Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Iron
9 Wrzesień 2015, 15:49
Żona mnie nałogowo zdradza
Autor Wiadomość
Znudzony21 

Wysłany: 9 Wrzesień 2015, 15:14   Żona mnie nałogowo zdradza

Nie pomyślałbym, że o tak intymnej sprawie będę pisał publicznie, ale niestety już nie radzę sobie. Otóż od pewnego czasu dowiedziałem się, że żona mnie zdradza. Jestem zaskoczony, ponieważ nasze życie układało się. Poza tym mieliśmy wspaniały seks. Jednak dowiedziałem się od jej przyjaciółki, że ona szuka tylko jednonocnych przygód. Uprawia seks i porzuca partnera. Zastanawiam się czy czasem nie można nazwać tego seksoholizmem. Naprawdę jestem zaskoczony. Gdybym miał problem z seksem, ale nie. Sama wiele razy mówiła, że jestem idealny. A tutaj takie rzeczy. Nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić.

naczelny_intrus 

Wysłany: 9 Wrzesień 2015, 16:37   

Może też być tak, że to nie żadna przyjaciółka, a "przyjaciółka".

Aureliusz 
Ten który wiele wie

Wysłany: 9 Wrzesień 2015, 16:46   

Wydaje mi się że chyba pomyliłeś fora :D A jeśli niezły troling ;)

alkohol to zło 
Kamil

Wysłany: 9 Wrzesień 2015, 18:13   

Czemu pomylił? Ja gdybym miał żonę, to dalej bym tutaj zaglądał ;P

pumpkin 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 9 Wrzesień 2015, 21:07   

Fake :P Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przychodzisz z takimi problemami właśnie na forum nieśmiałość. I zastanawia mnie jakby to miało wyglądać - żona nie wraca "nałogowo" na noc, a następnego dnia mówi, że została u koleżanki? :P

blackened 

Wysłany: 9 Wrzesień 2015, 21:36   

To fake. Ale jeśli uroda żony pozwala z przyczyn praktycznych wybaczyć jej ten wybryk to też zdradzaj i ciesz się życiem: nie będziesz miał poczucia niesprawidliwości na świecie, ale nie rób tego więcej niż żona (tylko zabezpieczaj się). :D

małanieśmiała 

Wysłany: 10 Wrzesień 2015, 12:37   

Moim zdaniem, twoja żona może być seksoholiczką. W tym wypadku bez terapii u specjalisty się nie obejdzie. Być może konieczny będzie pobyt ośrodku.Wyjście nałogu to proces żmudny i długotrwały, ale życzę tobie, żeby żona przede wszystkim uświadomiła sobie, że ma problem, bo to pierwszy krok do wyzdrowienia.
Ostatnio zmieniony przez Iron 10 Wrzesień 2015, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  

giant5r 

Wysłany: 10 Wrzesień 2015, 13:29   

Chora baba i tyle .........

Wez ją zostaw a sie może nauczy.

Ps. Znajdziesz sobie inną żonę mniej roz.......ną :)
Mam w sobie motocyklizm -- mają to nieliczni !

Aureliusz 
Ten który wiele wie

Wysłany: 10 Wrzesień 2015, 13:45   

Giant5r jak zawsze wali prosto z mostu i dobrze prawi :D

MissSunshine 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 10 Wrzesień 2015, 14:07   

giant5r napisał/a:
Ps. Znajdziesz sobie inną żonę mniej roz.......ną :)

Cytat:

Giant5r jak zawsze wali prosto z mostu i dobrze prawi :D

szinuja1 

Wysłany: 10 Wrzesień 2015, 14:42   

blackened napisał/a:
To fake. Ale jeśli uroda żony pozwala z przyczyn praktycznych wybaczyć jej ten wybryk to też zdradzaj i ciesz się życiem: nie będziesz miał poczucia niesprawidliwości na świecie, ale nie rób tego więcej niż żona (tylko zabezpieczaj się). :D

A to ciekawe podejscie musze przyznac. Zwlasza z tym zeby nie przykroczyc liczby do jakiej doszla zona. :mrgreen:

miamarga 

Wysłany: 11 Wrzesień 2015, 12:43   

Smutne, ale czasami są takie kobiety. Choć nie wierze, że jeśli jesteś dobry w łóżku zdradza cię ot tak

Winiarnia 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 11 Wrzesień 2015, 14:08   

miamarga napisał/a:
Smutne, ale czasami są takie kobiety. Choć nie wierze, że jeśli jesteś dobry w łóżku zdradza cię ot tak

Serio? Naprawde uwazasz,ze w tym wszystkim chodzi o niebianski orgazm? Kobiety zdradzaja z roznych powodow,ale nadrzednym motywem chyba jest: "czegos w zyciu mi brak" (pomijam zaburzenia).

ZnikającyPkt91 

Wysłany: 28 Luty 2016, 18:45   

Cytat:
Sama wiele razy mówiła, że jestem idealny.

Kobiety wiele rzeczy mówią, ale żeby od razu w to wierzyć :E

Platinum 

Wysłany: 14 Maj 2016, 18:24   

Coz, szukajac partnerki na cale zycie trzeba uwazac, zeby nie trafic na rozwiazla szmate. Niestety takich odpadow jest coraz wiecej, dlatego nalezy byc czujnym. Wspolczuje autorowi tego tematu.

vir egregius 

Wysłany: 17 Maj 2016, 23:40   

Tak, a jeśli chodzi o mężczyzn 30+, to można już tylko wybierać pomiędzy różnymi rodzajami odpadów: biodegradowalnych, oksybiodegradowalnych, lub toksycznych, niestety :552:

Oczywiście zapomniałam również wspomnieć o rozwodnikach z dziećmi wkraczającymi w wiek nastoletni, co jest gorsze niż związanie się z osobą uzależnioną od hazardu lub niezaradnym życiowo osobnikiem silnie związanym emocjonalnie ze swoją mamą, a nawet ośmieliłabym się powiedzieć, że od kryminalisty lub alkoholika. Bez wątpienia jednak jeszcze gorsze było by nawiązanie przyjaznych kontaktów z osobą nie stroniącą od używania przemocy, lub również rozwiązłą fizycznie i emocjonalnie. Przypomniało mi się w tej chwili, że do tej listy należało by dodać także zadufanych w sobie mężczyzn, uznających siebie za centrum wszechświata. Z nimi również życie nie było by łatwe.

[ Dodano: 18 Maj 2016, 21:33 ]
A, jeszcze przypomniało mi się jak jechałam do pracy, że zapomniałam wspomnieć o mężczyznach chorych psychicznie. Schizofrenicy, psychopaci, socjopaci, psychotycy, itp. to nic miłego dla kobiety po ciężkim dniu pracy g:>

Pablo89 

Wysłany: 21 Maj 2016, 23:29   

Na tym forum jest trochę facetów po 30 z tego co wiem (nie piję do siebie), więc gratulacje - chyba wykorzystałaś już wszystkie inwektywy. Wspomniałaś mężczyzn chorych psychicznie, a popatrz na siebie.

bindi 
nudziara

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 22 Maj 2016, 13:06   

Myślę, że koleżance wyżej chodziło o to, że kobiety zostały nazwane odpadami więc zareagowała, a oczywistością jest, ze to wciąż mężczyźni wiodą prym w zdradach, ale ich już szmatami i odpadami nazywać nie można bo zaraz wielce obrażeni. I w ogóle, zdrada męska jest ok a kobieca be, sądząc po reakcjach płci brzydszej. Poza tym uważam, że skoro ktoś ma skończone te 30 lat to może jak najbardziej wyrażać opinie o swojej grupie wiekowej. Tak jak Murzynowi wolno innego Murzyna nazwać czarnuchem, w przeciwieństwie gdy zrobi to białas. Nie da się ukryć, że najbardziej wartościowe jednostki są zajmowane i wybierane w miarę młodym wieku więc śmiało można niezdrowo uogólnić, że wszyscy po trzydziestce klasyfikują się do kandydatów życiowych gorszego sortu, co niekoniecznie jest prawdą.
Btw, Pablo, nieśmiałość nie jest chorobą psychiczną 8-)

terefere 
Andrzej

Wysłany: 22 Maj 2016, 15:07   

Pablo89 napisał/a:
Na tym forum jest trochę facetów po 30 z tego co wiem (nie piję do siebie), więc gratulacje - chyba wykorzystałaś już wszystkie inwektywy. Wspomniałaś mężczyzn chorych psychicznie, a popatrz na siebie.

A to Ty, ten zdystansowany do siebie żartowniś z tematu "po co mi tak naprawdę związek". :564:

Pablo89 

Wysłany: 22 Maj 2016, 20:25   

bindi napisał/a:
Myślę, że koleżance wyżej chodziło o to, że kobiety zostały nazwane odpadami więc zareagowała, a oczywistością jest, ze to wciąż mężczyźni wiodą prym w zdradach, ale ich już szmatami i odpadami nazywać nie można bo zaraz wielce obrażeni. I w ogóle, zdrada męska jest ok a kobieca be, sądząc po reakcjach płci brzydszej. Poza tym uważam, że skoro ktoś ma skończone te 30 lat to może jak najbardziej wyrażać opinie o swojej grupie wiekowej. Tak jak Murzynowi wolno innego Murzyna nazwać czarnuchem, w przeciwieństwie gdy zrobi to białas. Nie da się ukryć, że najbardziej wartościowe jednostki są zajmowane i wybierane w miarę młodym wieku więc śmiało można niezdrowo uogólnić, że wszyscy po trzydziestce klasyfikują się do kandydatów życiowych gorszego sortu, co niekoniecznie jest prawdą.
Btw, Pablo, nieśmiałość nie jest chorobą psychiczną 8-)

Bindi nie załamuj mnie... Naprawdę nie widzisz różnicy w tym co napisał Platinum, a Vir egregius? Czy Dla Ciebie kobieta, która jest szmatą nie jest odpadem?

Dwa - tak się to przyjęło w naszym "wspaniałym" społeczeństwie, że facet, który przeleci wiele kobiet jest cool, a kobieta, która spała z wieloma jest szmatą. Ja sądzę, że tacy faceci są takimi samymi szmaciarzami.

Poza tym, te magiczne 30 lat to jest jakaś granica? Ile można by wymieniać przyczyn, z powodu których wiele ludzi po 30 jest samych... Oni są gorsi? Czy w ogóle miarą wartości człowieka jest to czy ktoś z kimś jest w związku? Dla mnie to jest bzdura.

terefere napisał/a:
A to Ty, ten zdystansowany do siebie żartowniś z tematu "po co mi tak naprawdę związek". :564:

A to Ty, ten co nabija posty umieszczając jakieś lakoniczne komentarze bez jakichkolwiek argumentów i nie odnosząc się do tematu. :564:

P.S. Jak jesteś z Milwaukee to wyślij mi kratę piwa, bo dobre macie.

msu 

Wysłany: 22 Maj 2016, 23:35   

Kolejny temat, gdzie z problemu autora robi się shitstorm, która płeć ma płeć ma gorzej.
bindi napisał/a:
Nie da się ukryć, że najbardziej wartościowe jednostki są zajmowane i wybierane w miarę młodym wieku więc śmiało można niezdrowo uogólnić, że wszyscy po trzydziestce
Z logicznego puntu widzenia, idąc tym tropem możemy uogólnić, że wszyscy nieśmiałkowie to banda bezwartościowych przegrywów ;) Z resztą na krzykaczu padały podobne hasła.

vir egregius 

Wysłany: 26 Maj 2016, 18:05   

Och, już bez przesady, przecież od samego początku widać, że ten wątek to jakaś prowokacja. Tak samo jak na forum Kafeterii, gdzie 3/4 tematów to historie zmyślone.

Np.: http://f.kafeteria.pl/tem...-zona-p_6537802
Ale przyznam szczerze, że co niektóre historie i problemy są zabawne. Chociaż w sumie, gdybym napisała o swoich problemach, to też by były dla osoby postronnej śmieszne, podczas gdy ja bym w tym czasie płakała w poduszkę :p

nutella 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 10 Czerwiec 2016, 21:13   

a jak to nie trolling? kopnąć ją w dupę, najlepiej chodakiem

Szawel 

Wysłany: 27 Czerwiec 2016, 17:55   

Popatrz na to z innej strony, nie jest ćpunką. :D

benzo 

Wysłany: 2 Lipiec 2016, 13:53   

Szawel napisał/a:
Popatrz na to z innej strony, nie jest ćpunką. :D

a co masz do cpunow?