Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków- spotkanie.
Autor Wiadomość
Aniaina 

Wysłany: 5 Lipiec 2021, 12:33   Kraków- spotkanie.

Hej wszystkim!

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale może jednak uda się kogoś zainteresować ;)

Chciałabym poznać kogoś(niezależnie od płci) osobę, która ma problemy z nawiązywaniem kontaktu i rozmową, ponieważ chciałabym wspólnie przełamywać te bariery, a myślę, że na początek może być to dobry pomysł, tym bardziej, że moja przyszła praca wiąże się głównie z kontaktem z ludzmi ;)
Aktualnie studiuję pielęgniarstwo na pierwszym roku i przez to, że większość zajęć było zdalnych ciężko było z kimkolwiek utrzymywać kontakt. Teraz mam sporo praktyk w szpitalu, więc mam już kontakt z rówieśnikami, ale ciężko mi o rozmowę, mam też niską samooceną nad którą chcę zacząć pracować. Sama nie wiem na czym polega problem, bo np z pacjentami w porządku potrafię porozmawiać. Chciałabym kontaktu, rozmowy, ale nie potrafię jej utrzymywać na dłuższą metę, w towarzystwie jestem raczej cicha, stresuję się i nie potrafię wyluzować i tworzyć dłuższych relacji, nie wiem jak to opisać, ale może ktoś ma podobnie tutaj i chciałby się poznać.
Nie wiem czy są tu takie osoby, ale nie szukam desperatów, czy facetów liczących na związek.

Mam 21 lat, więc fajnie byś był/a w podobnym wieku, to na pewno ułatwi nam kontakt.

Miłego dnia!

zielony7 

Wysłany: 9 Lipiec 2021, 09:23   

Znam pewną dość aktywną spotkaniową grupę na fejsie, na której być może znajdziesz takie osoby z Krakowa. Jeśli chcesz, napisz na priv, dam namiary ;)

Odpowiedz do tematu