Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
UKRYTA GEOMETRIA I SYMBOLIKA ILLUMINATI

co sądzisz?
forum niesmialosc jest masonskie
18%
 18%  [ 2 ]
administratorzy jedza dzieci
36%
 36%  [ 4 ]
to szalenstwo jest poza kontrola
45%
 45%  [ 5 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Jabollus 

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 14:36   UKRYTA GEOMETRIA I SYMBOLIKA ILLUMINATI

witajcie

w layoucie forum odkryto subliminale, czyli przekazy podprogowe:

- trójkąty illuminatow i tajna symbolika masonska

- symbole szatana i okultyzmu

- ukryte negacje - kazdy wie, ze podswiadomość nie przyjmuje negacji, a zatem logo forum afirmuje użytkownikom niesmialosc, czyli de facto utwierdza ich w niesmialosci

i wiele innych

czy administratorzy forum N.I.E.S.M.I.A.L.O.S.C to masoni? czy dla zapewnienia wyswietlen strony dbaja oni o to, aby uzytkownicy pozostali niesmiali? jakie mroczne tajemnice kryje serwer strony N.I.E.S.M.I.A.L.O.S.C....?

Faraway 

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 14:57   

Dla mnie samo doświadczenie tego forum jest takie, że nie pomógł mi w walczeniu nieśmiałości. Tylko jeszcze bardziej chyba zdenerwował. Nie za bardzo lubię tutaj pisać i muszę przestać w końcu. I tak każdy tutaj taki zamulony i jakiś smutnawy, że się chcę rzygać. Sry, ale taką mam opinię. Lepiej wyjść na dwór niż tutaj spędzać czas. Teraz wiem kogo można zazwyczaj spotkać w necie o tematyce życiowej. Jak już coś to będę pisać na forum muzycznym i oceniał kawałki, ale nie będę się udzielał na jakiś stronach typu miłość, uczucia, nieśmiałość bo to gówno jest dla mnie. Tylko jeszcze bardziej mnie denerwuje. Szkoda, że admin nie usunie mi konta. :P Tak jak z facebooki'em miał problem, aby na niego nie wchodzić, dzięki Bogu, że już tam nie wchodzę bo od 3 lat konto już nie istnieje.

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 15:58   

Teorie spiskowe z komentarzem Fareway. :roll:
btw. który raz już z forum misiu uciekasz?

tygrysek22 

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 18:17   

nawet po pijaku bym takich bredni nie napisal :D

olivka 
1936

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 19:09   

Kogoś chyba bardzo przygrzało :shock:

adasko 

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 19:18   

Zgadzam się. To forum jest słabe. No albo my jesteśmy słabi. Już nie wspominam że mało kto tu jeszcze wchodzi. Z mojej okolicy to może z 2 osobami popisałem ale to były zupełnie inne światy... Teraz to można co najwyżej trollować albo nabijać posty z nudów :mrgreen:

olivka 
1936

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 19:43   

adasko napisał/a:
Zgadzam się. To forum jest słabe. No albo my jesteśmy słabi. Już nie wspominam że mało kto tu jeszcze wchodzi. Z mojej okolicy to może z 2 osobami popisałem ale to były zupełnie inne światy... Teraz to można co najwyżej trollować albo nabijać posty z nudów :mrgreen:

Ja wolę się nie wypowiadać co myślę na temat tego forum.
Co do niektórych ludzi z tego forum. Ale coś w tym forum jest takiego dziwnego....

Jabollus 

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 21:29   

olivka napisał/a:
coś w tym forum jest takiego dziwnego....

masz racje.

wiecej ukrytej symboliki satanistycznej:

to dobrze, ze wreszcie nadchodzi przebudzenie. ale czy nikt wczesniej nie zauwazyl, ze litery w logo forum przypominaja odwrocone diabelskie widly? moze olivka?

olivka 
1936

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 21:42   

Nie bardzo mnie interesują takie satanistyczne rzeczy. Mimo to zauważyłam jadowite wypowiedzi nie których osób. :evil:

Jabollus 

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 21:59   

olivka napisał/a:
bardzo mnie interesują takie satanistyczne rzeczy. Mimo to zauważyłam jadowite wypowiedzi nie których osób. :evil:
dlaczego podswiadomie uzylas emotikony z rogami? czy wyznajesz ciemne moce?

olivka 
1936

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 22:07   

To było o jadowitych forumowiczach :P Ja nic nie mam i nie chce mieć wspólnego z czarną mocą.

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 22:11   

Boje się. Jabollus powiedz mi jak mam odpędzić od siebie złe moce!

Jabollus 

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 22:20   

pij jabole

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 22:34   

Dobrze, tak zrobię. Po ilu jabolach powinno pomóc?

adasko 

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 23:17   

No i szatan na forum karty rozdaje :E

olivka 
1936

Wysłany: 31 Lipiec 2014, 23:36   

adasko napisał/a:
No i szatan na forum karty rozdaje :E

Szatan w widłami :569: Wow
Dzieciaki nową zabawę mają, gratulacje ale jak widać temat zostaje dobrze oblegany przez forumowiczów.

adasko 

Wysłany: 1 Sierpień 2014, 10:03   

Jakie forum takie tematy :evil2:

Adik 

Wysłany: 5 Sierpień 2014, 10:59   

Cóż, problem polega na tym, że to Wy sami często tworzycie niemiłą atmosferę na forum. Nie będę mówił jednak o nikim konkretnym. To użytkownicy forum tworzą forum, więc odpowiedzialność za atmosferę na forum jest tak samo Wasza, jak i innych jego użytkowników (oczywiście włączając w to administrację i moderację). Jeśli ktoś z Was jest niezadowolony z forum, to nie ma przymusu zostania i dalszego siania malkontentyzmu.

Najgorsze jest to, że przy tym wszystkim cierpią zwykli niewinni niczemu użytkownicy...

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 5 Sierpień 2014, 11:05   

Adik napisał/a:
ajgorsze jest to, że przy tym wszystkim cierpią zwykli niewinni niczemu użytkownicy...

Niewinni użytkownicy nie korzystają z forum. Ile niewinnych postów pojawia się tutaj w ciągu miesiąca? 10? Bez przesady miśku. Nie ma żadnej różnicy, czy podobają im się takie rozmowy, czy też nie - i tak by się nie odezwali. Sorry, takie realia. Targuj się z tym.

Jabollus 

Wysłany: 5 Sierpień 2014, 11:47   

Reynevan napisał/a:
Adik napisał/a:
ajgorsze jest to, że przy tym wszystkim cierpią zwykli niewinni niczemu użytkownicy...

Niewinni użytkownicy nie korzystają z forum. Ile niewinnych postów pojawia się tutaj w ciągu miesiąca? 10? Bez przesady miśku. Nie ma żadnej różnicy, czy podobają im się takie rozmowy, czy też nie - i tak by się nie odezwali. Sorry, takie realia. Targuj się z tym.

Użytkownicy są niewinni – przysięgam. Odpowiadam za to życiem i honorem. W tej uroczystej chwili przed trybunałem przedstawiającym sprawiedliwość ludzką, przed wami, sędziowie przysięgli wybrani przez społeczeństwo, przed całym FORUM NIEŚMIAŁOŚĆ, przed całym światem przysięgam, że użytkownicy są niewinni. Przysięgam na moje 20 postów, na autorytet, jaki tą pracą zdobyłem, na wszystko, co osiągnąłem, na imię, jakie sobie zyskałem, na moje dzieła, które wpływ forum nieśmiałość rozszerzyły wśród nieśmiałków. Jeśli użytkownicy są winni, niech wszystko padnie i prace moje zniszczeją. Są niewinni!

biały_kruk 

Wysłany: 5 Sierpień 2014, 14:00   

Adik, masz całkowitą rację. Sam nieraz tęsknię za dawnymi czasami, kiedy to jeszcze kilka lat temu panowała tu o wiele bardziej przyjazna atmosfera. Ale widać, że doszło tu do jakiejś zmiany pokoleniowej i nieuchronnie zbliżamy się do zapowiedzianego kiedyś przez Vroo „zgaszenia światła” (nie zdziwiłbym się, gdyby tegoroczna zbiórka na serwer okazałaby się ostatnią).
Reynevan napisał/a:
Niewinni użytkownicy nie korzystają z forum. Ile niewinnych postów pojawia się tutaj w ciągu miesiąca? 10?

Reynevan, dlaczego uważasz, że o korzystaniu z forum decyduje jedynie pisanie postów?
Reynevan napisał/a:
Nie ma żadnej różnicy, czy podobają im się takie rozmowy, czy też nie - i tak by się nie odezwali.

Mnie się takie rozmowy nie podobają, więc wolę się do takich rozmów nie wtrącać i zapewniam Cię, że takich, jak ja jest więcej.
Reynevan napisał/a:
Bez przesady miśku.

Nie wiem, jak Adik, ale ja odbieram to zdanie jako przejaw lekceważenia i traktowania „z góry”, co tylko potwierdza słowa Adika.

Reynevan 
taki jeden

Wysłany: 5 Sierpień 2014, 14:21   

biały_kruk napisał/a:
tęsknię za dawnymi czasami, kiedy to jeszcze kilka lat temu panowała tu o wiele bardziej przyjazna atmosfera.

Właśnie, dodatkowo:
-na forum nikt nie piszę postów
-a za komuny było lepiej
Cytat:
Reynevan, dlaczego uważasz, że o korzystaniu z forum decyduje jedynie pisanie postów?

Czym się różni forum od wykładu? Na forum się dyskutuje.
biały_kruk napisał/a:
przejaw lekceważenia i traktowania „z góry”

rufni i rufniejsi

olivka 
1936

Wysłany: 5 Sierpień 2014, 15:43   

Reynevan napisał/a:
biały_kruk napisał/a:
tęsknię za dawnymi czasami, kiedy to jeszcze kilka lat temu panowała tu o wiele bardziej przyjazna atmosfera.

Szkoda ze ja nie pamiętam tych czasów. Wtedy jeszcze nie byłam nieśmiała.
Szkoda ze nie przychodza starsze osoby na forum, w okresie wakacyjnym tylko pierdoły piszą.Dlaczego moderatorem nie jest żadna kobieta? Oopoakcie jakas powazniejsza po 30.

Selina 

Wysłany: 5 Sierpień 2014, 18:29   

Z mojego punktu widzenia to forum robi się dziwne. Tak jak biały kruk napisał brakuje tej atmosfery, która była kiedyś, bo kiedyś naprawdę można było tutaj spędzić miło czas. Porozmawiać zarówno na poważne tematy jak i na takie o dupie maryni w piątkowy wieczór. I z tego co zauważyłam rzadko miały miejsce kłótnie czy wyśmiewanie kogoś.
Nie jestem użytkowniczką, która często bierze udział w dyskusjach, ale po obserwacji widzę, że niektórym poprzewracało się w głowach, albo mają za dużo wolnego czasu i urozmaicają go sobie jakimś durnym sposobem pisania na forum.
Wg. mnie jak komuś się nie podoba te forum to nie ma przymusu zaglądania tutaj, jak ktoś nie darzy kogoś sympatią (bo nie wszystkich trzeba lubić) to się nie odzywam, ale nie obrażam i nie ubliżam nikomu.

"Jedynym źródłem mojej siły jest mój upór"

terefere 
Andrzej

Wysłany: 5 Sierpień 2014, 18:50   

Reynevan napisał/a:
Adik napisał/a:

Reynevan napisał/a:

rufni i rufniejsi

Chłopie, miej odrobinę honoru i skończ pajacować. Gdyby admini naprawdę stosowali się do rygorystycznego regulaminu, to już dawno, po 2-3 koncie, nie byłoby Cię na tym forum (z którym zresztą żegnałeś się definitywnie zakładając kolejne 3). Ostatnio przymykali nawet oko na niektóre posty tylko je usuwając bez konsekwencji, także, jak to mówią pospolici degeneraci, morda w kubeł.

Odpowiedz do tematu