Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mam jeszcze szanse? Jak tego nie popsuć?
Autor Wiadomość
Michman 

Wysłany: 7 Marzec 2017, 21:31   

Yes sir!

LadyJ 

Wysłany: 8 Marzec 2017, 10:15   

Tak mi mów! :mrgreen:

smutno 

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 14 Marzec 2017, 09:05   

Podjąłeś Michman jeszcze jakieś próby? Z jakim efektem?
Jestem ciekawa dalszych losów, czy finału tej historii.

Michman 

Wysłany: 14 Marzec 2017, 19:37   

Miło, że kogoś to interesuje.

Pod koniec zeszłego tygodnia zaproponowałem spotkanie przy kawie lub zwykły spacer. Odmówiła, ponieważ jest parę dni po zabiegu, ma szwy i nie chce przez to wychodzić na zimną pogodę.

Zastanawiałem się czy szczerze się nie spytać co o mnie sądzi i czy chce kontynuować znajomość. Ostatecznie nie spytałem.

Będę chciał spotkać się w następny weekend. Sprawdzić co powie jak już nie będzie mogła tłumaczyć się zabiegiem.

Poza tym nie piszę do niej.

LadyJ 

Wysłany: 14 Marzec 2017, 19:40   

Strasznie jałowa sprawa, heh.

Michman 

Wysłany: 15 Marzec 2017, 20:26   

Nie wiem jak mam zacząć rozmowę po takiej przerwie. Bo co słychać już mi zbrzydło, pewnie jej też ;p

LadyJ 

Wysłany: 15 Marzec 2017, 20:52   

Czy jest szczęśliwa ?

[ Dodano: 15 Marzec 2017, 20:52 ]
;d

terefere 
Andrzej

Wysłany: 15 Marzec 2017, 21:11   

Od spotkania minęły niecałe 2 tygodnie, a już znajomość wygląda jak małżeństwo z 30 letnim stażem - nikomu nic się nie chce. Dajże sobie spokój i zamiast wciąż analizować, spożytkuj ten czas na coś ciekawszego.

szinuja1 

Wysłany: 15 Marzec 2017, 21:18   

Dobrze rozkminiasz, dostawanie ktorys raz z rzedu wiadomosci pt. "czesc co slychac" potrafi byc wkurzajace, moze sprobuj teraz dla odmiany np. "hej, jak leci?"

Michman 

Wysłany: 15 Marzec 2017, 21:26   

terefere napisał/a:
Od spotkania minęły niecałe 2 tygodnie, a już znajomość wygląda jak małżeństwo z 30 letnim stażem - nikomu nic się nie chce. Dajże sobie spokój i zamiast wciąż analizować, spożytkuj ten czas na coś ciekawszego.

Masz rację. Dzisiaj Liga Mistrzów, jutro Liga Europy ;p

A czego się spodziewać jak spotykają się dwa zodiakalne Byki ;p

szinuja1 napisał/a:
Dobrze rozkminiasz, dostawanie ktorys raz z rzedu wiadomosci pt. "czesc co slychac" potrafi byc wkurzajace, moze sprobuj teraz dla odmiany np. "hej, jak leci?"

Dzięki. Wolę skorzystać z rady LadyJ

szinuja1 

Wysłany: 15 Marzec 2017, 22:17   

Michman napisał/a:

szinuja1 napisał/a:

Dzięki. Wolę skorzystać z rady LadyJ

no ja mysle, zwlaszcza ze to calkiem serio rada nie byla :P

LadyJ 

Wysłany: 15 Marzec 2017, 22:41   

Pieprzona cisza XD

Michman 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 18:42   

Mam takie pytanie.
Jak odebralibyscie taką wiadomość do siebie:

"Jak tam, jesteś już we wiosennym nastroju?"

Caroline 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 19:03   

Napisz i sam się przekonaj.
Choćby na to pytanie odpowiedział każdy użytkownik forum to i tak nie przewidzisz jak ONA zareaguje.

terefere napisał/a:
zamiast wciąż analizować, spożytkuj ten czas na coś ciekawszego.

to jedyny słuszny wniosek z całej tej dyskusji i radzę ci się poważnie nad nim zastanowić.

kociarz 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 19:08   

Michman napisał/a:

Omg, jeszcze się nie odczepił

LadyJ 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 19:34   

W sumie to nie mam siły. :(

MissSunshine 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 16 Marzec 2017, 20:11   

Cytat:

Było ćpane.

Kurcze, czy to nie jest dość częste, że koleś łazi niezmordowanie za laską, która na wszystkie sposoby mu pokazuje, że ma go głęboko w dupie i jak w końcu go już objawi, to potem opowiada: jakie to kobity są najgorsze, że same nie wiedzą czego chcą, głupie jakieś masochistki szukają Sebów lejących po mordzie, a tu taki miłydobrykulturalnyzabawnyempatyczny diamencik im przed nosem?*
To oczywiście nie jest dokładnie o Tobie autorze tematu, tak się tylko inspiruję.

*lubię długie zdania gwałcące gramatykę

Ramzes. 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 20:53   

Ciekawe spostrzeżenie Miss.

Ale czy nie jest też często tak, że samotne kobiety marzą o tym swoim ideale, a grzeczni, kulturalni, broń boże nieśmiali chłopcy jakoś tak nie pasują do tego obrazu? Można zatem z nudów popisać, spotkać się nawet, a potem iść dalej. A chłopina biedny myśli sobie, że oto znalazł swą Dulcyneę i już na zapowiedzi w kościele daje.

Wracając do tematu (nie czytałem od początku, więc tylko do "wiosennego pytania" się odniosę): ja bym to zinterpretował: cześć, co u Ciebie? Nic poza. Nie rozkminiałbym tego pytania na tysiąc sposobów...

Caroline 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 21:39   

Zgadzam się zarówno z MissSunshine, jak i Ramzes..
Ale popatrzcie też na to z innej strony (co powinno też być małą wskazówką dla ciebie, Michman).
Świetną (a wręcz idealną) metodą na wzbudzenie zainteresowania płci przeciwnej jest bycie niedostępnym. Nie mówię tutaj o takim specjalnym nieodpisywaniu przez tydzień na "przetrzymanie" (o czym wczęsniej było pisane). Ale nie odpisujesz sekundę po dostaniu smsa, nie jesteś na każde zawołanie, nie mówisz od razu wszystkiego o sobie. Jeśli facet (albo dziewczyna) się mega narzuca, ciągle pisze, ciągle chce się spotkać nic dziwnego, że dziewczyna (albo facet :D ) ma dość. I wtedy taki "diamencik" narzeka, że "wszystkie kobiety są złe" :D
Z własnego doświadczenia wiem, że mężczyźni mega lecą na laski, które nawet nie zwrócą na nich uwagi. Na odwrót również.

Michman 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 22:30   

MissSunshine napisał/a:
Cytat:

Było ćpane.

Kurcze, czy to nie jest dość częste, że koleś łazi niezmordowanie za laską, która na wszystkie sposoby mu pokazuje, że ma go głęboko w dupie i jak w końcu go już objawi, to potem opowiada: jakie to kobity są najgorsze, że same nie wiedzą czego chcą, głupie jakieś masochistki szukają Sebów lejących po mordzie, a tu taki miłydobrykulturalnyzabawnyempatyczny diamencik im przed nosem?*
To oczywiście nie jest dokładnie o Tobie autorze tematu, tak się tylko inspiruję.

*lubię długie zdania gwałcące gramatykę

1.Nie wiem o kim to jest.
2.Jakoś nie objawiła nic do tej pory.
3.Na pewno wszystkich nie oskarżam. Do siebie mam ogromne pretensje.

Napisałem tamten tekst do niej wcześniej, zanim opublikowałem go na forum. Nic mi na niego nie odpowiedziała. To mi dało ostateczną odpowiedź.
Zastanawiam się tylko czy zapytać jeszcze o szczerą odpowiedź o jej odczucia.

Byłem ciekaw waszej opinii o ten sms. Bo już myślałem, że przekaz jest niezrozumiały, skoro tak trudno na niego odpowiedzieć.

LadyJ napisał/a:
W sumie to nie mam siły. :(

LadyJ, ja tak Cię osłabiam?

smutno 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 22:36   

Michman napisał/a:
Zastanawiam się tylko czy zapytać jeszcze o szczerą odpowiedź o jej odczucia.

Nie masz odczucia, że swoim zachowanie w tej sytuacji depczesz swoją godność?
Dała dość sporo jasnych sygnałów, więc Twoje pytanie o coś takiego, będzie raczej retoryczne.

Michman 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 22:37   

Ponoć kto pyta nie błądzi.

Nie wiem, chciałem Was zapytać o zdanie.

Ramzes. 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 22:38   

Nadrobiłem zaległości historii Michmana. Powiem krótko tak jak wszyscy. Daj spokój. Albo nastaw się na opcję "koleżanka", i będzie dobrze. Jeśli będziesz się umiał przestawić z opcji "potencjalna dziewczyna" na "jedna z koleżanek", to masz szansę ocalić relację. W innym wypadku będziesz usychał na forum, a ona będzie sobie żyć ze spokojem. Taka jest moja ocena tej sytuacji.

Kobiety lubią być adorowane. Pewnie sprawiają jej przyjemność Twoje smsy i Twoje zainteresowanie. A na końcu i tak wybierze opcję o której pisze Miss. Jeśli nie będziesz pisał to pewnie (zgodnie z tym co pisze Caroline) zacznie się zastanawiać, czy nie przegięła z lekka tak Cię olewając. Może nawet zacznie okazywać większe zainteresowanie. To będą tylko pozory. Gdyby jej naprawdę zależało tak jak Tobie, to już byście dziś ćwierkali razem jak skowronki.

Powodzenia. Wpadnij kiedyś na jakiś zlot, bo o takich rzeczach lepiej się przy piwku gada niż pisze na ogólnym. A ja pewnie użyję cytatu klasyka: "bo to zła kobieta była..."

LadyJ 

Wysłany: 16 Marzec 2017, 22:56   

Michman, ogólnie sytuacja, bo naprawdę powinieneś dać sobie z nią spokój. To jest rada prosto z serca i najlepsza z możliwych.

Michman 

Wysłany: 17 Marzec 2017, 20:31   

MissSunshine napisał/a:

Moim zdaniem to stereotypy, które nie mają nic z prawdy. Można do woli przytaczać najróżniejsze na poparcie swoich argumentów.

Odpowiedz do tematu