Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Zoltar
Autor Wiadomość
Kasztan 

Wysłany: 25 Listopad 2013, 22:05   Zoltar

Drodzy Nieśmiali

Udałoby nam się zebrać grupkę od 6 do 10 osób na wyjście do Zoltara? Jeżeli ktoś zastanawia się, czym w ogóle jest ten cały Zoltar, to spieszę z wyjaśnieniem - mówiąc w dużym skrócie jest to taki laserowy paintball. Nie ma w nim tradycyjnych kuleczek z farbą, tylko wszystko jest elektroniczne - zarówno broń, jak i kamizelki z czujnikami, które informują nas, kiedy zostaliśmy 'trafieni'. Polem walki jest jakiś labirynt wewnątrz budynku. Tak naprawdę nie wiem, jak to dokładnie wygląda, ale tyle mniej-więcej słyszałem :P

Ważna kwestia: cena. Dla posiadacza legitymacji studenckiej godzina Zoltara od poniedziałku do czwartku kosztuje 25 zł. Od piątku do niedzieli jest to 35 zł. Ale ale, w środy jest promocja i godzina gry kosztuje 17 zł. Jest też niestudencka promocja w czwartek, gdzie tacy jak ja by płacili 20 (a tak to będzie to 34 zł :( ) zł, ale będąc w mniejszości i tak Was nie przebiję, więc proponowałbym jakiś środowy wieczór na wyjście :P Dbając o Wasze portfele (i swój przede wszystkim ;) ) chciałbym pójść tylko na godzinę. Niby godzina to nie tak wiele, ale na pewno będzie to godzina dobrej zabawy ;)

Zoltar znajduje się na obrzeżach środmieścia Gdyni, niedaleko Ucha. Po Zoltarze moglibyśmy gdzieś się przejść, np nad morze:

No weźcie zgódźcie się :P Od mega dawna miałem ochotę na paintballa albo coś podobnego, ale nigdy nie miałem z kim iść :( Zlitujcie się nade mną i zgódźcie się ;)

Poza tym to świetna okazja, aby uwolnić swą głęboko skrywaną nienawiść względem innych forumowiczów. Jak kogoś nie lubicie, to możecie w niego sobie postrzelać. Tak, wiem, to co właśnie napisałem jest dziwne :P

Emilie21 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 26 Listopad 2013, 00:10   

A czemu ta grupa ma być tak liczna? Jakieś wymogi tam mają, czy tylko chodzi o jakość zabawy? (domyślam się, że im więcej tym lepiej :P ) Bo obawiam się, że może być cieżko, biorąc pod uwagę, że ostatnio mamy jakiś zastój.

Ja byłabym teoretycznie chętna na coś takiego, ale na tygodniu to tak nie bardzo. ( w czwartki mam zajęcia od 9 do 17 :roll: )

[ Dodano: 26 Listopad 2013, 00:24 ]
Zalogowałam się tutaj pierwszy raz od miesiąca (chyba) i zobaczyłam, że wiek mi się zmienił. Eh :(

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 26 Listopad 2013, 11:14   

Ja odpadam. Bez wyrzutów sumienia mogłabym strzelać do co najwyżej dwóch osób, zbyt dobry człowiek ze mnie :P

Przemq 

Wysłany: 26 Listopad 2013, 14:31   

Jakoś w przyszłości tak, póki co to nie, coz I'm broke nigga $$

Emilie21 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 26 Listopad 2013, 17:41   

pumpkin napisał/a:
Ja odpadam. Bez wyrzutów sumienia mogłabym strzelać do co najwyżej dwóch osób, zbyt dobry człowiek ze mnie :P

Az dwóch? Kogo byś z nas ustrzeliła? :P

Kasztan 

Wysłany: 26 Listopad 2013, 18:21   

Emilie21 napisał/a:
A czemu ta grupa ma być tak liczna? Jakieś wymogi tam mają, czy tylko chodzi o jakość zabawy? (domyślam się, że im więcej tym lepiej :P ) Bo obawiam się, że może być cieżko, biorąc pod uwagę, że ostatnio mamy jakiś zastój.

Faktem jest, że między innymi chodzi mi o jakość zabawy ;) Po prostu, drużyny 3-osobowe na pewno byłby ciekawsze od 2-osobowych, co nie znaczy, że w dwie osoby byłoby źle ;) Zwłaszcza, że ten labirynt nie jest chyba jakiś duży - w zabawie uczestniczyć może maksymalnie 10 osób.
Drugim jednak, ważniejszym powodem, dla którego wolałbym, aby zebrała się nas co najmniej szóstka, jest informacja, którą przeczytałem na stronie Zoltara, że w razie grupek mniejszych niż 6-osobowe pracownicy Zoltara mają prawo łączenia rezerwacji. To znaczy, że mogą (ale nie muszą) na naszą godzinę umówić jeszcze jakąś małą grupkę i musielibyśmy grać z jakimiś nieznajomymi :P Ale mówię, 4 lub 5 osób też będzie okej, tylko musielibyśmy być gotowi na taką ewentualność ;)

Emilie21 napisał/a:
Ja byłabym teoretycznie chętna na coś takiego, ale na tygodniu to tak nie bardzo. ( w czwartki mam zajęcia od 9 do 17 :roll: )

Zależy, czy udałoby nam się to zorganizować w weekend. W środy Zoltar jest za 17 zł, w poniedziałki, wtorki oraz czwartki za 25 zł, natomiast od piątku do niedzieli godzina gry kosztuje 35 zł. Dla mnie osobiście jest to bez różnicy, gdyż ja i tak każdego dnia tygodnia (oprócz czwartków) płaciłbym prawie że tyle samo. Ale jeżeli znaleźliby się chętni na weekend - to czemu nie? ;) Zależy to jednak od pozostałych ludzi.

Emilie21 napisał/a:
pumpkin napisał/a:

Az dwóch? Kogo byś z nas ustrzeliła? :P

Mnie również ciekawi ta kwestia :->

pumpkin 

Wysłany: 26 Listopad 2013, 18:44   

Aferzyści :P

nousmiaua 

Wysłany: 26 Listopad 2013, 18:52   

OO, super że ktoś to w końcu zaproponował :D ja jestem chętna na takie coś, aczkolwiek bardziej bym chciała sprobowac paintballa ale biorąc pod uwagę porę roku jestem chętna i na coś takiego :) czyli możesz mnie już wpisać do listy chętnych :P termin się uzgodni jak się zbierze więcej osób

Monstero 

Wysłany: 26 Listopad 2013, 19:19   

Niektórzy mogli by mieć problemy z tą grą. Ja mam słaby wzrok

Przemq 

Wysłany: 26 Listopad 2013, 19:34   

Swoją drogą ładna próba lansowania miasta Gdyni 8-)

Kasztan 

Wysłany: 26 Listopad 2013, 20:01   

Musicie częściej wpadać do Gdyni ;)

Blaise 

Wysłany: 28 Listopad 2013, 17:51   

Monstero napisał/a:
Niektórzy mogli by mieć problemy z tą grą. Ja mam słaby wzrok

A już chciałem być z Tobą w drużynie :mrgreen:

Kasztan 

Wysłany: 2 Grudzień 2013, 09:34   

Naliczyłem łącznie 6-7 chętnych osób:

- Emilie21
- Przemq
- nousmiaua
- Monstero?
- Blaise
- kolega z ostatniego spotkania?
- ja

Więc sądzę, że czas na więcej konkretów ;> Chociaż wiadomo, że fajniej by było w 8 osób albo w 10 (jak ktoś jeszcze chce, to niech pisze), ale i w 6-7 będzie fajnie :)

Tak więc... konkrety:

11 grudzień, środa, 20:00

albo

10 grudzień, wtorek, 20:00

albo

14 grudzień, sobota, 20:00

A może jakiś inny dzień? Inna godzina? Lub przyszły tydzień? Wypowiadajcie się :P

lemonka 

Wysłany: 4 Grudzień 2013, 21:34   

No więc jestem chętną osobą nr 8, jeżeli tylko uzbierałaby się grupa. Piszcie jak Wam pasuje, u mnie odpada każdy wtorek i czwartek (mam niemiecki do 20), więc mogę się stawić w środę albo w sobotę. ;)

Blaise 

Wysłany: 4 Grudzień 2013, 21:40   

Ja w sobotę mam akurat do 20 i ogólnie teraz już ciasno z terminami u mnie :/

Może innym razem, jak wam się spodoba :P

nousmiaua 

Wysłany: 5 Luty 2014, 21:21   

Hej, to co robimy z tym Zoltarem? szkoda byłoby się na to nie wybrać chociaż raz, acz pewnie teraz liczba chętnych się wykruszyła :P

Blaise 

Wysłany: 5 Luty 2014, 21:33   

Rozumiem, że ktoś tu ma wszystko zaliczone :P

pumpkin 

Wysłany: 5 Luty 2014, 21:39   

Hmm, ale jak ktoś zostanie trafiony to nie odpada nie? W sensie, że później do końca rozgrywki grzeje ławę :P

[ Dodano: 5 Luty 2014, 21:42 ]
Jakieś skomplikowane się to wydaje :P

http://www.youtube.com/watch?v=gNsXxhsaUok

nousmiaua 

Wysłany: 5 Luty 2014, 23:43   

Blaise napisał/a:
Rozumiem, że ktoś tu ma wszystko zaliczone :P

Wbrew pozorom jutro przede mną jeszcze ostatni egzamin, którego się bardzo stresuję, bo jest ustny, tylko po prostu bardzo lubię przerywać sobie naukę co 5 minut xDD Ale go zdam! (być może...)

Cytat:
Hmm, ale jak ktoś zostanie trafiony to nie odpada nie? W sensie, że później do końca rozgrywki grzeje ławę :P

Ja nigdy w to jeszcze nie grałam ale mam cichą nadzieję, że to jest na takiej zasadzie że ma się ileś tam żyć, bo inaczej to by było cienko jakby ktoś już po pierwszej minucie gry został trafiony i już nie mógł wrócić do gry :P

W takim razie chętni, zgłaszać się :P

Blaise 

Wysłany: 6 Luty 2014, 16:41   

Dostałem wyniki i zapowiada mi się długa kampania w lutym :P

Co za tym idzie chyba na razie odpadam ze wszelakich spotkań.

nousmiaua 

Wysłany: 19 Luty 2014, 23:37   

http://sport.trojmiasto.p...-imp386990.html stwórzmy drużynę! :P

Odpowiedz do tematu