Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Audycja radiowa poświęcona nieśmiałości
Autor Wiadomość
Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 24 Kwiecień 2012, 07:29   

Przecież siedzi na serwerze forum, wystarczy PPM, zapisz jako, wybierasz lokacje i po chwili masz plik mp3.

ShySe 

Wysłany: 9 Maj 2012, 14:07   

Uwaga! ogłoszenie!

Jeśli czyta to przypadkiem jakiś obecny lub były fobik społeczny płci męskiej mający ochotę dokonać coming outu na ekranie telewizora, to proszę o pilny kontakt. Zadaniem delikwenta będzie stanowienie przykładu, że zaburzenia lękowe dotykają nie tylko kobiet. Nagranie w najbliższą sobotę w Warszawie.

ShySe

Ksenomorf 
Niemyta dusza

Wysłany: 9 Maj 2012, 14:12   

ShySe napisał/a:
Uwaga! ogłoszenie!

Jeśli czyta to przypadkiem jakiś obecny lub były fobik społeczny płci męskiej mający ochotę dokonać coming outu na ekranie telewizora, to proszę o pilny kontakt. Zadaniem delikwenta będzie stanowienie przykładu, że zaburzenia lękowe dotykają nie tylko kobiet. Nagranie w najbliższą sobotę w Warszawie.

ShySe

O mateńko, wolałbym się zdemaskować ze swoim onanizmem, masochizmem, impotencją i ultramontanizmem, aniżeli fobia społeczną!

gmazur1 

Wysłany: 9 Maj 2012, 16:04   

O której godzinie?
Na jakim kanale?
Dziś? Jutro?
Gdzie będzie można to zobaczyć?

ShySe 

Wysłany: 9 Maj 2012, 18:25   

gmazur1 napisał/a:
O której godzinie?
Na jakim kanale?
Dziś? Jutro?
Gdzie będzie można to zobaczyć?

W Polsat Cafe. Tak jak napisałem, program będzie nagrywany w sobotę. A kiedy wyemitują, to nie wiem. Zgłoś się, to ci powiedzą.

ShySe

elo_breko 
NIEŚMIAŁY TROLL

Wysłany: 9 Maj 2012, 21:12   

ShySe, oprocz bycia gwiazda forum planujesz jeszcze zostac gwiazda tv? ja sie nie wybieram, podobno kamera pogrubia. do tego nie mialbym czasu na to zeby pozniej odpowiadac na wszystkie listy od fanow i rozdawanie autografow.

ja99 

Wysłany: 10 Maj 2012, 19:43   

ShySe napisał/a:
Uwaga! ogłoszenie!

ShySe

Ja bym się nadawał, ale za bardzo się boje tego występu w TV może za dwa lata to bym był odważniejszy, lecz jeszcze nie teraz.

Będzie jakiś link na forum do tego programu ?

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 10 Maj 2012, 23:58   

ShySe, Elo zgłosiliście się?
Jakby to było radio to pewnie bym się zgłosił, ale TV to wyższa szkoła jazdy :P .

ShySe 

Wysłany: 11 Maj 2012, 00:12   

Ja również do TV się nie wybieram. Nie wiem też nic ponad to, co wyżej napisałem, nie znam nawet tytułu programu i w ogóle nie mam z tym nic wspólnego, więc oczywiście żadnego linka też nie zamieszczę.

ShySe

Vroo 

Wysłany: 11 Maj 2012, 09:55   

Oj tam Marti. Leć do studia, przynajmniej to nowe doświadczenie. Ja wspominam bardzo fajnie swoje wystąpienie u Prokopa 6 lat temu, choć baliśmy się wtedy z Jenny strasznie.

ShySe 

Wysłany: 11 Maj 2012, 11:17   

Ja bym nawet poszedł (oczywiście nie za darmo), ale boję się, że potem rodzina i koledzy w pracy będą mi „gratulować”.

ShySe

lost 

Wysłany: 11 Maj 2012, 22:07   

ShySe napisał/a:
Ja bym nawet poszedł (oczywiście nie za darmo), ale boję się, że potem rodzina i koledzy w pracy będą mi „gratulować”.

ShySe

To gdzie to będą puszczać, podczas teleexpresu, czy w przerwie dobranocki, że wszyscy to zobaczą? Jakbym mieszkał w Warszawie to chyba bym się skusił, później mógłbym reklamować różne gadżety dla nieśmiałych ;)

Marti 
AK śpiący smok

Wysłany: 12 Maj 2012, 08:04   

Cytat:

To u mnie ten sam powód, kasa to tam kit dla samego doświadczenia bym poszedł. Ale tematyka odrzuca jednak.

Prokopa widziałem jakoś w lutym w Sony Centre, ale dziennikarze go obskoczyli (foto+wideo) i nie styknęło odwagi by mieć foto :P .

Vroo 

Wysłany: 12 Maj 2012, 12:56   

Za udział w takich programach chyba nie płacą (no, chyba że ktoś do Drzyzgi się wybiera).

willynilly 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 27 Kwiecień 2013, 19:07   

Dla zainteresowanych, audycja do odsłuchania tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=OBkDwgA7s_M
(BTW polecam generalnie wszystkie nagrania na tym kanale)

Dzięki tej audycji trafiłam na to forum, wcześniej jakoś mi nie przyszło do głowy, że nieśmiali też mogą się gdzieś zrzeszać ;p Gratuluję pomysłu, odwagi i samozaparcia, bo z tego co tutaj doczytałam, to nie szło to tak gładko. Bardzo fajnie wam to wyszło :)

trucki 

Wysłany: 29 Kwiecień 2013, 00:14   

Wielkie dzięki za linka do tej audycji! Włączyłem ją z ciekawości, myśląc, że pewnie za chwilę wyłączę, ale tak mnie wciągnęła, że odsłuchałem od razu całość. Czułem się trochę, jakby była dokładnie o mnie...

Gratuluję osobom, które w niej wystąpiły, bo trzeba mieć naprawdę wielką odwagę, żeby zrobić coś takiego. Ja chyba nie dał bym rady :D Szacunek!

Odpowiedz do tematu