Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokonywanie samego siebie
Autor Wiadomość
Nietzsche 

Wysłany: 23 Listopad 2018, 21:08   Pokonywanie samego siebie

Z koleżanką poznałem się w pracy. Jesteśmy w tym samym wieku. Gdy się o tym fakcie dowiedziała, poczuła jakby większą sympatię do mnie. Ale nie o tym. W Wydawnictwie(w którym pracuje) są raczej młodzi ludzie, więc składamy sobie życzenia- przeważnie urodzinowe(podpisy na kartce). Koleżanka Ania zaczęła pracę miesiąc przede mną. Ja podjąłem ją z kolei miesiąc później. Jakiś czas temu miała urodziny. Kupiłem kartkę, podpisaliśmy się, złożyliśmy itd. Ja jednak składałem jej życzenia(tak chciałem). Wiadomo było, że przyniesie tego dnia tort. I tu ad rem!

Jestem osobą trochę nieśmiałą. Zawsze u mnie problemem było przytulanie(czy to koleżanek, czy znajomych- dziewczyn na przywitanie). ALE.... PO złożeniu jej życzeń, przytuliłem ją(sam z siebie), przejeżdząjąc dłonią po jej plecach. Zyskałem więc doświadczenie i tak jakby się "odblokowałem". Zrozumiałem pewnie, że gra jest świeczki, ponieważ kilka godzin później, gdy się żegnaliśmy inna koleżanka życząc miłego weekendu mnie przytuliła i.. JA TO ODWZAJEMNIŁEM. Zaś ta Ania zaczęła częściej( i tak robiła to często) uśmiechać się do mnie.

Ta koleżanka jest z tego samego miasta, co ja( mieszka teraz z rodzicami 2 km za miastem). Ja również mieszkam z rodzicami! Widzę po niej zadowolenie, że..chyba dzieli nas taka mała odległość. Często rozmawiamy. Chyba to idzie w kierunku koleżeńsko-przyjacielskim. Moje pytanie jest takie: Co dalej? Czy pokonując sam siebie obrałem dobrą ścieżkę? Czy takie postępowanie wobec koleżanki może nieść ze sobą konsekwencje, a może jej po prostu wytłumaczyć, żeby jakakolwiek relacja, jaka by z tego nie powstałałą była zdrowa?

Odpowiedz do tematu