Forum.nieśmiałość.net Strona Główna Forum.nieśmiałość.net
Dobra strona wszystkich, którzy odczuwają nieśmiałość

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
nieśmiały chłopak a miłość do dziewczyny ?
Autor Wiadomość
pwl 

Wysłany: 18 Październik 2005, 00:28   

perelka napisał/a:
Ja niestety boje sie angazowac, bo boje sie pozniejszych zmian (te wszystkie domysly czy jestem doskonala) i dlatego od pewnego juz czasu jestem osoba odrzucajaca.

a tymczasem taki chłopak wcale nie musi szukać doskonałości, bo może widzieć w dziewczynie coś wyjątkowego, czego ona z powodu swojej nieśmiałości nie jest w stanie zauważyć...

hh 

Wysłany: 18 Październik 2005, 18:58   

a moim zdaniem cała tajemnica tkwi nie w tym, by szukać miłości, tylko by byc na nia otwartym. I w ogóle na ludzi.
Nie znaczy to żeby sie zaprzyjaźniac i zakochiwać z wszystkimi na siłę, tylko, żeby ich nie wysyłać na drzewo na dzień dobry.

grzes907 

Wysłany: 19 Październik 2005, 01:52   

widze ze trafilem na forum cale o mnie, mam identyczne problemy jakie tu sa opisywane a szczegolnie to opisane przez "nataliii" ,z pewna dziewczyna (i jedyna z ktora blisko sie zapoznalem) przezylem identyczna sytuacje. Ale nasze spotkania sie skonczyly. teraz tylko ja wspominam , odkad ja poznalem nie bylo takiego dnia , a szczegolnie wieczoru zebym jej nie wspominal, i marzy o tym by wlasnie byla przy mnie . :cry:

nataliii 

Wysłany: 20 Październik 2005, 19:12   

czesc!

nie martw sie grzes907, ja wiem ze tak sie latwo mowi ale to naprawde minie. mnie powoli minelo (choc jeszcze nie calkowicie bo prawie codziennie widujemy sie na uczelni), najgorsze jest to ze mowimy sobie tylko glupie "czesc". ale trzeba chociaz starac sie zapomniec i zyc dalej bo mozna zmarnowac wiele czasu i piekne chwile ktore nas moga spotkac. potrzeba na to tylko mniej lub wiecej czasu. tobie tez uda sie zapomniec i zycze ci tego.
pozdrawiam serdecznie ciebie i innych w podobnej sytuacji.

Odpowiedz do tematu