Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Podoba mi się dziewczyna, co robić?
Autor Wiadomość
krecik333 

Wysłany: 16 Lipiec 2017, 14:43   Podoba mi się dziewczyna, co robić?

Witam!

Na początku przyznam, że mam małe doświadczenie z dziewczynami. Mam 21 lat. Nie ogarniam snapchatów, instagramów itp.
Ostatnio na 18nastce spodobała mi się pewna dziewczyna, bardzo ładna, która ma duże powodzenie. Chciałem się z nią zapoznać, zagadać w grzeczny, kulturalny sposób. Nie piłem dużo, żeby się nie upić i być w dobry stanie. Ona trochę była pijana. Gdy nadarzyła się okazja potańcowałem z nią przez chwilę. Czekałem przez długi czas ponieważ była w swoim toważystwie, którego prawie nie znałem. Tańczyłem z nią przez chwilę. Potem pytałem się jej czy miałaby ochotę zatańczyć, ale powiedziała zaraz. Zapytałem drugi raz, to znowu odpowiedziała coś nowego. Widziałem, że z kimś pisze, bo chwaliła się innym dziewczynom.
Tak więc, nie było okazji, żeby się z nią zapoznać w kulturalny sposób. Gdy była na dworze w swoim towarzystwie, nie wiedziałem jak podejść, zagadać. Potem gdzieś zniknęła i pojechała do domu. Znam jej dane, i mogę ją znaleźć na fejsie. I pytam was czy dobrym i mądrym sposobem, byłoby napisanie do niej na fejsie w stylu, że byliśmy razem na 18nastce, nie było czasu, żeby się zapoznać, czy miałaby ochotę na spotkanie sie np na pizzy? Co o tym sądzicie? Czy to nie będzie za szybkie w obecnych czasach?

PS. Przyznam szczerze, że mało widzę swoje szanse u niej. Bo ona jest raczej z bogatej rodziny, a ja ze średniej, raczej jest nam ciężko.

MissSunshine 

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 16 Lipiec 2017, 16:16   

krecik333 napisał/a:
I pytam was czy dobrym i mądrym sposobem, byłoby napisanie do niej na fejsie w stylu, że byliśmy razem na 18nastce, nie było czasu, żeby się zapoznać, czy miałaby ochotę na spotkanie sie np na pizzy? Co o tym sądzicie? Czy to nie będzie za szybkie w obecnych czasach?

Moim zdaniem normalny, kupy się trzymający pomysł. Ja bym się w takich okolicznościach umówiła.

areczko 

Wysłany: 5 Październik 2017, 21:43   

Hmm, jej zachowanie raczej świadczy o tym, że nie była zainteresowana. Ale nie pisz nigdy od razu, cz by poszła gdzieś z Tobą- najpierw sprawdź, czy wg jest zainteresowana rozmową. Nie ta to inna, pamiętaj. Ten kto stoi w miejscu, tak naprawdę się cofa :)

Odpowiedz do tematu