 4 Luty 2014, 18:38   

Billie jeszcze pół biedy, opis Scotta: “You care a lot about other people thinking you’re cool, and that can push you towards making some really bad decisions. You don’t need to work so hard to impress people – you’re talented and a lot more charismatic than you realize.”

Poza tym kojarzę jakieś historie, że Weiland pobił żonę i kolegę z zespołu na scenie :P Chociaż może coś w tym jest, wczoraj jeden pan powiedział mi w pracy, że „współczuje mojemu mężowi” (serio :P ) więc…

Ale Stone Temple Pilots lubię :P

Emilie21 

Wysłany: 4 Luty 2014, 19:36   

Dziwne, że mnie ten Scott nie wyszedł, bo identyfikuję się nawet z opisem - niestety często zdarza mi się patrzeć na to, co myślą o mnie inni ludzie. :/ Natomiast na pewno nie jestem "goofy", chyba raczej jestem poważna zazwyczaj.

Ale śmiesznie, że ta męska wersja ma negatywne opisy, a damska pozytywne (przynajmniej w przypadku Tori, było coś o żywej wyobraźni, wrażliwości i duchowości - prawdziwa ja, zwłaszcza to ostatnie :D )

Haha, pumpkin, to ja bym w takim razie radziła Supermanowi dwa razy się zastanowić, czy na prawdę chce iść z Tobą na randkę. :lol:

pumpkin 

Wysłany: 5 Luty 2014, 14:17   

Emilie, nie bądź zazdrosna o Supermana, on na pewno zabierze swojego kolegę Heideggera i urządzimy podwójną randkę :P Zresztą moim ulubionym superbohaterem i tak od zawsze jest Batman <3

Ps. Difane chyba poleci za założenie tego tematu :P

Odpowiedz do tematu