Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Stany lękowe
Autor Wiadomość
Dawo36 

Wysłany: 6 Październik 2016, 15:06   

CZekolada gorzka 3-4 w tygodniu zjesc mozna kupic za 2zł nawet,do tego magnez w tabletkach musujacych jakies 400mg dziennie,i w aptece kupic omega 3 tabletki, koszt miesieczny jakies 40zł za wszystko,polecam

Spaczony 

Wysłany: 10 Październik 2016, 18:46   

ettka, a długo je brałaś? Przez pierwsze tygodnie nie ma zlituj, każdy będzie czuł się gorzej. Pozytywne skutki zaczyna się odczuwać dopiero po 2-4 tygodniach.

Dawo36, w niektórych przypadkach witaminy/leki bez recepty mogą nie wystarczyć.

catherine67 

Wysłany: 8 Grudzień 2016, 21:10   Leki na lęki

NoFace napisał/a:
Witam. Kupiłam Validol, ale nie widzę jakichś większych zmian. Ale będę próbować dalej.
Kiedyś stosowałam Hydroksyzyne w syropie i było dość skuteczne, ale jest na receptę niestety.

Polecacie może coś jeszcze?

Witaj.Ja z tematem lęków i paniki borykam się od dość dawna.Od 2009 roku mam depresję lękową,przedtem była nerwica lękowa.Hydroxyxyna syrop jest rzeczywiście dobra,ale jeśli już jesteśmy przy lekach na receptę to antydepresanty (niektóre) nie dopuszczają do ataków paniki.
Np.Miravil 50 stosowany długo,ponad 3 m-ce,Cital 20 (ja biorę go 10 tygodni i już mam mniej lęków i odzyskałam pogodę ducha),Trittico CR 75 lub 150 CR.
A z leków bez recepty polecam duże dawki magnezu np.SLOW-MAG B6,RELEWIUM - tabl.ziołowe,Nerwosol płyn i Nervosol sen (nowość) w kapsułkach.Jest też dobry suplement diety,nie za drogi - REVITASENS - wycisza emocje i depresję.
Mam nadzieję że zajrzysz kiedyś jeszcze na ten wątek i przeczytasz moją odpowiedz.Pozdrawiam i zdrówka Ci życzę.:)

Dawo36 

Wysłany: 9 Grudzień 2016, 09:42   

Omega 3 pomaga ale w bardzo dużych dawkach na opakowaniu powinno być na pisane 1 tabletka zawiera np. 160MG EPA człowiek który ma lęki złe samopoczucie musi brać conajmniej 1000 EPA czyli srednio 5-7 tabletek dziennie,podobnie z Witaminą b12 500mg to standardpolecam marki Swanson

Odpowiedz do tematu