Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Są tu jacyś muzycy? :)
Autor Wiadomość
optimist 

Wysłany: 8 Marzec 2014, 23:59   Są tu jacyś muzycy? :)

Hej. Tak jak w temacie. Czy gra ktoś może na gitarze lub innym instrumencie? Kombinuje ostatnio by zorganizować jakieś wspólne granie. Zawsze chciałem grac w kapeli ale jak dotąd zawsze brakowało czegoś. Najczęściej czasu, bo zapału na pewno nie. Na początek można by pograć jakieś covery (preferuję w zasadzie wszystko, możemy pograć zarówno kawałki Happysad jak i Deathspell Omega ;) )

Myślę że mogła by być to fajna okazja do zawarcia nowych znajomości, wymiany doświadczenia, no i fajnej zabawy. Piszcie śmiało, niezależnie od sprzętu i umiejętności ;)

optimist 

Wysłany: 13 Marzec 2014, 23:47   

Naprawdę nie ma żadnych gitarystów? To może ma ktoś chociaż chęci do nauki? Też grać nie umiem ale kto wie może coś niecoś mógłbym doradzić;) Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem

olivka 
1936

Wysłany: 14 Marzec 2014, 01:04   

Od jak dawana grasz i na jakiej, masz jakiś zespół ?

optimist 

Wysłany: 14 Marzec 2014, 16:00   

olivka napisał/a:
Od jak dawana grasz i na jakiej, masz jakiś zespół ?

Ogólnie rzecz biorąc to pogram na każdej, chociaż jeśli chodzi o bas - to jakoś nigdy mi dobrze w ręku "nie leżał". Elektryczna i pudło <3. Zespołu nie mam obecnie, stąd też te poszukiwania tutaj na forum. Ale cieszę się bo widzę że jest chyba już pierwszy kandydat (kandydatka). Czy tak? :)

olivka 
1936

Wysłany: 14 Marzec 2014, 16:07   

Ja niestety nie gram :( ale myślałam że masz może jakiś swój zespół i się załapię na koncert :)

Ramzes. 

Wysłany: 14 Marzec 2014, 23:59   

Jaką grasz muzę? Ja bardziej wolę teatr, ale muzycznie też chętnie bym sie rozwinął.
Słuchajcie. Zróbmy jakieś spotkanie. Chyba wszyscy już trochę zardzewieliśmy w swoich domach. Ostatnio Olivka pisała o kinie, mi chodzi po głowie ognisko. Może coś wspólnie ogarniemy?

enif8 

Wysłany: 15 Marzec 2014, 10:15   :)

Świetny pomysł z tym spotkaniem. Na pewno znalazłoby się kilka chętnych osób. Jednak przy obecnej pogodzie to ognisko chyba raczej w piecu:)

[ Dodano: 15 Marzec 2014, 10:17 ]
Oczywiście żartowałem z tym piecem:) . Ja jestem jak najbardziej za jakimś spotkaniem, gdziekolwiek miałoby się ono odbyć :)

optimist 

Wysłany: 15 Marzec 2014, 17:00   

Ramzes. napisał/a:
Jaką grasz muzę? Ja bardziej wolę teatr, ale muzycznie też chętnie bym sie rozwinął.

Wiele osób często pyta o rodzaj muzyki, i to chyba jest najtrudniejsze z możliwych pytań. A raczej - najtrudniejsza z możliwych odpowiedzi.

Z muzyką jest jak z jedzeniem - raz masz apetyt na schabowego, raz na kanapkę z miodem, a raz trzeba zjeść to, co nam podają :) I to zarówno jeśli chodzi o to, czego się słucha, jak i gra (ostatnio np na warsztacie Alcest - Sur L'Océan Couleur De Fer, czy też próba "rozpracowania" Acid Bath - The Mortician's Flame). Generalnie - w kwestii zespołowego grania - mówimy o szeroko rozumianej muzyce rockowo/metalowej. A szczegóły/inspiracje są kwestią uzgodnienia.

Ale myślę nie rozpisywać się tutaj o ulubionych kapelach, bo to raczej materiał na osobny topic i inne forum. Lepiej się skrzyknąć i pogadać o tym gdzieś przy dobrym filmie lub jak ktoś tu wcześniej zaproponował ognisku :)

Ramzes. 

Wysłany: 16 Marzec 2014, 09:35   

Słusznie. No ja jestem chętny na spotkanie, myślę, że parę innych osób również. Aczkolwiek ja bym preferował weekend, bo ostatnio mam bardzo dużo pracy. I będzie tak przynajmniej do końca marca...

enif8 

Wysłany: 16 Marzec 2014, 21:19   :)

No ja również jestem za jakimś spotkaniem. Weekend to chyba najlepszy termin na spotkanie, pasujący większości osób. A gdzie i o której godzinie mielibysmy się spotkać, bo przyznam że nic do głowy mi nie przychodzi. Może ktoś rzuci jakąs propozycję?? :D

sun 

Wysłany: 17 Marzec 2014, 14:58   

Ale cisza nastała. :569: A taki piękny temat i propozycja spotkania. Poznaniacy chyba lubią spotykać się na forum a nie w realu.

Ramzes. 

Wysłany: 17 Marzec 2014, 23:28   

Nie przesadzaj Słońce :)
W realu też lubią, uwierz mi. I jest tu więcej ludków niż myślisz. Tyle tylko, że są przyczajeni. Rozumiem, że i Ty chętna na spotkanie? Ja myślę więc, że teraz nie ma już opcji. Trzeba coś zorganizować.

the fragile 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 18 Marzec 2014, 19:26   

Optimist Hej, ja jeszcze nie gram, ale zawsze chciałam nauczyć się grać na gitarze ;) Swego czasu już trochę kawałków wychodziło mi na akustyku, ale teraz miałam długą przerwę ze względu na problemy z instrumentem i mam zamiar zacząć od nowa w sumie.. więc jakby mój brak kompetencji i talentu muzycznego Cię nie odstraszył to chętnie zgłoszę się po porady, w szczególności w temacie sprzętu, bo dostała mi się niedawno gitara, ale coś mi nie do końca leży brzmieniowo i nawet z nastrojeniem mam problemy i nie wiem czy się do czegoś nadaje.. ^^'

A co do ogólnego spotkania to też oczywiście zawsze jestem chętna jak tylko czas pozwoli.
Ramzes Na twoje ulubione ognisko jest jeszcze za zimno trochę :p

sun 

Wysłany: 18 Marzec 2014, 21:45   

Pewnie że chętna tylko nie wiadomo czy nieśmiałośc pozwoli.

optimist 

Wysłany: 18 Marzec 2014, 22:04   

the fragile napisał/a:
więc jakby mój brak kompetencji i talentu muzycznego Cię nie odstraszył to chętnie zgłoszę się po porady

Nie odstraszył :) Jasne że chętnie pomogę :)

Ramzes. 

Wysłany: 18 Marzec 2014, 22:09   

Fragill? Ty na gitarze grasz? Kurna, ciekawe ile jeszcze Twoich skilli nie znam? :)

Sun, don't worry. Uwierz mi, że tutejsza ekipa niezbyt wygadana, ale mega sympatyczna. Ja trochę większy gaduła, bo mam hmm nieco inne niż nieśmiałość problemy (seryjny morderca, gwałciciel, takie tam). A tak serio: to co? robimy coś w weekend? Kto jest za łapka w górę (ostatecznie może być wpis w wątku).
PS. Ja w sobotę wieczorkiem o 18 na mecz idę, zatem chętny na sobotę 21 lub piątek jakoś z wieczora.

optimist 

Wysłany: 18 Marzec 2014, 22:32   

Ramzes. napisał/a:

Uwierz mi, że tutejsza ekipa niezbyt wygadana, ale mega sympatyczna. Ja trochę większy gaduła, bo mam hmm nieco inne niż nieśmiałość problemy (seryjny morderca, gwałciciel, takie tam).

Nie wiem jak reszta ale mnie to tym raczej nie zachęciłeś :lol:

[ Dodano: 18 Marzec 2014, 23:15 ]
A co do spotkania. Może zróbmy inaczej. Mam propozycję "na spontan" :) Wypadzik na łyżwy. Jutro, lodowisko Chwiałka, godzina 19. Z tego co widzę lodowisko jeszcze czynne i dostępne w tej godzinie. Po łyżwach można pokręcić się gdzieś razem po mieście i kombinować co dalej :) Chętnych zapraszam.

olivka 
1936

Wysłany: 18 Marzec 2014, 23:23   

Myślę że piątek albo sobota będzie lepsza, od czwartku ma być cieplej :)

optimist 

Wysłany: 18 Marzec 2014, 23:36   

olivka napisał/a:
Myślę że piątek albo sobota będzie lepsza, od czwartku ma być cieplej :)

Na piątek można też coś ustawić, czemu nie. Ale jutro moją skromną osobę będzie można zastać na Chwiałce:) Może jednak znajdziesz chwile?

Ramzes. 

Wysłany: 19 Marzec 2014, 07:47   

Ja z kolei tak jak pisałem. Zdecydowanie piątek wieczór, lub sobota w ciągu dnia. Olivka ma rację: szykuje się ciepły weekend. Moglibyśmy się wybrać w jakiś plener: nad Maltę, na Cytadelę na kawę do tego lokalu (zapomniałem nazwy). Co Wy na to?

enif8 

Wysłany: 19 Marzec 2014, 20:19   

Plener może byc zwłaszcza że ma pogoda dopisywać, :D jednak do tego najlepszy termin to sobota w ciągu dnia.

Ramzes. 

Wysłany: 19 Marzec 2014, 23:54   

Dobra Poznańscy. Konkret: proponuję spotkanie w sobotę o g. 12 pod krzyżami na placu Mickiewicza. Jak będzie ładnie to wybierzemy się nad Rusałkę lub do Parku Sołackiego, jak będzie śrendnio to możemy iść do Umberto (to jest ta kawiarnia której nazwy zapomniałem) na Cytadeli, a jak będzie słabo to wpadniemy do jakiejś knajpy np. Nastawni na Teatralce lub Republiki Róż na pl. Kolegiackim?
Co Wy na to? Kto wpadnie?

PS. W innym wątku ktoś z Torunia pisał, że sie wybiera do Poznania. Oczywiście również zapraszamy. Puszczę wici po ludziach na nieśmiałą grupę z facebooka którą utworzyliśmy. Może ktoś jeszcze wpadnie.

W.

the fragile 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 20 Marzec 2014, 12:30   

Ramzes. napisał/a:
Fragill? Ty na gitarze grasz? Kurna, ciekawe ile jeszcze Twoich skilli nie znam? :)

Oj, myślę, że wciąż wielu :mrgreen: Grać zbytnio nie gram niestety, ale grywałam kiedyś i mam zdecydowany zamiar grać ;)

Ramzes. napisał/a:
(seryjny morderca, gwałciciel, takie tam)

Haha to ja chyba też nie znam jeszcze wszystkich twoich.. morderca to pewnie komarów i ponurego humoru, ale gwałciciel? ;P

A co do spotkania to u mnie w ten weekend trochę kiepsko z czasem, ale pomyślę, bo na spacerek Sołacz-Rusałka bym się skusiła i zapewnie już gdzieś tam spotkała z Wami ;)

enif8 

Wysłany: 20 Marzec 2014, 14:12   

Ramzes. napisał/a:
Dobra Poznańscy. Konkret: proponuję spotkanie w sobotę o g. 12 pod krzyżami na placu Mickiewicza. Jak będzie ładnie to wybierzemy się nad Rusałkę lub do Parku Sołackiego, jak będzie śrendnio to możemy iść do Umberto (to jest ta kawiarnia której nazwy zapomniałem) na Cytadeli, a jak będzie słabo to wpadniemy do jakiejś knajpy np. Nastawni na Teatralce lub Republiki Róż na pl. Kolegiackim?
Co Wy na to? Kto wpadnie?

PS. W innym wątku ktoś z Torunia pisał, że sie wybiera do Poznania. Oczywiście również zapraszamy. Puszczę wici po ludziach na nieśmiałą grupę z facebooka którą utworzyliśmy. Może ktoś jeszcze wpadnie.

W.

Jeśli obecność osobnika płci męskiej nie będzie was razić w oczy to ja zgłaszam swoją obecność. Oczywiście zakładam że macie pewnego rodzaju problemy z nieśmiałością i nie tylko ja będę oszczędny w słowa (wystraszony, przerażony itp :570: )

Będzie jakiś znak rozpoznawczy?

optimist 

Wysłany: 20 Marzec 2014, 21:03   

Pomysł Ramzesa bardzo ciekawy. Chętnie dołączę, tyle że mogę zjawić się dopiero ok godz. 16 (przez cały tydzień od pon do niedzieli jestem wolny tylko w godzinach popołudniowych). Jeśli o 12 to niestety odpadam :/

Odpowiedz do tematu